Středa 29. května 2024
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Oblačno 21°C

Ruce nelžou: Test z tvaru dlaně

/
 • Otestujte svou dlaň...
  Otestujte svou dlaň... (profimedia)
  20. května 2019 ● 12:00

  Lidská ruka je úžasný nástroj. Vítá nás do života, hladí, bije, má svou vlastní mimiku a také svou vlastní „tvář“. Tu zkoumá chiromantie a začíná se od tvaru ruky.  Jakou dlaň máte vy?

 • 1.

  Ruka Země

  „Zemní“ ruka je čtvercového tvaru. Dlaň má od zápěstí ke spodní hraně prstů má přibližně stejnou délku jako prsty a kůže ruky je hrubší a zarudlá.

  ...
  ...
  Autor: archiv

  Lidé s takovýma rukama bývají praktičtí, manuálně zaměření, učí se hlavně zkušeností spíš než z knih či studiem. Z prací dávají přednost těm, kde je vidět výsledek, mohou být zemědělci, ale i strojaři, konstruktéry, nebo modními návrháři. Mají bytostnou potřebu si na věci „sáhnout“.

 • 2.

  Ruka Vzduchu

  Ruka, která patří k tomuto živlu, je také čtvercová  ale  ruka může být také hranatá, ale má spíše pravoúhlý tvar s dlouhými prsty a krátkými palci. Ačkoli je délka dlaně od zápěstí k dolní části prstů typicky rovná délce prstů, jako zemní ruky, tyto délky jsou obecně delší, více jako obdélník. Ruka Vzduchu bývá suchá a s výraznými klouby.

  ...
  ...
  Autor: archiv

  Lidé s takovýma  rukama jsou zvědaví a intelektuálně založení, rádi čtou i diskutují. Mnozí z nich jsou lidé, kteří preferují internalizaci svých pocitů a úzkosti. Mohou to být uzlíčky nervů a to jim komplikuje milostný a rodinný život, i když jejich komunikační schopnosti jsou výjimečné.

 • 3.

  Ruka Vody

  Pokud máte oválnou dlaň, je to s největší pravděpodobností „vodní“ ruka. Nejširší část dlaně je větší než délka od zápěstí ke spodní části prstů, ale je to také o délce prstů. Tyto ruce mají dlouhé a pružné prsty.

  ...
  ...
  Autor: archiv

  Lidé s vodníma rukama jsou často emocionální a a nevyrovnaní. Mají potíže se stresem, často dají přednost svým pocitům před racionálním rozhodnutím. Jsou také mimořádně kreativní, nadaní a mají umělecké sklony,

 • 4.

  Ruka Ohně

  Tato ruka má kratší prsty než dlaň, bývá zarudlá nebo u žen růžová a spíš oválná, než hranatá. Můžete ji zaměnit s vodní rukou, pokud je ruka velmi štíhlá, může jít o kombinaci ohně a vody. Takoví lidí mají podobnou povahu jako ti s ohňovýma rukama, ale jsou víc úzkostní.

  ...
  ...
  Autor: archiv


  Lidé s „ohňovýma“ rukama bývají pohybliví netrpěliví a zbrklí. Jsou však dobrými vůdci a mají vždycky velké plány do budoucna. Odvrácenou stranou jejich temperamentu je netolerance a sklon k násilí.  

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz