Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Pět vašich skrytých superschopností podle znamení

/
 • Jaká je vaše superschopnost?
  Jaká je vaše superschopnost? (iStock)
  27. srpna 2019 ● 11:28

  Každý máme nějaké skyté schopnosti a talenty, které nevyužíváme, i když bychom měli. Zjistěte, jaké netušené schopnosti se se skrývají právě ve vás.

 • 1.

  Beran

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Máte dobrou fyzickou kondici a jste i výborní vyjednávači, schopní „vymámit z jalové krávy tele“. Vaše sexuální fantasie je nevyčerpatelná a vaši milenci na vás dlouho vzpomínají. A co je hlavní trumf? Vaše víra, že můžete dosáhnout toho, po čem opravdu toužíte.

 • 2.

  Býk

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Jste velcí milovníci požitků. Milujete jídlo, pití, krásno, ale zároveň máte i praktickou stránku, která vám umožňuje všechny tyhle věci pořídit co nejvýhodněji.
  Jste také skvělí v umění tantrického sexu, protože kombinujete citlivost a trpělivost. Vaše ruce jsou mimořádně citlivé, pokud jde o masáže, máte léčitelské schopnosti.

 • 3.

  Blíženec

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Jste duší večírků, umíte rozjet zábavu a umíte také využít kontaktů ve svůj prospěch. Dokážete být diplomat, pokud o to jde.
  Jste ale také velmi zvědaví i zvídaví, prozkoumáváte detailně objekt svého zájmu.Vaše další skryté talenty podle vašeho znamení zvěrokruhu jsou přirozená schopnost svádět a vyznáte se v tlačenici.

 • 4.

  Rak

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Jste jedním z nejcitlivějších znamení zvěrokruhu, jste ideálním zpovědníkem. Vaše láska  nabízí stabilitu a teplo domova, a jste schopen lidi propojovat. Pokud jde o umění, vytváříte magické světy a pro vaše blízké je požehnáním vaše schopnost bezbolestně ušetřit peníze.

 • 5.

  Lev

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Lvi jsou elegantní a zakládají si na tom. Také jsou požehnáni darem štědrosti, protože neustále dávají, aniž by na oplátku cokoli očekávali. Jste tajně vynikající hostitelé a své děti chráníte až přehnaně.
  Jste ochotní vašim přátelům nezištně ukázat svůj svět a poradit jim.

 • 6.

  Panna

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Panny jsou skvělými rodiči a nepřekonatelní jste  v roli organizátora a plánovače, protože jste detailisté a perfekcionisté. Jste velmi nároční ke svému okolí, ale i k sobě. Víte, jak ukázat ostatním cestu k dokonalosti, a pokud jde o správu peněz, jste úžasní.

 • 7.

  Váhy

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Milujete všechno, co souvisí s  přírodou a zvířaty, a jste pro přírodu ochotní i mnohé udělat. Jedním z vašich skrytých talentů je váš vynikající vkus v domácí výzdobě: reprezentujete rovnováhu a krásu. S tím souvisí i další talent: kresba a malování, tvorba vysoce barevných uměleckých výtvorů. Jsi loajální přítel a máte zvláštní dar, pokud jde o duchovno.

 • 8.

  Štír

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Jako zrozenec Štíra máte velmi zvláštní skrytý talent: spojujete se s emocionální bytostí prostřednictvím vášně a erotiky a jste naprostým sexuálním bohem (nebo bohyní).  Jste velmi přitažliví, ale máte i neomylný úsudek a silnou vůli.

 • 9.

  Střelec

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Jedním z největších kladů Střelce je radikálně optimistický pohled na život, který z vás dělá skvělého sportovce, který vždy dosáhne cílů, které si stanovil, také jste ve dobré fyzické kondici. Jste životní „klikař“, berete život jako hru a k ostatním přistupujete bez předsudků.

 • 10.

  Kozoroh

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Narodili jste se, abyste se lišili od ostatních, ale právě ve své jedinečnosti najdete nejrozvinutější dovednosti. Mezi nimi obdivuhodná schopnost vidět věci víc do hloubky než kdokoli jiný.
  Máte silný smysl pro spravedlnost. V této roli jste schopni dosáhnout dohody, která uspokojí obě strany. Máte podnikatelského ducha a pro své okolí jste jistotou.

 • 11.

  Vodnář

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Díky Uranu vám vaše znamení přináší schopnost uskutečnit ambiciózní projekty. Vaše snahy jsou vždy originální, jste bytost s vrozeným kreativním talentem, který vám pomůže vytvořit něco nového Také jste idealista, díky tomu můžete být talentovaným humanitárním pracovníkem i vůdcem revoluce.

 • 12.

  Ryby

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Jste branou k věcem magickým a fantastickým, máte dar vidět věci, které jiní nevidí. Víte, jak číst budoucnost a komunikovat s posmrtným životem. Máte tvůrčího génia, který je na pokraji reality, a vrozený talent pro psychologii. Altruismus je jedním z rysů vaší osobnosti.

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz