Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Oblačno, bouřka 20°C

Která znamení vám mohou zničit život, pokud je urazíte? Na tahle pozor!

/
 • (iStock)
  16. února 2021 ● 06:00

  Každý z nás má své silné a slabé stránky a každému z nás něco vadí. Někdo to přejde jen mávnutím ruky, jiný se dokáže až smrtelně urazit a vrátit to i s úroky. Na koho si dát pozor, koho raději neurazit, jinak by vám mohl udělat ze života peklo?

  Často někoho urazíme, a ani nevíme, jak a proč k tomu došlo. Jindy urazíme záměrně, protože toho druhého chceme vytočit. Každé znamení je náchylné k něčemu jinému a některému stačí málo, abyste ho urazili. Ovšem těchto pět urážku nese těžko a dokáže ji vrátit i s úroky!

 • 1.

  Střelec

  Střelec

  Střelci jsou obecně přátelští, ale často bývají zároveň záludní, takže pozor! Je to jako špička ledovce. Lidé narození v tomto znamení jsou také velkými manipulátory: hledají jakýkoli důvod, aby vás použili pro své účely, takže někdy je lepší se jim vyhnout. Zpočátku vypadají spolehlivě a naprosto neškodně, ale pak můžou velmi rychle otrávit váš život. Zvláště když se vám podaří je urazit. K tomu stačí například poznámka o tom, že jsou špatní hostitelé nebo že s nimi v něčem nesouhlasíte, to pak budou lítat jiskry. Berou totiž zároveň všechno moc osobně.

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová o lásce v roce 2021: Kdo bude prožívat rok lásky a kdo musí projít velkou zkouškou? • Martin Mol

 • 2.

  Kozoroh

  kozoroh

  Tito lidé jsou velcí dříči a často to s prací přehánějí. Taky se o nich ví, že rádi předávají informace o druhých, ale umí to tak šikovně, že nezjistíte, zda vás špiní, nebo ne. Navíc pokud jim budete stát v cestě k dosažení jejich cíle, prostě se vás zbaví – například tím, že vás poníží před ostatními. A očekávejte to ještě horší v případě, že si dovolíte je urazit nebo zpochybnit jejich cíl či schopnosti. Kromě toho taky nesnášejí, když jim někdo vytkne, že jsou hudební nebo umělečtí barbaři, kteří ničemu nerozumí.

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová o zdraví v roce 2021: Ryby pozor na psychiku a Raci na zdravou stravu • Martin Mol

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci

  Pokud jste s nimi zadobře, budou se vám zdát dokonalí, ale v okamžiku, kdy byste je začali ignorovat, je zle. Největší urážka, která Blížence doslova vytočí, je ignorace. Nesnášejí to, když je někdo považuje za vzduch, nebo to, když jim někdo řekne, že nemá zájem je poslouchat. Pak je to zcela jasné, očekávejte, že vám to v nejbližší době vrátí, a to tak, že o tom určitě budete vědět. Milují hádky a můžou se z nich stát doslova dravé šelmy, které vás budou chtít sežrat zaživa.

   

 • 4.

  Lev

  Lev

  Lvi jen zřídka závidí ostatním lidem, ale nenávidí, když jim někdo pošlape jejich sebevědomí. Je lepší Lva v tomto směru nenaštvat, jinak se začne mstít. A udělají to velmi hrubě. Jejich pomsta může být doslova příšerná, a oni si ji dokonce užívají. Ale nebojte se, pomstychtiví nejsou na věky. Nedávat dost pozornosti Lvům je největší urážka, kterou nenechají bez odpovědi. A jestli je chcete ještě víc urazit, pak můžete přidat další urážku – řekněte jim, že nejsou ani trochu vtipní a chytří. Udělají z vás fašírku!

 • 5.

  Štír

  Štír

  Tohle znamení zvěrokruhu si libuje v zavrhování životů ostatních. Je smutné i to, že jim to přináší skutečné potěšení. Nikdy nepřiznají své chyby, i když jim řeknete pravdu. Štíry lze snadno označit jako „energetické upíry“, kteří jsou nadšení teprve tehdy, když vidí, jak ostatní lidé trpí. Jakmile je něčím urazíte nebo jim ublížíte, věřte tomu, že vám to neprojde. A čím urazíte Štíry nejvíc? Když jim budete lhát nebo když jim naznačíte, že nejsou nejchytřejší na světě. A ještě jedna věc je vytočí – když jim řeknete, že jsou hrozní v sexu.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz