Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, bouřka 20°C

Posteloví hrdinové: Těchhle pět znamení vás v ložnici překvapí

/
 • Sex hraje v lidské existenci důležitou roli
  Sex hraje v lidské existenci důležitou roli (iStock)
  16. února 2021 ● 19:26

  Víte, co se říká? Sex je ve  10% vztahu, když funguje a 90 %, když nefunguje., Vybírejte si tedy své partnery uvážlivě, protože s chybějcí přitažlivostí později už nic nenaděláte. 

 • 1.

  Lev

  Lev je ohnivý, vášnivý milenec a rád se v ložnici ujímá vedení. Jsou ochotni se překonat, aby udělali v peřinách dojem, jsou také známi tím že se snaží vyjít vstříc svým sexuálním protějškům. A navíc, samozřejmě potřebují ocenění a potleskl

 • 2.

  Váhy

  Váhy jsou v posteli skvělé. Jsou vynikající v umění dávat a brát. Jsou to neuvěřitelně nadaní milenci. Váhy jsou ochotny naplnit i ty nejdivočejší fantazie jejich partnerů. Dokážou oživit ty nejlechtivější sny. V něčem jsou však poměrně staromódní a mají sklon žárlit.

 • 3.

  Štír

  Štíři se rádi tváří mysticky a záhadně, spolu s Kozorohy jsou to také znamení, která mají největší zájem o sm. Štíři rádi dominují a experimentují, pokud jsou to muži, záleží jim na orgasmu partnerky a považují ho za ocenění za dobrou práci. Sex s nimi dost korespondujete s jejich znamením. Bodnou bez varování.:

 • 4.

  Panna

  Panny jsou ztělesněním pomalého, smyslného a vášnivého sexu. Jsou to perfekcionisté. Jsou stimulovány inteligencí a humorem. Chtějí potěšit své milence a vždycky se snaží najít nebo vytvořit smyslné a inspirující prostředí k sexu.

 • 5.

  Střelec

  Střelci jsou dětinští, ale v posteli přetékají divokou energii a nadšení. Rádi se oddávají spontánnímu milování. Přistupují k sexu bez předsudků, ale také bez dlouhých příprav, a v posteli se snadno nechají unést a zapomenou na celý svět.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz