Pondělí 26. července 2021
Svátek slaví Anna, zítra Věroslav
Oblačno, bouřka 27°C

Kdo ze zvěrokruhu zvládá rozchod s nadhledem? Tahle čtyři k nim patří!

/
 • (iStock)
  5. července 2021 ● 06:00

  Rozchody bývají obvykle pro každého velmi těžké. Některé jsou drsné a opravdu hodně zlé, jiné jsou sice přátelštější, nicméně o nic méně emotivní. Zatímco někteří lidé rozchod zvládají s obtížemi a velmi dlouho se s následky potýkají, někteří s pustí minulost rychle k vodě a dívají se dopředu.

  Ve zvěrokruhu jsou čtyři znamení, která se neohlížejí a směřují do budoucnosti. Stačí třeba pár měsíců a vše vidí úplně jinak. S bolestí se vypořádají velmi dobře, protože jsou ve své podstatě velmi odolní a trpěliví. Moc dobře vědí, že nakonec čas všechno přebolí. Nenechají se zraňovat a berou život takový, jaký je. Kdo k nim patří?

 • 1.

  Lev

  Lev

  Lvi se rodí s tak velkým sebevědomím, že se ani po rozchodu nevrací a neotáčí zpět. Rychle jdou dál, protože cítí, že jejich sebeúcta je důležitější než návrat k jejich bývalým partnerům. Jakmile se se Lvem rozejdete, už nikdy si na vás nevzpomenou. Přestaňte se snažit dostat ho zpět, protože na vaše snahy nebude Lev nikdy reagovat.  

   

   

  Video
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Lev • Videohub

 • 2.

  Vodnář

  Vodnář

  Další znamení zvěrokruhu, které bere rozchody s nadhledem, je Vodnář. Toto znamení skutečně ví, jak jít dál, aniž by ostatním ukázalo svou zranitelnou stránku. Nikdy se nevrátí ke svému bývalému a jen málokdy dává najevo své city. Vodnáři jsou rádi nezávislí a nesnášejí zmatky, nejasnosti a konflikty. Vždy se budou se chovat, jako by se nic nestalo.

   

   

  Video
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Vodnář • Videohub

 • 3.

  Střelec

  Střelec

  Toto znamení zvěrokruhu je těžké zlomit, a to ani když jim dáte kopačky. Mají silný štít v podobě sebeúcty, který nosí stále s sebou. Po rozchodu se Střelci rychle pohybují dál, protože opovrhují jakýmkoli pocitem odmítnutí, nenávisti nebo zanedbávání. Vždy se chtějí bavit, být volní a obklopovat se lidmi, kteří jim přinášejí radost. Pokud tedy nejste na jejich seznamu, je čas se rozloučit a nikdy se neohlédnout.

   

   

  Video
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Střelec • Videohub

 • 4.

  Býk

  Býk

  Pro Býka je vztah především o stabilitě, bezpečnosti a loajalitě. Pokud tyto tři zásadní věci ve vztahu chybí, stěží se vám podaří rozdmýchat starý plamen. Věří, že se všechno děje z nějakého důvodu, a pokud něco nefungovalo, tedy ani vztah, raději se s vámi rozejdou a budou hledat jinde, kdo bude loajální a dodá jim pocit bezpečí.

   

   

   

  Video
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Býk • Videohub

   

   

   

   

  Video
  Letní horoskop pro jednotlivá znamení od astroložky Boháčové • Videohub

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz