Sobota 30. září 2023
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 21°C

Kdo ze zvěrokruhu má narcistickou povahu? Těchto pět myslí jen na sebe

/
 • (iStock)
  13. září 2022 ● 06:00

  Narcisté mohou působit navenek jako okouzlující a vřelí lidé, ale uvnitř jsou chladní a mají nedostatek empatie. Narcismus se projevuje přehnaným oceňováním sebe samého, přehnanou kritikou a často arogantním chováním.

  Někteří narcisté si plně neuvědomují svoje chování, a proto s tím nic nedělají. Proč taky, když se domnívají, že všechny jejich vlastnosti jsou v pořádku. To je ale jeden z hlavních znaků narcistické povahy. Pět znamení zvěrokruhu k narcismu inklinuje. Poznáte je?

 • 1.

  Býk

  Býk

  Býci mají tendenci věřit, že jsou nejlepší, a že si proto zaslouží víc než většina lidí. Dost často postrádají schopnost empatie, a dokud se jim samotným nic podobného nepřihodí, nebudou se obtěžovat to pochopit. Neradi přemýšlejí o tom, proč se druzí cítí tak, jak se cítí. Býci mají také sklon být tyrany, kteří chtějí jít vždy svou vlastní cestou. Jsou to mistři manipulace. Nejvíc narcistická věc u Býka? Schopnost přimět lidi, aby dělali to, co by za normálních okolností nikdy nedělali. Při jednání s Býkem musíte být ve střehu.

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Býk • Videohub

 • 2.

  Lev

  Lev

   

  Lvi chtějí za všech okolností, aby na ně byla upřena veškerá pozornost. Jsou známí tím, že se soustředí na sebe a vždy je to o nich. Jsou to rození vůdci, kteří dokážou okouzlit místnost plnou lidí a jsou si této kvality vědomi. To z nich dělá narcisty, protože se vám vždy pokusí ukázat, že jsou ve všech ohledech lepší než vy. Nadměrná sebedůvěra je přesně ten správný termín, který je definuje.

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Lev • Videohub

 • 3.

  Štír

  Štír

   

  Štír může být opravdu narcistický, pokud byl nedávno zraněn nebo zrazen. Kvůli tomu jsou od přírody velmi pomstychtiví, což může být trochu obtížné zvládnout. Ale pokud jsou na správném místě a mezi správnými lidmi, nejsou tak narcističtí. Pokud si pohráváte se Štírem, může to pro vás být hodně ošklivé. Jsou pak velmi chladní, vypočítaví a násilní. Nezdá se totiž, že by chtěli vidět, jak je špatné využívat výhody druhých k dosažení toho, co chtějí oni. Mají jedinečný talent na to, aby druhé doslova zablokovali.

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Štír • Videohub

 • 4.

  Vodnář

  Vodnář

  Pokud byste obvinili Vodnáře z narcismu, nikdy by s tím nesouhlasil. Místo toho by Vodnáři řekli, že jsou prostě jen nezávislí. Jenže oni bývají nezávislí do té míry, že nemyslí na nic jiného než na své vlastní potřeby a přání. Jsou velmi zaměřeni na cíl. Aby toho dosáhli, využívají výhod lidí. Milují také pozornost, a proto se nerozpakují chovat se tak, aby si jich každý všiml. Pokud má váš přítel Vodnář hodně charitativních aktivit, pak musíte vědět, že to bývá často způsob, jak získat pozornost a následovníky.

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Vodnář • Videohub

 • 5.

  Beran

  Beran

   

  Beran je spíše bezohledný než narcistický. Ne vždy myslí na ostatní a nebere je vážně, i když je to milovaný člověk. Toto znamení zvěrokruhu dělá vždy to, co chce, a když se s tím druzí shodují, je to skvělé. Pokud ne, je to problém. Nepokoušejte se napadnout jejich nadřazené postavení, protože rozpoutáte doslova válku.

   

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Beran • Videohub

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz