Pátek 1. března 2024
Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka
Oblačno 11°C

Agresoři horoskopu: Tihle se konfliktu nebojí

/
 • Stačí málo a vybuchnou
  Stačí málo a vybuchnou (istock.com)
  15. listopadu 2021 ● 08:16

  Všichni známe v životě alespoň jednoho člověka, který na lidi bezdůvodně vyjíždí. S takovými lidmi je těžké vést zdravou debatu a rozhovory s nimi často končí v hádce. Jsou vznětliví a agresivní a konfliktům se nevyhýbají.

 • 1.

  Váhy

  Váhy
  Váhy mohou být někdy extrémně agresivní. Pokud mají špatnou náladu, nemusí být nejlepší volbou vést s nimi rozhovor. Potřebují svůj čas a prostor, a když je narušen, vystartují na vás bez rozpaků.

 • 2.

  Blíženci

  Blíženci
  Blíženci jsou také horkokrevní lidé. Mohou se chovat agresivně, když věci nejdou podle jeho představ. Rádi o věcech rozhodují  a když mají pocit, že se jim situace vymyká z rukou, volí agresi. Tímto způsobem mají pocit, že mohou dokázat svou dominanci a schopnosti.

 • 3.

  Beran

  Beran
  Berani jsou dobrosrdeční lidé, nedokážou však tolerovat nespravedlnost. A když se v takové situaci ocitnou oni sami nebo jejich blízcí, přichází jim na pomoc jejich agresivita. Věří, že když slova nezabrala, mají promluvit činy.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz