Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Oblačno 6°C

Vychovatelé: Tahle znamení si na volnou výchovu nepotrpí

/
 • Milují je, ale pořád je vychovávají
  Milují je, ale pořád je vychovávají (istock)
  17. března 2022 ● 06:00

  Většina z nás považuje děti za roztomilé bytosti, kterým je třeba ledasco odpustit. Některá znamení  však na rozmazlování nevěří a dokonce si někdy prostřednictvím dětí kompenzují své vlastní problémy.

 • 1.

  Lev

  Lev
  Zatímco v době, kdy jsou děti malé nebo v předškolním věku, rozmazlují je Lvi jak jen mohou, jakmile je dítě v pubertě nebo se blíží dospělosti, tatínkové a maminky na své potomky přitvrdí. Zdržují se přehnané péče a jsou přísní ve všem, od pravidel domácnosti až po kariérní očekávání. Děti mají často problém přijmout tuto změnu v chování svých rodičů.

 • 2.

  Rak

  Rak
  Pokud je nějaké hvězdné znamení hluboce spjato s dětmi, pak je to Rak. Milují děti a chovají se k nim hezky, dokonce i k cizím.. Své vlastní děti by rozmazlovali do roztrhání, ale můžete se spolehnout, že chtějí mít děti dokonale vychované a někdy jsou nepříjemně upjatí.

 • 3.

  Ryby

  Ryby
  Některé Ryby mají k výchově zásadový přístup. Jejich dětem se dostává veškeré citové podpory a lásky, ale mají tendenci své děti usměrňovat už v raném věku, aby měly jistotu, že jejich děti budou dokonale vychované a předmětem obdivu. Problém je, že samy dospělé Ryby mají k dokonalému chování často dost daleko.

 • 4.

  Vodnář

  Vodnář
  Vodnáři, kteří jsou sami o sobě přísní disciplinovaní, kladou na své děti vyšší nároky a očekávají, že je splní. Pro jejich děti může být velmi těžké dostát jejich požadavkům a mohou mít z toho v pozdějším věku i trauma.

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz