Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno 24°C

V životě šéf, v posteli submisivní koťátko: Která znamení k tomu mají sklon?

/
 • Vzdát se kontroly je někdy úlevné.
  Vzdát se kontroly je někdy úlevné. (Profimedia.cz)
  13. června 2022 ● 06:00

  Dlouho se věřilo, že ten, kdo ve vztahu méně miluje, je ten, kdo má nad svým partnerem veškerou moc. Možná proto ve vztahu často dochází k boji o nadvládu mezi oběma partnery. V některých případech se však partner, který je v životě dominantní, rozhodne mít jen malou nebo žádnou kontrolu nad tím, co se děje v ložnici.

 • 1.

  Ryby

  ...
  Existují hvězdná znamení jako Ryby, která mají ráda dominantní postavení v každém aspektu života. To může jejich spolupracovníky rozčilovat, protože se snaží mikromanipulovat s drobnými aspekty pracovního dne a mohou vytvářet velké překážky v hladkém fungování pracovního projektu. Jejich partneři však potvrdí, že v posteli zbožňují submisivní roli.

 • 2.

  Štír

  ...
  Štíři jsou příliš přemýšliví a mají sklon unavovat se tím, že nesou těžké břemeno neustálého velení. Možná právě proto se rádi uklidní a nechají svou partnerku, aby se ujala vedení při předehře. Rádi v posteli experimentují, a proto rádi nechají svou polovičku posouvat hranice milování. 

 • 3.

  Blíženci

  ...
  Někteří Blíženci si zřejmě myslí, že jediný způsob, jak něco udělat správně, je udělat to sám. Tento přístup k životu je může někdy vyčerpávat, protože chtějí neustále dohlížet na vše, co v životě dělají ostatní. Když dojde na intimnosti, předávají kontrolu, aby si mohli užívat, ale jakmile skončí hrátky, snaží se dominovat.

 • 4.

  Střelec

  ...
  Střelci mají divoce aktivní představivost, která je zaměstnává během chvil fyzické intimity. Přestože rádi zůstávají pod kontrolou, a dokonce svému partnerovi diktují životní rozhodnutí, raději se ztrácejí ve svých fantaziích, zatímco během intimity nechávají partnera převzít kontrolu.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz