Merkur přechází přes Slunce, něco si přejte. Znovu se setkají až v roce 2019

/
 • Konjunkce Merkura se Sluncem je ojedinělý jev.
  Konjunkce Merkura se Sluncem je ojedinělý jev. (profimedia.cz)
  9. května 2016 ● 09:40

  V pondělí 9. května 2016 dojde ke konjunkci, spojení Merkuru se Sluncem. Nemusíte se bát, tohle spojení přináší štěstí, úspěch a prosperitu.

 • 1.

  Konjunkce Merkura a Slunce

  a

   

  Z astronomického hlediska se jedná o poměrně vzácnou možnost sledovat přechod, s použitím speciálních filtrů, pokud nechceme přijít o zrak, se dá tento jev pozorovat nebo i fotografovat. K této vzácné konstelaci dochází vždy po několika letech kolem 10. května a 10. listopadu, naposledy to bylo 7. května 2003 a příště se můžeme těšit na 11. 11. 2019.

  TRANZIT MERKURU PŘES SLUNCE MŮŽETE SLEDOVAT >>> ZDE!!!

  Raven Argoni radí
  Přejete si potomstvo? Teď je ta pravá chvíle. Ve znamení Býka se totiž v pondělí nachází také Venuše, planeta štěstí, partnerství, plodnosti a sexu, tak všechny dvojice, které už dlouho čekají na potomka, a zrovna tak všichni, kteří potřebují, aby se na ně opět po dlouhé době usmálo štěstí, si mohou udělat mezi 12:13 hod. a západem Slunce menší rituálek na splnění svého přání.

 • 2.

  Kouzlo pro splnění přání

  s

   

  Stačí zapálit svíčku, napsat si své přání na papír, papírek spálit nebo si můžete své přání napsat i do počítače, zaheslovat do Wordu a ke konci tohoto roku 2016 si můžete zkontrolovat, jestli se splnilo. Při rituálech je nesmírně důležitý čas, kdy se rituál provádí. Odpoledne až do večera 9. 5. 2016 je k tomu jako stvořené. 

   

  Přechod Merkuru přes Slunce, na rozdíl od přechodů Měsíce přes Slunce, můžeme brát jako jednoznačně dobré znamení, kterého můžeme využít i pro svůj prospěch.

 • 3.

  Merkur v astrologii

  a
  Merkur je astrologického hlediska symbol komunikace, obchodu, financí, podnikání, šťastných investic a dobrých ekonomických začátků v jakémkoliv obchodu.

   

 • 4.

  Pondělí podle hvězd

  V pondělí 9. května 2016 dojde ke konjunkci, spojení Merkuru se Sluncem, podle astrologic v pondělí ve 13 hodin 12 minut.
  V pondělí 9. května 2016 dojde ke konjunkci, spojení Merkuru se Sluncem, podle astrologic v pondělí ve 13 hodin 12 minut.

   

  - Dnes mají přání velkou sílu. Dejte si tedy na ně pozor, dobrá přání vyřkněte, špatná zažeňte, mohla by udělat škodu.

   

  - Budete plní energie, práce vám půjde od ruky. Užijte si pozitivní den, udělejte si něčím radost.

   

  - Večer věnujte zábavě, sejděte se s přáteli nebo si vyjděte s partnerem. Využijte přízně hvězd.

   

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Lena TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz