Horoskopy pro znamení zvěrokruhu | Horoskopy Blesk.cz

Vypadalo to nadějně a teď se neozývá? Odhalte důvod podle znamení zvěrokruhu

/
 • (iStock)
  17. září 2018 ● 08:00

  Všechno jde výborně, proběhlo několik schůzek, posíláte si zamilované textovky, dokonce už jste možná nejbližším přátelům řekla, že máte nový objev. A pak se něco zadrhne. Proč? Odpověď můžete najít v horoskopu.

 • 1.

  Beran

  ...
  Beran je rychlý a impulzivní. Nasadí ostrý start, a jde do toho naplno. Stejně rychle však může také ochladnout a začít hledat jinde, pokud nemá pocit, že vše dokonale „sedlo“.

  Pokud chcete vědět, na čem jste, zeptejte se přímo, pokud bude vše jak má být, usmíří se s vámi v posteli.

   

   

   

   

   

 • 2.

  Býk

  ...
  Býci jsou ve vztazích skvělí, věrní, stabilní a spolehliví. Vědí, co chtějí, a toho se drží. Zní to skvěle, ne? Problém je, že chtějí všechno hned. Všechno je buď černé nebo bílé, nereagují dobře na žádné váhání či  nejistotu z vaší strany. Pokud si není jistý, jak se cítíte, bude velmi rychle nejistý.

  Pomoc je snadná. Potřebuje uklidnění, takže s ním ohledně svých citů mluvte jasně.

   

   

   

   

 • 3.

  Blíženec

  ...
  Blíženci jsou rozpolcení sami o sobě, takže pokud nemáte jasno, co k vám cítí, je to jejich přirozený stav. Pokud vám dávají smíšené signály, opravdu se to stane jedním ze dvou důvodů. Buď to mezi vámi začíná být vážné a on má strach, nebo to vážné není vůbec a chce si jen dál hrát.


  Blíženci si obecně hrají rádi, a pokud vás to nebaví, je nejsnadnější sbalit se a se hrou skončit. Pokud jste sama také hráčka, dokážete ho upoutat a opravdu si to užijete.

   

   

   

 • 4.

  Rak

  ...
  Rak je vodní znamení, což znamená, že je hluboký, intuitivní, citlivý a pravděpodobně umělecký. To jde ovšem ruku v ruce s velkým emočním zatížením. Pokud se tedy drží zpátky, je dost možné, že prochází nějakým depresivním obdobím. Dobrou zprávou je, že jeho špatná nálada možná s vámi nemá nic společného. Dej mu pár dní, a uvidíte, jestli zas vyleze z krunýře.

   

   

   

   

   

 • 5.

  Lev

  ...
  Lev miluje život a chce žít naplno. Je sebejistý, a upřímně řečeno, není divu, že vás zaujal. Vyžaduje spoustu pozornosti, v podstatě chce být považován za krále. Nejspíš prostě čeká, že projevíte víc zájmu.

  Nebojte se mu dopřát pozornost, ale dávejte pozor, aby se to nezvrhlo v posluhování a ustupování jeho rozmarům.

   

   

   

   

   

 • 6.

  Panna

  ...
  Panny jsou metodické, uvážlivé a vhodné pro život v páru. Všechno důkladně promýšlejí, takže pokud se neozývá, počítejte s tím, že se ujišťuje, že jste pro sebe navzájem tou nejlepší volbou. Chce mít zkrátka věci pod kontrolou. Rozhodně nepanikařte, chovejte se konstruktivně a poskytněte mu pocit, že si vybral správně.

   

   

   

   

   

 • 7.

  Váhy

  ...
  Muž ve znamení Vah chce být věrný a vytrvalý, ale protože je odhodlán analyzovat všechny možnosti, trvá mu pěkně dlouho, než se rozhodne. Pyšní se tím, že je spravedlivý, ale jeho chování vůči vám není spravedlivé vůbec.

  Važte ho stejně, jako on váží vás. Možná ho to ponoukne k akci.

   

   

   

   

   

 • 8.

  Štír

  ...
  Šíři jsou skvělí milenci. Jsou to hluboký, vášniví milenci, kteří vychutnávají emoce a zkušenosti. Jsou jako vichřice, mohou vás ovšem taky pořádně zdevastovat a zdeprimovat.

  Pokud se Štír zdráhá, snaží se tlumit svou vášnivost, pro vás to ale není právě příjemné.

   

   

   

   

   

   

 • 9.

  Střelec

  ...
  Váš Střelec je jedním z nejvíce charismatických znamení zvěrokruhu. Je zábavný, okouzlující a plný energie. On je ten typ, který vás zrychlí tep. Bohužel to také znamená, že muži Střelci mají tendenci slibovat to, co nemohou, nebo nechtějí splnit. Obecně jsou to slušní chlapi, zpátečku berou právě proto, že příliš slibovali. Ujistěte je, že na ně nemáte přehnané požadavky.

   

   

   

   

   

 • 10.

  Kozoroh

  ...
  Kozorozi jsou sebeovládání samo. Pokud cítíte změnu jeho chování vůči sobě, může to být proto, že na nějakou dobu sebeovládání ztratil a teď se vrací k normálu. Dobrou zprávou pro vás je, že jste ho přinutila, aby sebeovládání ztratil a protože

  Kozorozi nejsou vrtkaví, bude se o vás pokoušet dál.

   

   

   

   

   

 • 11.

  Vodnář

  ...
  Vodnář je filozof, který rád sdílí své myšlenky, bohužel trochu plave v emocionální oblasti. Snadno se vyděsí. Pokud se neozývá, je dost možné, že „tráví“ city, které k vám chová, ale nebojte se. Dokáže se s tím vypořádat.

   

   

   

   

   

   

 • 12.

  Ryby

  ...
  Muž Ryba je sladký, citlivý, hezký, bohužel ze sebe rád dělá oběť. Je to přesně ten typ, který vám bude vyprávět o dívce, která mu zlomila srdce na střední škole, a tvrdit, že je opatrný, protože byl zraněn.


  Je možné, že si připadá romanticky melancholický, ale vás tím zbytečně otravuje. Zase se ozve, ale počítejte s tím, že Rybám všechno opravdu dlouho trvá.

   

   

   

   

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz