Horoskop na leden: Lvy i Kozorohy čeká úspěšný start do nového roku

/
 • (iStock)
  2. ledna 2018 ● 09:45

  Přehoupli jsme se do nového roku a s ním samozřejmě očekáváme změny, nové začátky a mnohá rozhodnutí. Jaký ale bude první měsíc roku 2018? Co čeká v lednu jednotlivá znamení?

 • 1.

  Beran

  ..

  Zrozenci Berana budou nad novým rokem kroužit jak jinak než shůry. Do 10. ledna s vámi tedy  sympatizuje moudrý Merkur, díky němuž se do popředí derou intelektuální zájmy. Oplýváte bystrým uvažováním i proříznutou vyřídilkou. V první lednové dekádě se snažte stihnout maximum. V dalším týdnu totiž přijde propad, kdy je třeba počítat spíše s překážkami než vzlety. Po 18. ale můžete znovu roztáhnout křídla.

 • 2.

  Býk

  ..

  Leden zaskočí Býky svou různorodostí. Nepatříte, Býci, mezi znamení, která si lebedí v novotách, což by se ale nyní hodilo. První polovinu měsíce stojí většina planet po vašem boku a nahrává harmonickým mezilidským vztahům. Po 18. lednu se však tato přízeň zlomí a může docházet k častějším třenicím. Pomocníkem v těžkých situacích zůstává mentor Merkur. Díky němu najdete v kritický okamžik správné řešení.

 • 3.

  Blíženci

  ..

  Začátek roku přinese Blížencům chuť poznávat a rozšiřovat obzory. Hlavně v poslední lednové dekádě půjde o duchovní až mystické komůrky, které se rozhodnete otevřít, Blíženci. Lákají vás exotické cesty a od snů nebude daleko k realizaci. Pracovní i finanční sféra vám to umožňují. Pouze vztahy a rodinné záležitosti budou po 26. lednu pokulhávat. Úplněk v Raku ukáže lukrativní možnosti, jak přijít k penězům.

 • 4.

  Rak

  ..

  Milí Raci, start roku se vám na první pohled nebude jevit úspěšně. Teprve retrospektiva ukáže, jak moc jste se mýlili. Záporné vlivy planet strčí do kapsy ochranářský Jupiter i akceschopný Mars. Díky nim dokážete vyřešit každou svízel, která se objeví. Slunce, Venuše a Merkur je nastraží hlavně v mezilidských vztazích. Nejkritičtější budou 15. a 16. leden, kdy se vyplatí neřešit nic sporného.

 • 5.

  Lev

  ..

  Lvi, vstup do nového roku bude velkolepý. Až do 10. ledna vám intelektuálně založený Merkur umetá cestičku v profesních záležitostech. Oplýváte brilantními konverzačními schopnostmi, vtipem a neschází vám ani bystrá mysl. V další dekádě tento rozlet překazí škaredící se Merkur. Než bojovat s větrnými mlýny, to raději zvolněte tempo a šetřete síly pro vhodnější příležitost. Už po 26. lednu vám hvězdy vše vynahradí, milí Lvi.

 • 6.

  Panna

  ..

  První měsíc roku slibuje Pannám medový program. Pakliže je vaším předsevzetím užívat života a věnovat se lásce i volnočasovým koníčkům, pak budete v lednu nadmíru spokojeny, milé Panny. Přesně těmto aktivitám totiž hvězdy přejí. Váš vládce Merkur až do 11. ledna pracuje na kreativním myšlení i schopnosti komunikace. Venuše z vás zase až do 18. ledna vyčaruje fantastické milence. Kdo by se teď zabýval prací?

 • 7.

  Váhy

  ..

  Milé Váhy, první polovina ledna nebude o vzletné atmosféře, v níž byste se věnovaly oblíbeným vzdušným zámkům. Slunce i Merkur vás drží při zemi a vyžadují zaujetí praktickými otázkami. Ani Venuše se svými rozmary nevytváří nejlepší podmínky, ve vztazích to značně drhne. Situace se zlomí 18. ledna, kdy Afrodité otáčí kabát a nahrává vám do karet. Dýchá se vám snáz a na světě je zase radostněji.

 • 8.

  Štír

  ..

  Ať už byla novoroční předsevzetí Štírů jakákoliv, začátek ledna jim jde naproti. Souputníkem v nadcházejícím měsíci bude až do 26. ohnivý guru Mars. Díky němu jste sebejistější a dravější, milí Štíři. Dokážete se poprat o své štěstí, a to jak v lásce, tak na profesním poli. Od 11. ledna slouží troufalým plánům také inteligent Merkur, který se pozitivně podepíše na růstu kariéry i rostoucím rodinném rozpočtu.

 • 9.

  Střelec

  ..

  Lednová plavba slibuje Střelcům poklidný průběh bez větších vlnobití. Hvězdy soustředí pozornost na rozvíjení a utužování nitra. Jste hladoví po nových poznatcích, lákají vás daleké cesty, a to nejen na novinovém papíru nebo televizní obrazovce, milí Střelci. Vše si potřebujete osahat na vlastní kůži. Slunce s Venuší připravují nejhřejivější okamžiky po 18. lednu. O týden později se k nim přidává i aktivní Mars.

 • 10.

  Kozoroh

  ..

  Houževnatí zrozenci Kozoroha se tentokrát soustředí na příjemnější stránky života. Může za to vliv Venuše, která strhne pozornost k volnočasovým a tvůrčím aktivitám a samozřejmě k lásce. Díky optimistickému naladění vám nikdo a nic nebude stát v cestě, milí Kozorozi. Mars se postará o vitalitu, s níž bláznivé plány dovedete do zdárného konce. Obávat se nemusíte ani pracovní a finanční sféry. Zvládáte je levou zadní.

 • 11.

  Vodnář

  ..

  Radostné znamení Vodnářů čeká náročný začátek roku. Až do 25. ledna musíte počítat se zátěžovou konstelací Marsu, která se projeví zbrklým chováním a chybějící vitalitou, milí Vodnáři. Náročné chvíle zažijete na pracovním poli, kde bude třeba bojovat se závistí méně úspěšných kolegů. Naštěstí po 18. lednu přichází na pomoc Slunce s Venuší. Hádky střídá porozumění, únavu příval energie a znovu vám bude do zpěvu.

 • 12.

  Ryby

  ..

  Milé Ryby, do nového roku skočíte ve velkém stylu. Díky příznivému trigonu Jupiteru a od 26. ledna také díky trigonu Marsu máte o přízeň shůry postaráno. Cestu za štěstím si razíte ostrými lokty a s úsměvem na tváři. Vlivem úplňku v Raku máte potřebu věnovat se tvůrčím činnostem, dvojnásobně to platí ve spojení s ratolestmi. Sféra lásky ukazuje na vášnivé prožitky, kdy ani nezadaní nestojí stranou.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Karmen TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz