Předsevzetí podle zvěrokruhu: Raci by měli víc uklízet, Štíři míň žárlit | Horoskopy Blesk.cz
Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 15°C

Předsevzetí podle zvěrokruhu: Raci by měli víc uklízet, Štíři míň žárlit

/
 • Co změnit v roce 2018?
  Co změnit v roce 2018? (profimedia)
  28. prosince 2017 ● 06:00

  S novoročními předsevzetími je to složité, většinou nepřežijí leden... Rady astrologů byste si ale přece jen měli vzít k srdci. Možná právě díky nim bude příští rok lepší než ten letošní. 

   

   

 • 1.

  Beran

   

  ...

  Méně utrácejte

   

   

   

  Schopnost užívat si života je sice záviděníhodná, ale měli byste myslet také na budoucnost. Podléhat aktuálním nápadům je fajn, ale něco si naplánovat taky není od věci.

 • 2.

  Býk

  ...
  Změna je život.

   

  Tak se toho držte a popusťte uzdu fantazii. Vážně chcete nosit následujících dvacet let zde stále stejnou hnědou barvu na vlasech? Věřte, že teď je ten pravý čas na změnu, tak se do ní pusťte a šokujte alespoň jednou své okolí.

 • 3.

  Blíženci


  ...
  Začněte se hýbat


  Pohyb trochu zanebáváte a je to vidět. Navíc vám sportovní aktivity pomohou od stresu, který vám komplikuje život a vyplaví endorfiny. Lepší kondice se projeví pozitivně i na náladě.

 • 4.

  Rak


  Ukliďte si v sobě i kolem sebe

  ...

   

  V uklizeném bytě se cítíte dobře, ale nějak nemůžete najít odvahu pustit se do radikálního úklidu. Udělejte si čas a vezměte to od podlahy. Vyčistěte všechno, co máte doma, a nezapomeňte vytřídit skříň s oblečením, starou kosmetiku i nepotřebné harampádí.

 • 5.

  Lev


  ...
  Jednejte na rovinu


  Milujete obdiv a úspěch, proto je pro vás někdy těžké říkat ostatním nepříjemné pravdy a přicházet tak o popularitu. Dopřejte si někdy luxus pravdy. Uleví se vám, když vykašlete na pozérství.

 • 6.

  Panna


  ...
  Zlomte stereotyp


  Vybočte ze zajetých kolejí, rutina vás ubíjí. Nebuďte vyděšení ze všeho nového, ať už se jedná o nový vztah, změnu práce nebo dovolenou. Překonat strach z neznámého je jedna z nejkrásnějších věcí na světě.

 • 7.

  Váhy


  ...
  Dejte životu řád


  A rovnou začněte s denním režimem. Nespavost vás ničí, ale prospané víkendy také. Vstávejte stále ve stejnou dobu, a místo spánku přes den dobíjejte energii aktivitou.  

 • 8.

  Štír


  ...
  Vyhněte se žárlivosti


  Žárlivost a závist, které ve vás občas vypučí, vás trápí a jsou výrazem úzkosti ze života. Mohou však otrávit přátelství i vztah. Vyslovte nahlas své obavy, tím se jich zbavíte.  

 • 9.

  Střelec

  ...
  Podívejte se na věci z jiného úhlu


  Empatií zrovna nepřekypujete. Občas chcete mít věci vyřešeny rychle a prohlédnete přitom hodně maličkostí. A to se nevyplácí, nehledě na to, že práce odvedená pořádně je pro člověka přece daleko uspokojivého.

 • 10.

  Kozoroh


  ...
  Zbavte se úzkosti


  Nemusíte se bát, že by se vám nedařilo. Naopak. Ano, máte rádi, když jste vždy připraveni, ale nechte se alespoň občas vyvést z konceptu. Vydejte se například na odvážný výlet bez mapy. Uvidíte, že všechno dobře dopadne.

 • 11.

  Vodnář


  ...
  Hospodařte lépe s časem


  Dochvilnost, lepší organizace…  Uvidíte, že okolí se na vás bude dívat jinak a vy sami se začnete lépe orientovat ve svém životě. Zvlášť když alespoň jednou přijdete na schůzku včas.

 • 12.

  Ryby


  ...
  Víc se smějte

   

  Ryby všude vidí víc problémů, než kolik jich opravdu je. Zkuste se na svůj život podívat z veselejší stránky a berte věci s nadhledem. Přestaňte se také utápět ve snech a jinotajích, přímost může být někdy ve vztazích osvobozující. 

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz