Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 22°C

Horoskop zdraví na rok 2018: V jaké budete kondici?

/
 • (iStock.cz)
  26. prosince 2017 ● 06:00

  Nejvíce ze všeho se obáváme o svoje zdraví, i když zároveň podceňujeme prevenci. Jistě si dáte i nějaké novoroční předsevzetí, které se týká vaší kondice. Jak to tedy s vaším tělem bude v roce 2018?

 • 1.

  Beran

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  Rok 2018 vás nezastihne v ideální formě. Nezapomeňte ani na preventivní prohlídky u zubaře. Imunitní systém Beranů dostane obzvláště zabrat v dubnu a na přelomu srpna a září. Uleví se vám v únoru a říjnu.

 • 2.

  Býk

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  Téměř po celý rok bude nad Býky bdít ochranná ruka Saturna a nemoci by se vám měly vyhýbat. Na pozoru se mějte v lednu a říjnu, naopak v dubnu a také prosinci se budete cítit úplně nejlépe.

 • 3.

  Blíženec

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  Hned od jara se budou Blíženci těšit dobrému zdraví a velké fyzické aktivitě. Vynikající kondici se budete těšit zejména v červnu. V únoru a listopadu se chraňte před infekcemi, určitě se vám to vyplatí.

 • 4.

  Rak

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  V roce 2018 vás možná potrápí potíže v srdeční oblasti, proto hlavně od března do poloviny května dbejte na životosprávu. Jaro bude náročné i pro žaludek. Příznivým měsícem Raků pro zdraví je leden.

 • 5.

  Lev

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  V roce 2018 se mohou Lvi vrhnout do sportovních aktivit a detoxikačních kúr, zkuste třeba také jógu. V lednu a od druhé poloviny května až do poloviny listopadu si dejte pozor na zánětlivá onemocnění a infekce.

 • 6.

  Panna

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  Panny se budou těšit dobré vitalitě a budou  ji chtít posilovat, tudíž se nevyhýbejte různým preventivním krokům a dodržování zdravotních režimů, především na přelomu srpna a září. Horší to bude v listopadu a prosinci.

 • 7.

  Váhy

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  Ani v oblasti zdraví Váhy nečeká lehký rok, proto se věnujte prevenci a utužování kondice. Na přelomu března a dubna projde zkouškou vaše pokožka. Příznivé měsíce jsou červen a první polovina listopadu.

 • 8.

  Štír

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  Rok 2018 bude příznivý i pro vaše zdraví. Přesto nepodceňujte prevenci a věnujte se také utužování kondice. Zkuste třeba fitko. Štíři by měli být opatrní v červenci a srpnu, příznivé měsíce jsou leden a prosinec.

 • 9.

  Střelec

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  Díky ústupu Saturnu z vašeho znamení pocítíte v roce 2018 fyzickou úlevu, vrátí se vám vitalita. V únoru a prosinci mohou na Střelce přijít lehčí potíže, v těchto měsících je třeba dát si pozor na případný úraz.

 • 10.

  Kozoroh

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  Po stránce zdraví hlásí rok 2018 poklidný stav, takže jste ušetřeni vážnějších problémů či extrémů spojených s vaším organismem. Během března a dubna by si měli Kozorozi ohlídat psychické zdraví a potenciální úrazy.

 • 11.

  Vodnář

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  Až do října budete pod určitou zátěží Jupitera, některé orgány mohou zažít stagnaci či oslabení. Hned leden může Vodnáře překvapit zánětem nebo nepříjemným úrazem v oblasti lýtek, proto buďte ve střehu.

 • 12.

  Ryby

  horoskop
  horoskop
  Autor: iStock

  Stejně jako v ostatních oblastech, také v otázce zdraví se Ryby budou v roce 2018 těšit velké přízni planet. Pouze v únoru a prosinci můžete zažít citový zmatek se zhoubným vlivem na vaši vitalitu.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz