Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Oblačno, bouřka 20°C

Barvy podle hvězd: Beranům prospěje červená, Rakům bílá!

/
 • (iStock)
  8. července 2017 ● 06:00

  Každý z nás se narodil v určitém znamení zvěrokruhu a je přirozené, že ke každému z nás se hodí jiná barva. Naučte se experimentovat s odstíny, které odrazí vaši osobnost a posílá vaše silné stránky!

 • 1.

  Beran

  Beran
  Beran
  Autor: iStock

   

  Vaše barvy jsou spojeny s planetou Mars a patří k nim hlavně ohnivé odstíny červené a jasně oranžové. Tyto barvy jsou pro vás jako stvořené, protože vás stimulují, oživují a motivují. Jsou spojeny se svalovým systémem, krví, tepnami, hlavou a mozkem. Červená je barva, která symbolizuje nezdolnou energii a nadšení, tak se obklopte právě touto barvou!

   

   

 • 2.

  Býk

  Býk
  Býk
  Autor: iStock

   

  Býci jsou ovládáni Venuší. Ta je fyzicky spojená s krkem a metabolismem. Taky to znamená, že se rádi krášlíte a šetříte. Vzhledem k tomu, že je Venuše ženský element, znamení Býka je spojeno především s růžovou barvou. Ovšem kromě růžové vám bude svědčit i zelená, která je symbolem klidu a vyrovnanosti. Je spojovaná s rodinou a srdcem a je to taky barva srdeční čakry.

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci
  Blíženci
  Autor: iStock

   

  Blíženci, vy jste ovládaní Merukurem, a hodí se k vám oranžová nebo žlutá barva. Blíženci jsou pozitivní, rychlí a často měnící náladu. Fyzicky je Merkur spojený s rameny, nervovým systémem a dýcháním. Oranžová je barva rozmanitosti a inspirace, a to je vlastní jedině Blížencům. Je to taky barva, která podporuje zkoumání, což Blížencům vyhovuje.

   

 • 4.

  Rak

  Rak
  Rak
  Autor: iStock

   

  Lidé narození ve znamení Raka jsou řízeni Měsícem a ten je spojen s měkkými, živými a vnímavými barvami, jako je bílá, šedá, stříbrná a krémová. Toto znamení zvěrokruhu a jeho barevné významy zahrnují vliv na ženské části těla, jako je děloha, reprodukční systém, prsa a tak dále. Jste pečující a starostliví a výše uvedené barvy vám pomohou, abyste se více ponořili do svých snů.

   

 • 5.

  Lev

  Lev
  Lev
  Autor: iStock

   

  Lvi jsou ovládání a ovlivňováni Sluncem. Lvi jsou teplí a tvořiví a mívají problémy se srdečním systémem a zády. Tomuto znamení zvěrokruhu prospějí barvy v odstínu zlaté, královsky fialové a oranžové. Zvláště zlatá a oranžová jsou zářivé barvy, které podpoří vaši odvahu a sílu.

   

 • 6.

  Panna

  Panna
  Panna
  Autor: iStock

   

  Panna, podobně jako Blíženci, je ovládaná Merkurem. Je spojena s prvkem Země, proto jeho význam a barevné asociace zahrnují zemité odstíny olivové, zelené, okrové a karamelové. Panna je spojena se spodním zažívacím systémem, střevem a žaludkem.

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy
  Váhy
  Autor: iStock

   

  Osoby, které se narodily v tomto znamení, ovládá Venuše a vaše barvy jsou o rovnováze, spojení a harmonii. Váhy jsou spojeny s endokrinním systémem, ledvinami, a proto se k nim hodí pastelové barvy, včetně růžové, pistáciové, levandulové a broskvové. Příroda, harmonie a vyrovnanost vám dělají dobře, takže tyhle barvy vám určitě prospějí.

   

 • 8.

  Štír

  Štír
  Štír
  Autor: iStock

   

  Toto astrologické znamení je ovládáno Plutem, který se ve skutečnosti už nepovažuje za planetu. Štír má mnoho barevných významů, včetně transformace, porodu a zesílení. Takže, když přemýšlíte o svých barvách, myslete na barvy jako krvavě červená, karmínová, černá, kaštanová, vínová a další vzrušující a intenzivní barvy. Je spojena s genitálními a vylučovacími systémy. Zvláště červená barva dokáže proniknout hluboko do vašeho nitra a rozproudit i to, co je skryté.

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec
  Střelec
  Autor: iStock

   

  Lidé narození ve znamení Střelce jsou spojeni s růstem a povznášením. Ovládá je Jupiter a ovlivňuje orgány jako játra, autonomní nervový systém a nohy. Barvy tohoto znamení jsou fialová, švestková a tmavě modrá. Střelci mají radost z objevování nového, proto je fialová právě pro vás ideální. Dokáže ve vás povzbudit intuici a touhu po dobrodružství.

   

  Jaké jsou nejvzácnější a nejkrásnější barvy očí? Tyhle:

  Video
  Video se připravuje ...
  Nejkrásnější a nejvzácnější barvy očí • Youtube/

   

 • 10.

  Kozoroh

  Kozoroh
  Kozoroh
  Autor: iStock

   

  Lidé narození ve znamení Kozoroha se dokážou orientovat ve zmatku a dokážou jasně vidět i ve tmě. Proto vás ostatní rádi vyhledávají. Jste disciplinovaní a vyzrálí. Jste ovlivněni planetou Saturn, která má vliv na kosti, zuby a pokožku. Hodí se k vám černá, tmavě hnědá a šedá barva.

   

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář
  Vodnář
  Autor: iStock

   

  Toto energizující, elektrizující a inovativní znamení ovládá planeta Uran a je spojeno s bioelektrickými impulzy a kotníky. Vodnáři patří mezi nejcitlivější znamení s bohatým vnitřním světem. Proto se k vám hodí tyrkysová a akvamarínová barva, které jsou ideální pro minimalizaci stresu. Navíc dokážou zklidnit a harmonizovat vaše emoce a myšlenky.

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby
  Ryby
  Autor: iStock

   

  Citlivé Ryby dokážou spoustu věcí vycítit, ani je nemusí pojmenovat. Jsou řízeny Neptunem, pro který je typická empatie. Neptun má vliv na lymfatický systém, tělesné tekutiny a psychiku. Snícím Rybám prospějí indigové, modré barvy a všechny barvy moře, jako jsou zelené a modré odstíny oceánu. Nejvhodnější barva pro Ryby je mořská zelená, která jim pomůže najít cíl, ke kterému mají směřovat.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz