Online chat
Dobrý den pane Ravene, chtěla bych se zeptat, co mě tento rok čeká a zda najdu práci. Děkuji Sára (5.4.1974) (Sara)
Foto
Čeká vás celkové zlepšení situace v oblasti bydlení a práci najdete.
Dobrý den pane Ravene . Nějak se mi nedaří ve vztazích . Čím to je ? Děkuji Marie (Marie)
Foto
Myslíte více na partnera a méně na sebe.
Dobry den,chci se zeptat zda se mi uz povede lépe.A zda si konečně najdu praci. Jsem narozena v dubnu.Moc děkuji (Jana)
Foto
V dubnu jste narozená a v dubnu dostanete i příležitost získat práci.
Dobrý den, Petra, naroz. 24.7.1977, mám 1 syna, budu mít ještě další dítě a kdy? čeká mě nějaký stálý vztah a kdy? děkuji (Petra)
Foto
Ano, pokud budete opravdu chtít, je to možné a uskuteční se to.
dobry den ja bych rada vedela jestli budu mit nejakou vyhru nekdy ? a jestli si najdu pritele .dekuju  (marika5)
Foto
Tady se ukazuje, že spíše vyhrajete toho přítele než peníze.
Hezký den, Ludmila, 11.9.1965, kdy najdu vhodného partnera, čeká mě hezký vztah? Bude pro mě tento rok příznivý? Děkuji (Ludmila)
Foto
Najdete kamaráda, potom druhého kamaráda a z jednoho kamarádství se pak začne odvíjet vztah.
Dobrý den pane Argoni, prosím, co mě čeká tento rok? vztah, finance, bydlení, atd Děkuji moc a hezký den Alena (ALENA)
Foto
Čeká vás spousta změn, které ale vypadají všechny dobře, můžete mít občas i pocit, že jste strůjcem svého štěstí.
Milý Ravene, najdu letos nějakého fajn chlapa pro vztah partnerský či alespoň milostný? Jsem narozena 2.7.2968. Děkuji za odpověď a Váš čas. Helena (Helena)
Foto
Najdete a bude to s největší pravděpodobností koncem dubna, takže možná i přímo na čarodky.
Dobrý den, co mě zajimavého čeká v tomto roce?Děkuji za odpověd. 1.8.1992 a přeji hezky den (Marta)
Foto
Seznámíte se s někým, kdo může změnit celý váš život nebo jeho styl - a může to být i docela užitečné.
Dobry den, ja 10.8.1982, on 5.8.1978. Je tu moznost i po nasom rozchode, najdenie nasej spolocnej cesty, lasky, porozumeniu a rodinneho zivota? Dakujem.  (Michaela)
Foto
Bohužel to vypadá na dvě různé cesty, s tím, že se nemůžete domluvit.
Dobrý den p.Ravene,dopadne mi práce zaměřená na potravinářský průmysl,jde o vícesměnný provoz, budu tam spokojená?.Děkujimoc,Hezký den. (xxx)
Foto
Jak to tak vypadá, tak to bude docela OK, takže to dopadne dobře. A bude to nějakou dobu sloužit.
Dobrý den, pane Ravene. Snad se na mě štěstí usměje a dostane se na můj dotaz. Zeptala bych se na své zaměstnání...zda v něm i nadále zůstanu a pokud ne, budu spokojená v jiném? Další z věcí která mne zajímá je maturita mé dcery 10.1.1999, udělá jí bez problému? Má druhá dcera 12.10.2002 dostane se na školu ve které bude šťastná, co si budeme povídat....ještě se nenašla a tím pádem netuší směr kterým by chtěla jít. :-). Mnohokrát děkuji za Vaši odpověď a radu. S přáním hezkého dne Martina 9.11.1977. (Martina)
Foto
Zaměstnání letos změníte, vypadá to ale až na druhou polovinu roku, náhodou si najdete něco jiného a budete spokojená. Maturita dopadne dobře a druhá dcera by si měla občas položit otázku, v čem je dobrá nebo v čem je lepší než ostatní nebo i nejlepší a z toho potom odvodit, co by měla v životě dělat.
Dobrý den, samota mne už nebaví a na seznámení přes internet nemám odvahu. Jak z toho ven? Mám šanci na seznámení jinou cestou? Děkuji, Niki, 19. 5. 1976 (Dominika)
Foto
Samozřejmě, že ano, zkuste rituál na štěstí a na seznámení se s odpovídajícím partnerm. Řešení různých situací pomocí rituálů má svou dlouhou tradici a každý, kdo to zkusil, z toho vždy něco měl.
Prémiová otázka
Foto
Čekají vás samé dobré věci, do vašeho života mají vstoupit noví lidé, se kterými se seznámíte díky známosti opět s jinými lidmi, takže na vás čeká takový ten seznamovací kolotoč, který se může zvrtnout až v seznamovací veletoče, buďte opatrná, ne každý člověk se musí ukázat v budoucnosti jako správný, dobrý a užitečný. Práce bude v pohodě, povýšení se vám nevyhne, zdraví vám také bude přát, protože k práci je zapotřebí vždy dobré zdraví (práceschopnost), takže budete celkem spokojená, jediné, na co si dávejte pozor je možnost, že vás někdo z nových známých bude zdržovat od práce na sobě a na svém životním štěstí. Jsou takoví lidé, kteří přijdou a pořád by si jenom vyprávěli a povídali, u kafe, u piva, v hospodě, v restauraci, všechno by rádi rozebírali ze všech stran a najednou zjistíte, že je pryč nejenom pondělí, ale i úterý a středa a vlastně celý týden... rozumíte, co tím chci říct? Takže to je jediná věc, která by vás mohla na vaší cestě za spokojeností trochu omezit.
Prémiová otázka
Foto
Konstelace máte dobré, karty máte dobré, dařit se bude - i když je pravda, že jak v práci, tak i ve vztahu je hodně pravděpodobné, že dojde ke změně, v druhé polovině tohoto roku se může změnit i práce jako taková a v polovině tohoto roku se objeví nějaké nové věci v partnerství, které mohou vést i k tomu, že mnoho věcí z partnerského hlediska přehodnotíte nebo vyhodnotíte trochu jinak, než jak to vidíte v současné době. Nic negativního vás ale nečeká, nejsou před vámi žádné nehody, úrazy, ani náhlá onemocnění, většina věci, které si naplánujete, tak se vám splní, čili se dá říct, že celkově se vám bude dařit hodně dobře, možná až tak dobře, že vám to ostatní budou závidět, dávejte si proto pozor na intriky, závist a pomluvy, zvláště od starších kolegyň, pokud nějaké máte.
Prémiová otázka
Foto
Asi vás moc nepotěším, ale i když se všechno vyřeší, co potřebujete, tak to bude trvat o něco déle, než vám bude milé a o něco déle, než si představujete. S financemi budete ještě zápasit možná celý tento rok, chtělo by to buď učinit nějakou změnu ve výdělečné činnosti nebo si najít či zrealizovat nějakou novou práci, druhou výdělečnou činnost si naordinovat do života, ale nepočítejte s výhrou, to vám skutečně nehrozí a právě proto to všechno půjde pomaleji, než vám bude milé.
Prémiová otázka
Foto
Tady je odpověď celkem jednoduchá, čeká vás úspěšný rok 2018, zvláště pokud se týká práce a studia a zkoušek, to všechno dopadne dobře, i ty přijímačky na psychologii a přestěhování do Prahy, vždycky když budete potřebovat, tak se rychle najde někdo, kdo vám pomůže či jak se říká přiloží pomocnou ruku k dílu, pouze na jedno si dejte trochu pozor - nejsou zde úplně čisté konstelace, týkající se vztahu nebo vztahů, takže "nový chlap" se asi odsune až na druhou polovinu tohoto roku, může to být září - říjen a s tím mladším pracovním kolegou to bohužel na 100% nevyjde, takže se o to ani nepokoušejte, ušetříte čas a energii.
Prémiová otázka
Foto
Slunce a Venuše v Rybách, v současné době je v Rybách Neptun, to jsou nové nápady a mohou být i pracovní, v sousedním Vodnáři je nativní Merkur, další planeta, která přeje práci a novému zaměstnání, takže to vypadá, že se vám změna zaměstnání povede, i když si nebudeme nic namlouvat, občas to může být v dnešní době i trochu riskantní záležitost, dáte výpověď a v nové práci něco nevyjde a jste na dlažbě jak za časů průmyslových revolucí, ale to by neměl být váš případ ani příbeh. Spíše to vypadá, že všechno, co jste potřebovala řešit se začne řešit právě tím, že nastoupíte do nové práce a trochu by to mělo pohnout i celou oblastí partnerskou, která bude pro vás hodně důležitá, ale spíše se něco vyřeší, než že by se měly objevit nové problémy. Díky nové práci je dokonce možné, že se objeví i možnost nového partnera.
Prémiová otázka
Foto
Samo hezké věci. Nativní horoskop máte harmonický, Slunce v Rybách, Měsíc ve Vodnáři, budete mít plno nápadů, které mohou být užitečné i v pracovní rovině, takže pokud budete sama chtít, může vám rok 2018 přinést i užitečné a konstruktivní změny v pracovní rovině, nemusíte mít strach, že byste o práci přišla nebo práci ztratila, zdraví bude sloužit, bude nejenom práceschopnost, ale i nějaká kondice navíc, třeba na sport nebo cestování. Merkur v Beranu a Mars s Venuší v Býku, to je asi nejlepší konstelace na partnerství, takže je zde vidět i dobrý vztah, který vás bude těšit a pokud nebudete na svého partnera moc přísná, bude spokojený i on. Z toho se dá potom odvodit i dobrý rodinný život, jestli jste se s někým z rodiny v minulosti trochu pohádala nebo jste se na něčem neshodli, tak se to všechno vyrovná a budete spokojená. Jinými slovy, i když si budete přát od života trochu víc než jenom "udržet se naživu", tak se vám to povede a nic hrozného nebo nešťastného se pro vás nestane.
Prémiová otázka
Foto
Zrovna ve vašem případě to vypadá tak, že různé partnerské kombinace se vůbec nevylučují, naopak mohou přinést do života zajímavé osvěžení a nové impulzy. Pokud se ptám, jak by to vypadalo, kdybyste si řekla, tak a nyní budu žít jako řádná, společensky spořádaná žena, která ctí svého muže a ostatní pro ni neexistují, tak mám z toho hned takový divný dojem, že by vám v životě zakrátko něco chybělo. Tady nejde o to, že by se snižovaly kvality vašeho manžela nebo i v případě, když byste měla dva partnery tak nějak paralelně, že by jeden eliminoval druhého, tady jde spíše o to, že jako senzitivní, možná mimořádně senzitivní žena, ráda prožíváte určité situace a jste schopna se do těchto situací i doslova zamilovat, je to jako když herec nebo herečka milují svou práci, na jevišti žijí několik životů, hrají celou řadu rolí a je celkem jedno, jestli vašeho milence na jevišti hraje zrovna Tonda nebo za něho zaskakuje herec Venca, vy ho máte v tu chvíli ráda v oné roli, kterou ztvárňuje a zobrazuje. Nemůžete si říct, tak a ode dneška budu hrát Fidlovačku jenom s Vencou - a když přijmete situaci takovou, jaká je, budete spokojená a ostatní budou spokojení s vámi. Je to vždycky podle toho, jak to má kdo nastavené, jak často s oblibou říkají naši koučové, protože to tak mají sami nastavené.
Prémiová otázka
Foto
Samozřejmě, že máte šanci, o tom není pochyb, potíž bude asi pouze v tom, že nevíte, v jakých "vodách" toho správného partnera lovit. Pravidlo je, že pro každého z nás, někde běhá nebo se někde vyskytuje "ideální" partner či ideální partnerka. I když zrovna na takové ty klasické ideální partnery moc nevěřím, spíše bych je označoval termínem "chlap, co po čase tolik nevadí", tak někde prostě jsou, někde se vyskytují, někde se scházejí a někde i pracují. Abyste své šance na setkání s vysněným tvorem zvětšila, musíte zkoušet různé techniky lovu beze zbraní a odhadovat i místa, kde se mohou vyskytovat, potom na co je možné je nalákat a jak je nenápadně polapit. Ale to už snad zase tolik radit nemusím - důležité je, že v osudu to máte téměř jako hotovou věc. Takže, když se pustíte do práce, málem jsem napsal "do lovu", tak do poloviny tohoto roku ho máte.
Prémiová otázka
Foto
Budete potřebovat jednu jedinou věc a tou je práce s pravidelným příjmem, abyste se mohla osamostatnit a jakmile začnete mít jistotu, že určíte určitý platební životní rytmus, udržet se v podnájmu nebo ve státním bytě a přitom moc nehladovět, tak pryč od rodičů. Zřejmě asi budou zlatí a hodní, ale zrovna tohle jsou vlastnosti, které se nejlépe pozorují z určité vzdálenosti. Pokud jste moc blízko, tak je to podobné, jako když na vás někdo mluví a má svůj noc dva centimetry od vašeho nosu. Není to ani moc hygienické, takže jakmile bude možnost a příležitost, ale skutečná, abyste neskončila zase zpátky před rodičovským prahem, tak nečekejte na nic, ani si s sebou neberte zbytečné věci a stěhujte se takovou rychlostí, že by to bylo na zápis do Guinessovy knihy rekordů.
Prémiová otázka
Foto
To vypadá, jako kdyby měl nějaké vztahové potíže, čili potíže se vztahem, se sexem, s kámoškou nebo přítelkyní a teprve potom by se to projevovalo v tom, že se mu nedaří v oblasti studia. Někdy stačí si o tom promluvit, jak známo z psychoanalýzy a koneckonců i z esoteriky, když se podaří problém správně pojmenovat, tak už je napůl vyřešený. Znáte jméno, máte klíč, nejsem si ale jist, jestli by bylo dobré, kdybyste se s ním do diskuzí o vztahových a školních problémech pouštěla zrovna vy, často je v podobných situacích lepší nijak nezasahovat do děje, to jsou věci, které si muží každý člověk a zvláště potom chlap vyřešit sám za sebe. Pomáhat můžete jenom jedním způsobem, když řeknete, že kdyby potřeboval pomoc, jakoukoliv, ať se na vás kdykoliv obrátí, že se budete snažit pomoc, ale říct si o to musí sám. Ono je to vůbec vždycky s jakoukoliv pomocí dost složité, někdy se i dobře míněná pomoc chápe z druhé strany jako agrese nebo snaha získat nad tím, komu pomáháme moc a mít na něho později vliv. Takže, ještě jednou, bude lepší, když se budete držet tiše v ústraní a necháte věci běžet svým vlastním krokem a tempem.
Prémiová otázka
Foto
V podstatě jste si celkem mistrně odpověděla sama, takže já to mohu už jenom zopakovat. Ano, došlo k něčemu, k čemu dojít nemělo a došlo k tomu proto, že jste se na to ani jeden nepřipravili a nevyjasnili si věci a nenastavili míru tolerance dopředu. Když se potom stane něco, co lze nazvat "nedorozuměním", ocitáte se částečně v situace, která se často v právní rovině a praxi popisuje slovy "neznalost zákona neomlouvá" a v esoterice se poškozený vztah přirovnává k rozbitému talíři, který nemá cenu slepovat. Pokud bych lehce nahlédl do budoucnosti, tak tam máte další podobná nedorozumění, stejně jako nechuť odpovídat na otázky - víte, že klást otázky je ve většině rozhovorů vnímáno jako agresivní způsob diskuze? Pokud chcete svůj vztah zabíjet a poškozovat, tak zkuste komunikovat s partnerem formou otázek, to nikdo dlouho nevydrží, ale jak říkám, na školách se to neučí a mnoho vztahů se neudrželo jen díky tomu, že v nich byli vztahoví amatéři. Nejlepší, co můžete udělat, je nechat to běžet a sama uvidíte, jak se bude situace vyvíjet. Já sám obvykle, když se píchne guma, tak doporučuji neházet fungující auto do šrotu, stačí vyměnit kolo.
Prémiová otázka
Foto
Vám se v budoucím osudu objevuje poměrně výrazně "cesta k samostatnosti". Není to nic špatného, rodina může skvěle fungovat, vztah může skvěle fungovat, ale vyšší síly nebo co to je, se vás budou snažit nasměrovat na životní cestu poznání, že první na světě jste (alespoň pro vás) vy sama a teprve potom kdokoliv jiný či ostatní. Jinak máte v budoucnosti spokojenost, vztah i přátelství, zřejmě, i když se budete snažit "budovat" svou vlastní samostatnost, tak sama (technicky viděno) nikdy nebudete a tudíž není ani důvod se do budoucnosti něčeho obávat nebo mít z něčeho strach. Podle všeho jdete správnou cestou a učíte se více poslouchat svou vlastní intuici - což je jen dobře.
Prémiová otázka
Foto
Váš partner má Venuši (planetu vztahů) a Merkur (planetu komunikace) v Raku, což je z hlediska partnerství dobré znamení, ale Slunce je v Blížencích, stejně jako Jupiter, to jsou znaky mírné nestálosti, tady to skutečně vypadá tak, že vy (Slunce a Jupiter a Merkur v Býku) budete více inklinovat k vytvoření vztahu, který by měl zázemí nebo i společné bydlení, prostě by to byl takový ten vztah se vším všudy, zatímco váš partner si bude držet trochu odstup, protože si není jistý se svými city a v podstatě ani neví, jestli vás bude mít rád koncem tohoto roku stejně jako dnes, na začátku roku. Je dokonce i možné, že už v současné době si myslí na nějakou jinou ženu nebo se do toho nějaká jiná žena plete, ale není to ještě v tom stavu, kdy by si on řekl, že vztah s vámi končí, ale jako rušivý vliv se to už počítá. Čili to vychází tak, že když budete souhlasit s občasnými sestkáními, jejichž náplní bude hlavně sexuální osvětová a zdravotní činnost (můžete spolu třeba cvičit tantru), tak bude spokojený a může vám to rok nebo dva vydržet, ale když s tím souhlasit nebudete a budete vyžadovat třeba stěhování, změnu práce a jiné kvalitativné náročné zásahy do soukromí, tak se rozejdete.
Prémiová otázka
Foto
Slunce a Merkur ve Vodnáři jako kdyby unizono souhlasili s tím, že výborné konstelace jsou už nyní na začátku roku, což podporují také tranzitní Venuše, Slunce a Merkur. Jinými slovy, spíše bude mít příležitost a možnost najít si novou práci teď v únoru a v březnu než třeba v létě nebo v září či říjnu, i kdyby pracovala jako učitelka. Tady by se zřejmě i vyplatilo vzít prakticky jakoukoliv práci, která se naskytne, i kdyby to zrovna nebylo přímo "ono", po čem touží, protože nejdříve se musí protrhnout takový ten začarovaný kruh "nezaměstnanosti" a potom se už s nastalou pracovní situací dá konstruktivně pracovat. Hodně bude u vaší dcery rozhodovat náhoda, takže jediné, co může ona sama pro to udělat, je být aktivní a prostě to zkoušet stále dokola - až to vyjde. A vyjde to poprvé, vyjde to i podruhé.
Prémiová otázka
Foto
Výborné konstelace na partnerství, navázání nové známosti nebo dokonce nových známostí, nebojme se mluvit i v plurálu, máte od dubna do září tohoto roku a potom ještě koncem listopadu a v prosinci, záleží jen na vás, kolik času tomu budete ochotná věnovat a co všechno pro to budete ochotná udělat. Hledat vztah, najít vztah, pěstovat vztah, udrtžet vztah to všechno jsou věci, které jsou poměrně složité a i když se dají naučit, je škoda, že se to ve školách neučí, protože znalost pravoúhlých rovnic nebo co se to tam vlastně učí, vám v životě bude většinou na nic, stejně jako chemická značka kyseliny sírové. Je krajně pravděpodobné, že se čirou náhodou setkáte, seznámíte s někým, kdo vám padne do oka a máte veškeré šance mu to v dobrém oplatit - a když na to budete připravená, můžete mít zajímavý vztah už ke konci dubna 2018. Vztahy z minulosti nejsou už k ničemu, můžete na všechny zapoemnout, někdy se stává, že se nějaký vztah může revitalizovat, ale váš případ to není. Více než kdokoliv jiný potřebujete změnu.
Prémiová otázka
Foto
Vztah s Kozorohem, který se narodil o novoluní, rovněž v Kozorohu s nativní Černou Lunou v Kozorohu se vám s nejvyšší pravděpodobností bude zdát složitý, ale pokud se jedná o partnera, tak v podstatě za nic nemůže, protože mít ve svém znamení k tomu všemu ještě tranzitní Saturn, Černou Lunu a Pluto, to už vyžaduje mimořádně pevnou nervovou soustavu, takže s trochou tolerance z vaší strany by se ten vztah zvládnout dal a v druhé polovině tohoto roku 2018 by to potom už bylo lepší. Ale řekl bych, že za tu námahu, do vztahu vloženou to stojí. Jak na tom budete se zdravím - v nativním horoskopu máte Slunce a Merkur ve Vahách, práceschopnost by neměla být ničím narušená, takže v pracovní oblasti budete úspěšná, právní věci, zvláště pokud se jednalo o dědictví se ještě potáhnou a možná bude na to téma i soud nebo "vyhrožování" soudem, urovná se to až ke konci roku. Syn bude, co se týká školy v pohodě, nejsou vidět žádné komplikace jako nevhodný učitel či učitelka nebo šikana a podobné věci, podle všeho je to silný jinoch, který zvládne i očkování a další povinnosti s útlým mládím spojené. Máte všechny předpoklady k tomu, abyste dosáhla v životě toho, čemu se říká spokojenost a štěstí.