Prsteny: Na palci je nosí individualisté, na malíčku volnomyšlenkáři

/
 • (profimedia)
  25. dubna 2017 ● 08:00

  Prsteny mají v našem životě velkou symbolickou úlohu. Snubní, zásnubní, promoční… všechno jsou to „prsteny moci“.  Co o vás vypovídá to, na kterém prstě je nosíte?

 • 1.

  Palec

   

  Na palci nosí prsteny individualisté, originální a kreativní lidé. Bývají nezávislí a často mají pocit, že jsou nadřazeni svému okolí, výjimeční, trochu rebelové. 

   

  Ať je však nošení prstýnků na palci sebevíc cool, snubní prsteny na něj nenasazujte, nepřineslo by vám to štěstí.

 • 2.

  Ukazováček

   

  Na ukazováku nosí prsten ambiciózní osoby, které touží po úspěchu a kariéře. Jsou to rození vůdci, kteří mají vizi a rozhodovat je pro ně přirozenost.

   

  Prsten na pravém ukazováku údajně ukazuje uvážlivost a celkové kladné zaměření vyjmenovaných rysů, zatímco na levé ruce signalizuje velikášství, pýchu, sebelásku a sklony k hysterii.

 • 3.

  Prostředníček

   

  Na prostředníčku nosí lidé prsten poměrně často.  Takové umístnění volí lidé citliví a plaší, kteří mohou působit povýšeně, za svou arogancí schovávají citlivou duši, kterou zraňuje posměch. Prsten na prostředním prstu pomáhá chronickým smolařům a lidem s duchovními zájmy.

 • 4.

  Prsteníček

   

  Prsteníček je tradičním prsem pro nošení zásnubního, ale především i snubního prstenu.  Nosí ho tak otevření, přátelští lidé, kteří jsou oblíbenými společníky.  Prsten na prsteníčku je symbolem oddanosti a věrnosti.  

   

  Z pohledu esoteriky je nejvhodnějším kovem pro tyto prsteny zlato, neboť je slunečním kovem. 

 • 5.

  Malíček

   

  Prsten na malíčku je odnepaměti symbolem volnomyšlenkářů a příslušníků různých skupin lidí, kteří se nošením prstenu na malíku odlišují od většiny společnosti. Takoví lidé rádi revoltují, mají sklony k dobrodružství. 

   

  Ženy s prstenem na malíčku rády flirtují.

 • 6.

  Prsten na prstě u nohy

   

  Většina psychologů tvrdí, že jde o snahu upozornit na sebe a vzbudit pozornost. V některých případech jde o projev přehnaného sebevědomí a snahu vyniknout nad ostatními.

   

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Eva

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Eva TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz