Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Polojasno 22°C

Romantická dovolená podle horoskopu: Kam byste se letos měli vypravit?

/
 • Kam vzít svoji drahou polovičku na vášnivou dovolenou?
  Kam vzít svoji drahou polovičku na vášnivou dovolenou? (shutterstock.com)
  10. července 2017 ● 06:00

  Společná romantická dovolená je bezpochyby to, co může vztah jen upevnit. Pokud chcete své milované polovičce udělat radost, naplánujte dovolenou jako překvapení. Jaká by měla být vaše cílová destinace? Zeptejte se hvězd!

 • 1.

  Beran

  Florencie, Itálie

   

  Florencie je městem pro Berany. Její kouzelné renesanční paláce a kostely nabízejí skvělé kulisy pro nádhernou romanci a Berani se při nich budou moci toulat po svých vášnivých představách a stavět vzdušné zámky.

   

   

 • 2.

  Býk

  Irský venkov

   

  Neporušená příroda a poklidný běh života na irském venkově budou vyhovovat trpělivým a mírným Býkům. Vezměte je do zelených kopců a usaďte se sklenkou whisky na pobřeží Atlantského oceánu a nikdy vás neopustí.

 • 3.

  Blíženci

  New York, USA

   

  Temperamentní a neklidní Blíženci se budou cítit jako doma v hektické, moderní a stylové atmosféře New Yorku. Jejich dobrodružná a nestálá povaha jistě ocení všechny možnosti a kuchyně, které toto multikulturní město nabízí.

 • 4.

  Rak

  Benátky, Itálie

   

  Přestože Rakovi je v podstatě jedno, kam pojede na dovolenou, hlavně když to bude s osobou, kterou z celého srdce miluje, krása lagun a jedinečná romantická atmosféra Benátek v něm zaručeně probudí vášeň a sexuální představivost.

 • 5.

  Lev

  Brugy, Belgie

   

  Lvi se zamilují ještě víc, pokud budou obklopeni atmosférou a středověkou architekturou Brugg. Romantické kanály, úzké uličky a malé restaurace probudí v každém Lvu pocit, že je jedinečný a jediný na světě.

 • 6.

  Panna

  Paříž, Francie

   

  Paříž, nejelegantnější a nejromantičtější ze všech měst je zcela nepochybně ideálním městem pro náročné a dokonalé Panny. Romantický polibek na jednom z mostů přes francouzskou Seinu v nich pak jistě vzbudí vášně, o kterých jste dosud neměli tušení.

 • 7.

  Váhy

  Side, Turecko

   

  Dramatická a exotická krása jižního Turecka, místních jezer, moře, přírodních parků a starověkých památek bude skvělým pozadím pro námluvy romantických Vah. Nedávejte jim na vybranou, celou dovolenou naplánujte do nejmenších detailů a budou vám oddaně ležet u nohou.

 • 8.

  Štír

  Barcelona, Španělsko

   

  Vášnivé a náruživé Štíry bude silně přitahovat závan nebezpečí v exotické karnevalové atmosféře New Orleans. Pokud si s nimi chcete vyrazit někam blíž, volte temperamentní Barcelonu. Pikantní španělská jídla, horké pláže a rychlý rytmus města jim učarují.

 • 9.

  Střelec

  Skotská vysočina

   

  Střelci milují volnost a spoustu možností. Dokonalým místem pro jejich dovolenou je proto skotská vysočina. Panenská příroda bez turistů, kopce, jezera a vodopády jsou pro dobrodružného Střelce tím nejlepším afrodiziakem.

 • 10.

  Kozoroh

  Moskva, Rusko

   

  Kozorozi budou okouzleni a inspirováni monumentálními pamětihodnostmi jakéhokoliv velkého města. Ať už je to Moskva, Krakov, Edinburgh nebo Berlín, vášeň pro historii Kozorohy nikdy neopouští.

 • 11.

  Vodnář

  Taj Mahal, Indie

   

  Neohrožené Vodnáře a všechny jejich fantastické světy, ve kterých se tak rádi toulají, očaruje a ohromí nevšední krása památek a krajiny indického subkontinentu. Na druhou stranu je nezklamete ani výletem do českých hor. V létě jsou totiž opravdu romantické.

 • 12.

  Ryby

  Itálie, Středozemní moře

   

  Vodomilné Ryby najdou uvolnění a romantiku u moře. Například na nějakém zapomenutém ostrůvku ve Středozemním moři. Rybí speciality, západ slunce, liduprázdné pláže a šumění vln. Těžko si představit něco, co by Ryby tolik milovaly.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Eva

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz