Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 19°C

Horoskop na červenec podle Daniely Hannah

/
 • Astroložka Daniela Hannah
  Astroložka Daniela Hannah (archiv Daniely Hannah)
  29. června 2017 ● 10:00

  Červenec je důležitý zejména pro Kozorohy. Úplněk proběhne za přítomnosti Marta a Pluta. Slunce aktivuje Mars a tato konstelace nás přiměje k aktivitě v tématu domova, rodiny, bydlení a zázemí. Karmické Pluto přinese zásadní životní situaci, která nám ovlivní život, práci a karierní oblast.

 • 1.

  BERAN

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

  Úplněk v Kozorohu nastane 9/7/2017. Úplněk vnese jasno do života a pracovní oblasti. Berani mohou ukončit práci, nebo uzavřít novou. Karmické Pluto přinese osudové situace spojené s prací a kariérním postupem. Přichází osudové rozhodnutí. Slunce spojí sílu s Martem v oblasti domova, rodiny a pracovního zázemí.

   

  Mars se přesunul 20/7/2017 do znamení Lva. Díky jeho vlivu budou mít Berani chuť něco vytvářet, prezentovat, vrhnout se do společnosti či milostných dobrodružství, do tvorby nebo plození. Pod vlivem Marta má vzniknout něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem kreativity, dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, ale i cest, cestování. Toto je aktivní období vhodné na  zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Období vhodné na lásky. Berani se mohou seznámit s důležitou osobou.  Dobré období na seznamování. Pocítíte zvýšenou aktivitu v cestování. Dobré období na cesty.  Pracovně se bude dařit. Je dobré být všude, kam vás pozvou, chodit do společnosti, pobývat mezi lidmi. 

   

  Červencové novoluní proběhne 23/7/2017.  Při novoluní bude Slunce s Lunou ve spojení s Martem. Planeta Mars vládne Beranu a tak Beránky čekají otevřené dveře k pracovním a životním partnerům.

   

 • 2.

  BÝK

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk v Kozorohu  nastane 9/7/2017 a ukončí oblast cestování do zahraničí. Uzavře situaci spojenou s úředními záležitostmi. Vyjasní téma vzdělávání a učení.  Karmické Pluto přinese osudové rozhodnutí.  

   

  Červencové novoluní proběhne 23/7/2017.  Při novoluní bude Slunce s Lunou ve spojení s Martem a spojí své síly. Býci budou aktivně řešit  ženy rodu (např. matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena na domov a jeho zkrášlování. Pocítí chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Berani zvýší svou životní stabilitu. Veškerá aktivita se týká domova, kořenů a pevného zázemí. Domovem pro duši je tělo, proto pocítí touhu udělat něco pozitivního pro své  zdraví.

   

 • 3.

  BLÍŽENCI

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk v Kozorohu nastane 9/7/2017 a ukončí finanční oblast. Vnese jasnější světlo do majetku a peněz, které Blíženci řeší s další osobou, partnerem, nebo bankou.  Karmické Pluto přinese osudové rozhodnutí. 

   

  Červencové novoluní proběhne 23/7/2017.  Při novoluní bude Slunce s Lunou ve spojení s Martem a spojí své síly. Blížencům se otevírá oblast komunikace, cestování, přesunů a cest. Budou se aktivně věnovat lidem kolem sebe. Období výborné na návštěvy u přátel. Zvýšená aktivita se týká také úřadů a úředních záležitostí. Blíženci mohou očekávat zvýšenou aktivitu v  komunikaci, mluveném nebo psaném slově. Budou komunikovat, sdělovat své názory a projevovat se. Mohou publikovat, přednášet nebo vést úspěšné obchodní jednání. Cestovat, zejména za vzděláním či zvýšená aktivita související s pracovní cestou.

   

  Planeta Venuše se pohybuje znamením Blíženců skoro celý měsíc. Blíženci budou okouzlující, neodolatelní a nepřehlédnutelní. Mohou vylepšit svůj vzhled. Využít pozitivní vliv Venuše ve svůj prospěch.

 • 4.

  RAK

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk v Kozorohu nastane 9/7/2017. Úplněk přináší vyústění vztahových záležitostí. Vztahy, nové dohody, pracovní partnerství, řešení osobních vztahů.  Karmické Pluto přinese osudové rozhodnutí ve vztahovém tématu. Ukončení nebo uzavření smluv a dohod. Kozorozi nastaví nová pravidla.

   

  Červencové novoluní proběhne 23/7/2017.  Při novoluní bude Slunce s Lunou ve spojení s Martem a spojí své síly. Planety otevírají dveře k lepším výdělkům, zvýšení prestiže. Raci si polepší v tématu peněz, majetku a hodnot.  Mohou očekávat, že se budou věnovat financím. Raci si uvědomí svou vlastní hodnotu. Výhodně prodat nebo koupit. Zvýšit cenu svých služeb. Požádat o zvýšení platu.

 • 5.

  LEV

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk v Kozorohu nastane 9/7/2017. Úplněk ukončí téma zdraví a nemoci. Pokud Lvi očekávají řešení zdravotní stránky, úplněk uzavře toto téma. Vnese jasnější situace do oblasti péče nebo práce pro druhé. Co slíbili, měli by do úplňku dokončit. Lvi mohou uzavřít nebo dohodnout novou spolupráci. Karmické Pluto přinese v tomto tématu osudové rozhodnutí. 

   

  Červencové novoluní proběhne 23/7/2017 ve znamení Lva. Toto je nejdůležitější novoluní tohoto roku pro osoby narozené ve znamení Lva. Při novoluní bude Slunce s Lunou ve spojení s Martem a spojí své síly. Začíná nová životní etapa. Na Lvy čeká zrealizování projektů, mohou začít podnikat, přichází nové nasměrování. Merkur se pohybuje skoro celý měsíc Lvem, díky Merkuru budou Lvi slyšet a vidět. Budou hovořit, psát a cestovat. Neustále v pohybu.

 • 6.

  PANNA

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk v Kozorohu  nastane 9/7/2017. Úplněk uzavře téma děti, plody a výtvory. Ukončí nebo vnese jasno do pracovního partnerství. Dořeší situace v souvislosti s životním partnerem. Karmické Pluto přinese osudové rozhodnutí. 

   

  Červencové novoluní proběhne 23/7/2017.  Při novoluní bude Slunce s Lunou ve spojení s Martem a spojí své síly. Panny začnou uzavírat nevyhovující situace. Rekapitulovat svůj život. Mohou se odtajnit tajemství, aktivovat nepřátelé a pomluvy. Panny se budou pomalu připravovat na své novoluní, které proběhne za měsíc a přinese nové životní nasměrování. Do té doby je nutné vyčistit si život od situací, které nejsou života schopné.

   

 • 7.

  VÁHA

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk v Kozorohu nastane 9/7/2017 a ukončí téma domova, zázemí a rodiny. Do úplňku je nutné ukončit situace s ženou v rodině. Dořešit oblast bydlení a pracovního zázemí. Váhy mohou řešit zdravotní stránku.  Karmické Pluto přinese kolem úplňku osudové rozhodnutí. 

   

  Červencové novoluní proběhne 23/7/2017.  Při novoluní bude Slunce s Lunou ve spojení s Martem a spojí své síly. Planety přináší společenské aktivity. Novoluní otevírá možnosti nového přátelství. Váhám se dostane podpory od přátel, spolupracovníků a  společníků.  Je dobré využít konexe a známosti. Chodit mezi lidi, do společnosti lidí, do společenství, kde si přejí působit. Mohou potkat důležitou osobu, která ovlivní jejich budoucnost. Dostanou zabrat v oblasti práce a kariéry, vynaložené úsilí se vyplatí. Jupiter přeje Váhám k obrovskému životnímu posunu. Červenec je velmi silný měsíc.

 • 8.

  ŠTÍR

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk v Kozorohu nastane 9/7/2017. Úplněk ukončí situace spojené s cestou a cestováním, úředními záležitostmi. Uzavře téma dopravního prostředku. Vnese jasno do učení a vzdělávání. Ukončí vše, co souvisí s psaním a mluvením.  Karmické Pluto přinese osudové rozhodnutí. 

   

  Červencové novoluní proběhne 23/7/2017.  Při novoluní bude Slunce s Lunou ve spojení s Martem a spojí své síly. Novoluní spolu s Martem otevírá dveře do oblasti práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za snažení a Štíři se dočkají postupu v kariéře.

   

  Naplno pocítí ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýší si svou prestiž. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, přichází doba provádění veškerých reorganizací kolem práce, které budou ku prospěchu. Čeká je mnoho práce, měsíc plný pracovní aktivity. Jupiter, planeta štěstí, se na podzim přesune do znamení Štíra. Díky ní se mohou Štíři těšit na životní posun.

   

 • 9.

  STŘELEC

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk v Kozorohu nastane 9/7/2017. Úplněk ukončí oblast financí a majetku. Kolem úplňku mohou Střelci očekávat, že se vyjasní vše související s penězi. Po úplňku půjde vše snadno a rychle. Co se vleklo dostane rychlý spád. Karmické Pluto přinese osudové rozhodnutí ve finanční oblasti.

   

  Červencové novoluní proběhne 23/7/2017.  Při novoluní bude Slunce s Lunou ve spojení s Martem a spojí své síly. Novoluní aktivuje témata související s duchovním rozvojem, rozšiřováním vědomostí, zahraničím, úřední záležitostí a soudní jednání. Aktivita v souvislosti s cizinou, cesty do zahraničí, rozšiřování obzorů formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení, ale také úřady. V průběhu tohoto období přichází duchovní rozkvět. Nasměrují se na rozvoj duchovní stránky. Při novoluní  začíná konjunkce Černé Luny se Saturnem ve znamení Střelce. Zde mohou Střelci očekávat karmické zkoušky plné emocí, které je donutí jednat pod tíhou Černé Luny. Saturn bude dohlížet, aby si dali do pořádku život jako v roce 1986 + 1987.

 • 10.

  KOZOROH

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk v Kozorohu nastane 9/7/2017. Úplněk ukončí oblast cestování do zahraničí. Uzavře situaci spojenou s úředními záležitostmi. Vyjasní téma vzdělávání a učení.  Karmické Pluto přinese osudové rozhodnutí. 

   

  Červencové novoluní proběhne 23/7/2017.  Při novoluní bude Slunce s Lunou ve spojení s Martem a spojí své síly. Novoluní otevírá dveře ke zlepšení finanční situace. V této době se řeší majetkové záležitosti, které sdílí Kozorozi společně s další osobou či institucí, ale také aktivita kolem úřadů nebo úředních záležitostí spojených s financemi. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, ale i možné dluhy.  Období, ve kterém se aktivně věnujete financím z cizích zdrojů. Ideální pro jakékoli investice, nákup nebo prodej. Aktivita Marta odemyká sex a vše co se sexuality týká.  Jupiter dlouhodobě působí na posun a rozmach v osobním životě, zvýšení karierního postavení v pracovní oblasti.

 • 11.

  VODNÁŘ

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk v Kozorohu nastane 9/7/2017. Úplněk ukončí některé situace. Doporučuji popřemýšlet a zrekapitulovat si život. Co nefunguje je dobré nechat odejít. Vodnáři se budou připravovat na svůj úplněk, který proběhne začátkem srpna 2017, kdy se vyjasní vztahové záležitosti. Karmické Pluto přinese osudové rozhodnutí uzavřít důležitou životní kapitolu.

   

  Červencové novoluní proběhne 23/7/2017.  Při novoluní bude Slunce s Lunou ve spojení s Martem a spojí své síly. Novoluní otevírá dveře veškerým vztahům. V tomto období se mohou posílit pracovní nebo partnerské vztahy. Zde planety aktivovaly vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Budete se aktivně věnovat  lidem kolem sebe. Toto období je výborné  na návštěvy u přátel. Zvýšená aktivita se týká také úřadů a úředních záležitostí. Tento tranzit zvyšuje Vaší aktivitu v  komunikaci, mluveném nebo psaném slovu. Budete pociťovat zvýšenou chuť komunikovat, sdělovat své názory a projevovat se.  Můžete podepisovat nové smlouvy, vést úspěšná obchodní jednání, dohodnout nové podmínky, podepsat smlouvy nebo písemnosti.

 • 12.

  RYBY

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Úplněk v Kozorohu nastane 9/7/2017. Úplněk ukončí působení v nějaké skupině nebo společenství. Vnese jasno kde a v jaké společnosti se chtějí Ryby pohybovat. Může se jednat i působení v určitém místě, lokalitě nebo zemi.  Karmické Pluto přinese osudové rozhodnutí. 

   

  Červencové novoluní proběhne 23/7/2017.  Při novoluní bude Slunce s Lunou ve spojení s Martem a spojí své síly. Novoluní otevírá novou cestu ke spolupráci. Služba druhým a pro druhé. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jsme slíbili vykonat. Ryby by se měly věnovat tématu kolem svého zdraví a zdravé výživy. Pocítí chuť aktivněji organizovat nebo se zasadit o změny v práci.  Budou hledat nejlepší cesty pro zvládnutí pracovních povinností. Jupiter dlouhodobě působí na zlepšení financí. Ryby mohou získat dotace, půjčku nebo hypotéku. Získat majetek. 

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz