Čtvrtek 29. února 2024
Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich
Oblačno 11°C

Tchyně podle horoskopu: Jak na ni?

/
 • Stchýněmi to není lehké...
  Stchýněmi to není lehké... (profimedia)
  28. září 2017 ● 08:00

  Tchýně je v rodině jednou z nejobávaněších osob. Chcete vědět jak na ni? Datum narozenin zjistíte snadno a pak už se řiďte návodem hvězd.

 • 1.

  Beran

  beran
  beran
  Autor: shutterstock.com
  Beraní tchyně  si je vědoma svých kvalit a je na ně pyšná. Vlastně je i trochu ješitná a pokud zjistíte, co je její největší pýchou, máte vyhráno. Nesoutěžte s ní, beran nesnáší porážku, naopak rád pomůže a poradí. Beranky jsou také většinou pyšné na to, že jsou atraktivní, nechovejte se k ní tedy jako ke stařence nad hrobem.

 • 2.

  Býk

  býk
  býk
  Autor: shutterstock.com
  Býčí tchyni záleží na rodině a kvůli tomu je vás ochotná mít ráda a pomáhat vám. Možná je příliš pečující, ale to může být i užitečné a jako hlídací babička se vám určitě bude hodit

 • 3.

  Blíženci


  blíženci
  blíženci
  Autor: shutterstock.com
  Blíženky jsou společenské a trochu potrhlé. Není to zrovna mateřská matka a nejspíš k vám bude mít spíš přátelský (nebo nepřátelský) vztah, rozhodně si nebudu hrát na vaši maminku, a pokud ji budete tlačit do role matrony, urazíte ji.

 • 4.

  Rak

  rak
  rak
  Autor: shutterstock.com
  Pokud jste od rány, bude vám připadat příliš domácká, ale Račice jsou schopné pro své blízké udělat cokoli. Dbá na tradice, miluje vnoučata, a rodina je pro ni smyslem života. Mějte to na paměti.

 • 5.

  Lev

  lev
  lev
  Autor: shutterstock.com
  Lvice bude možná zábavná babička, ale jako tchýně není žádnou výhrou. Je ješitná, takže ji může lichotit, pokud máte peníze, nebo atraktivní povolání a dá se s vámi pochlubit. Lichotkami taky nic nepokazíte, zbaští je dokonce i když jim nebude tak docela věřit.

 • 6.

  Panna

  panna
  panna
  Autor: shutterstock.com
  Nedělejte si hlavu z toho, že vás kritizuje, kritizuje prostě každého a nemyslí to zle. Je to její způsob projevení zájmu. Není ani zlá, ani hloupá, jen trochu sebestředná a nemá ráda, když někdo ruší její kruhy. Pokud si nepustíte její výtky příliš k tělu, můžete s ní vycházet dobře.

 • 7.

  Váhy


  váhy
  váhy
  Autor: shutterstock.com
  Váha potřebuje lásku a to dokonce, i když je tchyně. Netouží ovšem ani tak po lásce vaší, ale po lásce mužů, takže pokud je náhodou nezadaná, je zřejmě na lovu. To vám nemusí překážet, pokud jí nekonkurujete.

 • 8.

  Štír

  štír
  štír
  Autor: shutterstock.com
  Štírka je chytrá a má vytříbený instinkt. Pro snachu puťku je smrtícím soupeřem, takže ukažte, že nejste žádná buchta a umíte taky hrát vysokou hru. Ramenu Štíra není to, na kterém se vybrečíte, se Štírem můžete jen plánovat vítězství. Pokud spadnete do škatulky „neschopná“, budete to mít těžké.

 • 9.

  Střelec

  střelec
  střelec
  Autor: shutterstock.com
  Buďte v klidu, tuhle tchyni moc neuvidíte, protože bude buď na kole, na horách nebo na moři. Snažte se netvářit příliš změkčile a nevyžadujte pomoc, jinak si o vás pomyslí, že jste rodině jen přítěží.

 • 10.

  Kozoroh


  kozoroh
  kozoroh
  Autor: shutterstock.com
  Nechte jí pozici hlavy rodiny, nebo narazíte. Doma si dělejte, co chcete, ale pokud se sejdete, zachovávejte hierarchii a zařiďte se podle jejího příkladu. Ocení to. Boj s Kozorohem bolí, takže se mu raději vyhněte.

 • 11.

  Vodnář


  vodnář
  vodnář
  Autor: shutterstock.com
  Tchyně ve Vodnáři bude možná volnomyšlenkářka, každopádně však bude nevypočitatelná. Nenechte se zaskočit výkyvy nálad, a na vyslovené výstřelky nereagujte. U Vodnáře není nic tak horké, jak to vypadá.

 • 12.

  Ryby

  ryby
  ryby
  Autor: shutterstock.com
  Ryba je trochu únavná. Přecitlivělá a vyžadující pozornost vás bude atakovat telefonem a komunikace s ní bude vyžadovat dost trpělivosti. Na její slovo také není možné se úplně spolehnout, protože její hledisko nemusí být spolehlivé.  No, někdy možná i trochu lže… ale ne ze zlé vůle, ale prostě z touhy zaujmout. Zůstaňte laskavá a berte ji s rezervou. 

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz