Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Oblačno, bouřka 20°C

Tři znamení horoskopu, která nejvíc trápí úzkost

/
 • Úzkost nám brání užívat si život naplno.
  Úzkost nám brání užívat si život naplno. (iStock)
  9. září 2019 ● 10:00

  Střídání nálad a emocí je pro člověka zcela normální. Dokonce i strach a úzkost propadne jednou za čas každého z nás. Těžší to mají ti, pro které jsou tyto emoce v jejich osobnosti dominantní a sami si s nimi někdy nevědí rady. Podle znamení zvěrokruhu existují tři znamení, pro které je úzkost a strach doslova dominantou jejich prožívání. Nedělají to však schválně. Právě proto, jak často tyto pocity prožívají, by měly zastavit, zamyslet se nad tím, zda je to nutné a celou situaci se pokusit zhodnotit bez obav a úzkosti.

 • 1.

  Rak

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Na první pohled se mohou jevit jako silní jedinci, avšak za touto tvrdou maskou se skrývá jemná a čistá duše, která se strachuje o všechno a všech ve svém okolí. Rak je pod vlivem měsíce a to způsobuje jeho emocionální nestabilitu. Většinou se bojí věcí, kterých by se ani bát nemuseli a tedy jejich strachy a úzkosti bývají většinou iracionální. Kvůli jejich úzkosti se jim i velmi těžko tvoří vztahy, protože to způsobuje jejich nedůvěřivost vůči jiným.

 • 2.

  Panna

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Lidé ve znamení Panny mají tendenci všechno zvažovat, analyzovat a strachovat se, co v nich způsobuje velkou úzkost, které se neumí zbavit. Přemýšlejí nad tím, jak by se daly udělat věci ještě lépe. Vše se snaží dohnat do dokonalosti, což jim většinou jen ubližuje. Snaží se vše napravit a dostat do pořádku, což by jim pomohlo je uvědomit si, že ne na všechno mají dosah a ne všechno mohou změnit a také to, že je to naprosto v pořádku.

 • 3.

  Vodnář

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Jejich neklid vzniká zejména proto, že se snaží sedět najednou na více židlích. To znamená, že chtějí všechno a hned a pak z ničeho nemají opravdu radost a požitek. Někdy je to dostává mimo realitu a prožívají z toho silný pocit selhání, strachu a úzkosti.

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz