Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

6 znamení, kterým to opravdu myslí

/
 • Komu to opravdu pálí?
  Komu to opravdu pálí? (Shutterstock.com)
  10. září 2019 ● 11:00

  Jsou to chodící knihovny, na dotaz vám odpovědí rychleji než Google, a jejich mozek dokáže bleskově kombinovat.  Pokud si myslíte, že jste jedním z těchto pilných a vysoce inteligentních znamení zvěrokruhu, ale nejste na seznamu, nezapomeňte, že inteligence přichází v mnoha různých má mnoho podob.

 • 1.

  Blíženci

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Blíženci jsou vzdušné znamení, Třetí dům je jejich výchozí pozice a jeho planetární vládce není nikdo jiný než Merkur sám. Způsob, jakým se pohybují v davu, mluví a flirtují a také variabilita jejich myšlenek jen ukazuje, jak rychle jim to myslí.

  Jakmile se dostanou do učebny nebo jiného vzdělávacího prostředí, jsou prostě prostě brilantní.

  Rychle se učí a dobře si pamatují zejména, pokud jim někdo o problematice přednáší, sami jsou také dobrými učiteli.

 • 2.

  Panna


  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Panny, ovládaná také Merkurem, se narodily, aby vedly výzkum. Milují vytváření seznamů faktů a čísel, vedení podrobných tabulek, vyhledávání a analýzu vzorců a anomálií.

  Součástí toho, co činí Panny tak chytrými, jsou jejich organizační schopnosti; je to, jako by měli v hlavě obrovskou databázi, kde je vše, co se kdy naučily, dokonale kategorizováno a označeno.

 • 3.

  Váhy

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Vzhledem k tomu, že se Váhy snaží potěšit každého (nenávidí počáteční argumenty) a péčí, kterou věnují svému vlastnímu fyzickému vzhledu (oceňují krásu), se mohou zdát zpočátku trochu mělké. Určitě nepůsobí dojmem hyperinteligentních knihomolů.

  Nenechte se ale zmást – vzdušná znamení inteligencí oplývají. U Vah je to snadné přehlédnout, ale jakmile budou mít jistotu, že se mohou podělit o své znalosti, aniž by si někdo myslel, že se předvádějí, mohou vést akademický rozhovor skoro o čemkoli.

 • 4.

  Střelec

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Toto znamení zkoumá pravidla a zákonitosti - a na rozdíl od Vah jim nevadí sdílet své znalosti s ostatními. Nemohou mu pomoci! Střelec se tzajímá o tolik oblastí, že si neumí představit, že by jimi někdo nebyl tak fascinovaný, jako je on.

  Nehledě na to, že když se jim zalíbí v nějaké komplikované filosoficko-teologické teorii, kterou jen málokdo pochopí, jsou rádi za každého posluchače.

 • 5.

  Kozoroh

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Toto znamení je cílevědomé, praktické a efektivní. Odbornost Kozoroha nemusí pokrývat širokou škálu témat, ale pokud jde o jejich vlastní píseček, nikdo se v něm nevyzná lépe, než oni.

  Kozoroh se šťastně ponoří do jakéhokoli studia, které pomůže zajistit jeho vlastní úspěch. Ale pouhé učení je nenaplňuje, nikdy se nemohou dočkat, až své vědomosti uplatní v praxi.

 • 6.

  Vodnář

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Vodnáři mají stále na zřeteli technologie a pokrok. Knihy nejen čtou a zapamatují si, ale také je použijí jako odrazový můstek pro své vlastní nápady.

  Vodnář se věnuje hledání velké, základní Pravdy s velkým P, takže se nikdy nespokojí s převzatými závěry chce si všechno ověřit experimentálně.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz