Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Oblačno, bouřka 20°C

Arianin říjnový láskoskop

/
 • Na podzim zahřeje jen láska
  Na podzim zahřeje jen láska (Shutterstock.com)
  1. října 2019 ● 09:59

  Počasí se ochazuje, ale o vzazích to platt nemusí. Čarodějka Ariana Argoni vás provede nástrahami měsíce října bezpečně a láskyplně. 

 • 1.

  Beran

  beran
  beran
  Autor: shutterstock.com
  Málokdo bude ve vztazích pevný a věrný tak, jako to bude u Beranů. Stálá partnerství přetrvají všechny nástrahy a u nových vztahů lze očekávat jistou váhavost  skoro strach jít do něčeho nového.

 • 2.

  Býk

  býk
  býk
  Autor: shutterstock.com
  Od Býka můžete v říjnu dostat i hodně vážné vyznání, popřípadě i žádost o ruku - a bude to myslet vážně. Přelétavosti se u většiny Býků nedočkáme.

 • 3.

  Blíženec

  blíženci
  blíženci
  Autor: shutterstock.com
  Když bude mít Blíženec nový vztah, tak tím bude doslova žít a nebude myslet na nic jiného, ale ještě v tomto říjnu se Blíženci dožijí ve vztahu buď zklamání nebo lehkého rozčarování.

 • 4.

  Rak

  rak
  rak
  Autor: shutterstock.com
  S významným Měsíčním uzlem ve svém znamení bude mít Rak plnou podporu všech přírodních jevů, aby byl v o blasti partnerství a lásky spokojený a ještě měl úspěchy i ve škole a doma v rodině.

 • 5.

  Lev

  lev
  lev
  Autor: shutterstock.com
  Budou asi trochu zmatení. V minulosti měl vše, na co si vzpomněl, nyní kolem bude pár dní prázdno, potom se, asi v polovině října, začne celková situace a všechno, co souvisí se sexem zlepšovat.

   

 • 6.

  Panna

  panna
  panna
  Autor: shutterstock.com
  Na co jiného by mohla Panna myslet než na sex? Možná ale právě tím odradí řadu zájemců, kteří budou chtít nejenom vztah, ale třeba i sportovní kamarádství nebo pracovní kolegialitu.

 • 7.

  Váhy

   
  váhy
  váhy
  Autor: shutterstock.com
  Je tady mnoho dispoc k udržení vnitřního klidu a dobrého partnerství, pokud není, tak se jistě rychle objeví, Váhy jako jediné znamení si bude užívat jak ¨Slunce, tak i Venuše a Marsu.

   

 • 8.

  Štír

  štír
  štír
  Autor: shutterstock.com
  Hrozí pracovní postup a možná i několik vztahů na pracovišti. Milí Štíři, zamilovat se do pracovního kolegy je snadné, ale uživit ho, až ho rodina vyhodí na ulici, je o hodně těžší.

 • 9.

  Střelec

  střelec
  střelec
  Autor: shutterstock.com
  Střelec je někdo, kdo střílí nebo kdo si i střílí z ostaních. Občas ovšem i zkušený Střelec přestřelí a právě se v říjnu stane mnoha Střelcům ve vztahové rovině. Možná poznáte, že i samota je lepší než nefunkční vztah.

   

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh
  kozoroh
  Autor: shutterstock.com
  Milí Kozorozi, konečně se nyní, v říjnu, naučíte využívat síly Saturnu, který sice všechno zdržuje a občas bývá i nepříjemný, ale když někoho hledáte, tak máte více příležitostí než ostatní.

 • 11.

  Vodnář

  vodnář
  vodnář
  Autor: shutterstock.com
  Je to jediné znamení, které je úplně prázdné, ve Vodnáří není žádná planeta, ani v opozici není žádná planeta a těžko se v životě Vodnáře najde někdo, kdo by mohl potěšit jeho duši. Pouze klasické vztahy budou Vodnářům fungovat, nic jiného.

 • 12.

  Ryby

  ryby
  ryby
  Autor: shutterstock.com
  Ryby budou spící panny, mají také Pannu v opozici, nečekejte u Ryb změnu,  ze společenského hlediska s nimi moc legrace nebude a v případě, že vám něco slíbí, tak u toho nejspíše usnou.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz