Čtvrtek 13. června 2024
Svátek slaví Antonín, zítra Roland
Oblačno, déšť 18°C

Arianin láskoskop: Kozorohy čeká láska v práci, Panny ostrouhají

/
 • Jaro je čas lásky
  Jaro je čas lásky (istock.com)
  3. března 2020 ● 10:26

  Kdo potká lásku, kdo by měl být obezřetný... Čarodějka Ariana Argoni vás provede březnem.

 • 1.

  Beran

  beran
  Autor: archiv
  Celkově se budou muset Berani snažit, i když jinak jim většinou všechno spadlo rovnou do klína. Právě nyní, v oblasti vztahů, poznají, že nic není jednoduché a za všechno se musí platit.

 • 2.

  Býk

  býk
  Autor: archiv
  Je to šťastné znamení, které nalezne u svých protějšků ve všem, co bude potřebovat, nutnou oporu. Býčí vztahy budou dobré a spolehlivé.

 • 3.

  Blíženec

  blíženci
  Autor: archiv
  Spolehlivý Blíženec si zaslouží uznání u své partnerky a naopak. Vztahy budou pevné a nebude zde místo pro "kroky nebo skoky stranou", ani pro nevěru či podvody.

 • 4.

  Rak

  rak
  Autor: archiv
  Milí Raci, březen bude pro vás příjemný měsíc, na který budete vzpomínat ještě hodně dlouho. Nechte se překvapit, přijde něco hodně hezkého.

 • 5.

  Lev

  lev
  Autor: archiv
  U Lvů se může projevit touha trochu si na území erotiky a sexu zaexperimentovat, ale pozor, nemusí to vždy dopadnout dobře nebo podle původních představ.

 • 6.

  Panna

  panna
  Autor: archiv
  Touha bude silnější než realita. Mnoho Panen se bohužel nedočká uskutečnění svých partnerských snů a možná se budou cítit i tak trochu zaskočeny nebo i zrazeny.

 • 7.

  Váhy

  váha
  Autor: archiv
  Odvážně do života vykročí na jaře 2020 Váhy. Nezaváhají před ničím a často se právě pro ně ukáže, že "risk je zisk". Pokud máte druha nebo dobrodruha, který je ve znamení Vah, tak raději dobře poslouchejte, co říká.

 • 8.

  Štír

  štír
  Autor: archiv
  Prosadí si vždycky svou. Bude aktivnější než ostatní. Ve vztazích, kde je problém a současně je tam také Štír, tak Štír zvítězí. A problém bude vyřešen.

 • 9.

  Střelec

  střelec
  Autor: archiv
  Při seznamování se mohou Střelci projevovat skoro až váhavě, jako kdyby se ještě neprobudili ze zimního spánku. Stejně váhavě se ale mohou projevovat ve vztazích, ve kterých jsou už poměrně dlouho.

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh
  Autor: archiv
  Pozor na vztahy, které občas vznikají na pracovišti. Přichází jaro a člověk se snadno zamiluje i při práci, zvláště, pokud je náplní jeho práce usínání za computerem.

 • 11.

  Vodnář

  vodnář
  Autor: archiv
  Mnoho Vodnářů se může ve vztazích projevit lehkovážně, jako kdyby ani nemysleli na dosah svých činů. Ve spojení s Beranem, s Váhami nebo se znamením Lva, z toho může být svěží zápas MMA nebo chyť jak můžeš.

 • 12.

  Ryby

  ryby
  Autor: archiv
  Na začátku roku se Ryby budou projevovat i v lásce a ve vztazích jako znamení uvážlivé a spolehlivé, takže s nimi bude současně legrace i trochu poučení a povyražení. Asi jako kdybyste šli na rande se zkušeným sexuologem.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Lea

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz