Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Amulety z bylinek – přičarujte si lásku, plodnost i zdraví

/
 • (profimedia)
  8. září 2015 ● 06:00

  Byliny a magie, to patří k sobě. Schraňujete sentimentálně uschlou růži z posledního rande, heřmánek vám připomíná dětství a levandule babičinu voňavku? Výborně, jste na nejlepší cestě pochopit zákonitosti přírodní magie. Chcete si vyrobit amulet pro štěstí? Tady je návod.

 • 1.

  Zaklínáme ...

  Autor: profimedia

   

  Položíme byliny do připravené mísy, pokud jsou suché, mneme je mezi prsty, drolíme, nad čerstvými jen přejíždíme dominantní – vyzařující rukou. Cítíte už jejich energii? Zkuste ji nahmatat a přitom, ano, vizualizujeme, to už jsme také probrali, můžete i pronést připravené zaklínadlo, prosbu, nebo si ji jen myslet. Slova vyslovená nahlas teď nejsou důležitá, to podstatné za vás říká vaše mysl a vaše ruce. Energie, kterou rostliny vyzařují, vzrůstá… Klidně teď můžete použít i dávné naivní dětské gesto „čáry máry“, ono je totiž docela namístě, a když vaše dlaně krouží nad mísou, cítíte, jak se vaše aura a aura rostlin prolínají.

  Zvolili jste váček (vhodný pro nošení při sobě, či pro pověšení v bytě)? Rostliny, které jsme právě zaříkávali, nasypeme na lněné plátno odpovídající barvy a pevně zavážeme nití. Při vázání uzlu si znovu představujeme splněný cíl našeho kouzla.

  Figurky sice bývají spojovány s kultem woodoo, ale výborně poslouží například právě při uzdravování. Protože vás chci uchránit pokušení černé magie, bude vždycky figurka představovat jen vás. Samotná výroba je jednoduchá, prostě vystřihneme z přeloženého plátna tvar připomínající lidskou postavu a sešijeme. Ponechaným otvorem nasypeme sušené byliny odpovídající záměru kouzla a figurku zaříkáváme tak, jak už bylo popsáno. Uchováváme ji na bezpečném místě, a poté, co splní svůj účel, vysypeme náplň a obojí, plátno i byliny, zahrabeme do země.

   

 • 2.

  Amulety - váčky s bylinami pro různé příležitosti

  Autor: profimedia

   

  Váček pro přivolání lásky pro ženy: lístky růže, levandule, řebříček, květ ibišku, list jahodníku, myrta, pokud nejde v první řadě o lásku fyzickou, lze přidat jasmín, sedmikrásku nebo konvalinku.

  Váček pro přivolání lásky pro muže: rozmarýn, zázvor, routa vonná, hřebíček, pelyněk, majoránka, případně javor nebo šafrán.

  Váček pro zvýšení plodnosti: mák setý, muchomůrka červená, listy vinné révy, semínka slunečnice, myrta.

  Váček k porodu: jahodník obecný, maliník, jmelí bílé, šafrán setý.

  Váček pro ochranu: bodlák, oměj šalamounek, dubové listí nebo žaludy, rozmarýn, jmelí, listí ostružiny, šalvěj, případně vlaštovičník.

  Váček pro štěstí: jetel, líska (oříšek), růže, violka vonná, vřes, zázvor

  Váček pro dobré zdraví: česnek, dub letní, jmelí bílé, sporýš lékařský, vrba bílá (Váček je vhodný zejména pro období rekonvalescence.)

  Ochrana před magickým útokem, vymýtání: bez černý, česnek, jmelí bílé, pelyněk, routa vonná, řebříček, trnka vonná

  Váček pro dosažení úspěchu: dub letní, jasan ztepilý, zázvor pravý, skořice

  Váček pro zvýšení magických sil: pelyněk černobýl, routa vonná, řebříček obecný, tymián obecný, muškátovník pravý

   

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz