Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Jakou barvu by měly mít vaše vlasy? Beranům sluší ohnivá, Štírům černá

/
 • Jakou barvu by měly mít vaše vlasy?
  Jakou barvu by měly mít vaše vlasy? (istockphoto.com)
  6. března 2021 ● 06:00

  Vlasy jsou korunou krásy, vyjadřují osobnost, identitu a vypovídají o vašem pohledu na život. Možná jste se narodila jako přirozená blondýna, možná jako brunetka – ovšem díky slunečnímu znamení můžete svou atraktivitu mnohonásobně zvýšit a změnou odstínu vklouznout do zcela nové osobnosti. Co o barvě vašich vlasů říká zvěrokruh?

 • 1.

  Beran

  Beran

  Vaše hlava je silná, konkurenceschopná, aktivní a impulzivní, která bývá často a ráda číslem jedna. Pasují k vám tmavě hnědé vlasy, ohnivě červené nebo vlasy s vínově třpytivými odlesky. Takové barvy zvýší atraktivitu dynamického Berana.

 • 2.

  Býk

  Býk

  Býci nacházejí radost v pocitu luxusu, ale těžce pracující a vášnivý Býk se potřebuje dostat i k přírodě a občas se cítit i trošku špinavě. Proto jim sedne jakýkoliv odstín kaštanových vlasů, což se přesně shoduje se zemitou smyslností Býků.

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci

  Trvale mladiství, univerzální chameleoni, jako jsou Blíženci, vědí, že změna je kořením života, takže si mohou (a mění) barvu svých kadeří poměrně často. Rtuťovití a neklidní Blíženci si intuitivně vybírají odstíny lehké až středně hnědé s jemnými proužky karamelu.

 • 4.

  Rak

  Rak

  Domov a rodina jsou pro starostlivé Raky prioritou, milují rituály a rádi jedí. Ovšem jsou taky náladoví stejně jako příliv a odliv. Rovnováhu získají se světle hnědými vlasy, které budou zvýrazněny tmavě hnědými proužky.

 • 5.

  Lev

  Lev

  Lvi jsou divadelníci, kteří milují zábavu a obdiv, touží po tom, aby byli středem pozornosti a středem vesmíru. Jsou přirození vůdci, a chtějí-li zazářit v záři reflektorů, měli by zvolit blond odstíny nebo aspoň zesvětlené pruhy.

 • 6.

  Panna

  Panna

  Čistotné Panny, které jsou orientované na detaily, mají rády, když jsou pečlivě upravené a svěží. Preferují účesy, které jsou rychlé a nevyžadují vysoké nároky na údržbu. Světle hnědé odstíny nebo středně popelavě hnědé jsou pro ně ideální – synchronizují s praktickou povahou Panny.

 • 7.

  Váhy

  Váhy

  Správně a dobře vychovaná Váha má ráda oblečení i styly, které jsou pohodlně elegantní. Pokud jde o barvu vlasů, Váhy by měly zvolit odstíny champagne, popel, med nebo tmavě tlumený blond.

 • 8.

  Štír

  Štír

  Tajemní, dramatičtí a mlčenliví Štíři rádi zkoumají temné stránky života, což nemusí být vždycky negativní, ale naopak. Sluší jim modročerná barva, která definuje mystiku a hloubku Štírů.

 • 9.

  Střelec

  Střelec

  Dobrodružný a optimistický Střelec rád cestuje, může být inspirující učitel, který věří, že právě tak se může o životě dozvědět co nejvíc. Proto by Střelci měli zvolit barvu mědi, červenou nebo rezavou.

 • 10.

  Kozoroh

  Kozoroh

  Vážní, ambiciózní a přející Kozorozi dávají rádi na odiv hmotné zabezpečení a dobrý vkus, což krásně rezonuje v barvě vlasů, která by měla vypadat nákladně. Bohaté, tmavě hnědé odstíny jsou sice konzervativní, ale to je právě pro Kozoroha to pravé ořechové.

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář

  Unikátní, nekonvenční, výstřední, avantgardní Vodnář chce šokovat svět a jeho výstřednost a pobuřující postoj jsou vyjádřeny i barvou vlasů. Ty bývají často nejrůznějších odstínů, které klidně mění každý měsíc – od růžové, petrolejově modré až po fialovou či zelenou.

 • 12.

  Ryby

  Ryby

  Kreativní, nápadité, mystické a zasněné Ryby vypadají, že jsou sladěny s vyšší dimenzí. Jsou to nadaní umělci, herci, hudebníci, tanečníci a fotografové. Jejich barvou vlasů je světlá blond, šedavě žlutá nebo odstín lnu – ty odrážejí éterickou podstatu Ryb.

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz