Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 12°C

Bylinky pro štěstí: Kopr vrátí do vztahu erotiku, zázvor přinese úspěch v práci

/
 • (Shutterstock)
  16. listopadu 2016 ● 06:00

  Vše, co je zelené a roste, je plné energie. Ať jsou to tráva, stromy nebo rostliny a květy. V magii se rostliny používají různými způsoby – dají se drtit, pálit, sušit. Pak je můžete dát do sáčků a nosit u sebe. Pomůžou vám získat to, co chcete, nebo vás ochrání.

 • 1.

  Ochrana před čímkoli

  Kapradina japonská
  Kapradina japonská
  Autor: Profimedia.cz

  Každou sobotu si vyrobte kytičku z bylinek. Do vázy dejte rozmarýn, bazalku, petržel a mátu. Pak přidejte pár listů kapradí. Vázu dejte na hlavní stůl v obýváku. Budete pak chránění před vnějšími vlivy. Každý týden kytici ale vyměňte.

 • 2.

  Jak být přitažlivá

  vanilka
  vanilka
  Autor: Shutterstock

  Noste s sebou tři vanilková semínka, budete připadat každému muži přitažlivá! Pokud si chcete přivábit lásku, pak snězte jablko a sesbírejte jadérka. Ta dejte na bílou látku a nechte je uschnout. Pak je posypte levandulovou drtí a dejte pod polštář.

 • 3.

  Jak zjistit, že vás miluje

  a
  a
  Autor: profimedia.cz

  Nejste si jistá, že vás opravdu chce? Napište jeho jméno na kousek papíru, pak dejte na papír hromádku kaštanů. Dotyčná osoba vám brzo řekne, co opravdu cítí – a vy budete mít konečně jasno.

 • 4.

  Uzdravení zlomeného srdce

  Jilm
  Jilm
  Autor: Shutterstock

  Zlomil vám nějaký muž srdce? Najděte jilm a obejměte ho. Pak si přejte, aby vás uzdravil z nešťastné lásky. Na místě nechte u jilmu nějakou minci.

 • 5.

  Navrácení erotiky do vztahu

  Kopr
  Kopr
  Autor: Shutterstock

  Potřebujete okořenit váš partnerský vztah? Zkuste podrtit pačuli s koprem a dvě hodiny před spaním posypte tímhle práškem prostěradlo. Budete se divit, co to s vaším partnerem udělá.

   

 • 6.

  Pro bohatství a udržení peněz

  pekanové ořechy
  pekanové ořechy
  Autor: Shutterstock.com

  Ke vstupním dveřím dejte mísu s pekanovými ořechy. Nesmíte je ale sníst, jinak byste snědli své finance. Pro získání peněz pak nasypte mezi bankovky muškátový oříšek, peníze by se vám měly rozmnožit.

 • 7.

  Pro úspěšné podnikání

  sezam
  sezam
  Autor: Shutterstock

  Chcete být úspěšnější? Pak dejte za dveře své firmy nebo kanceláře misku se sezamovými semínky posypanou troškou zlaté barvy.

 • 8.

  Ochrana před zloději

  Kmín
  Kmín
  Autor: Shutterstock.com

  Bojíte se, že vás někdo okrade? Pověste na zadní dveře ve svém bytě červený látkový sáček se stahovací stužkou a naplňte ho kmínem. Ten vás ochrání!

 • 9.

  Ochrana před pomluvami

  Rozmarýn se skvěle hodí k masu i do nádivek.
  Rozmarýn se skvěle hodí k masu i do nádivek.
  Autor: Profimedia.cz

  Aby vás lidé nepomlouvali, dejte do černého látkového sáčku hrst neuvařené rýže a trochu rozmarýnu. Sáček pak vezměte do ruky a vizualizujte si, že pomluvy se k vám už nikdy nedostanou.

 • 10.

  Ochrana dětí

  Bobkový list
  Bobkový list
  Autor: Shutterstock

  Aby byly vaše děti v bezpečí, dejte jim pod polštář bobkový list a představujte si ochranu, o kterou žádáte. Můžete vzít také trochu fenyklu a rozdrtit ho v hmoždíři. Pak fenykl hoďte dětem do bot. Aniž o tom budou vědět, budou chráněny.

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz