Magická moc drahých kamenů: Který vás zbaví starostí, nemoci nebo vás ochrání? | Horoskopy Blesk.cz
Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 15°C

Magická moc drahých kamenů: Který vás zbaví starostí, nemoci nebo vás ochrání?

/
 • (Shutterstock)
  18. listopadu 2016 ● 06:00

  Drahé kameny jsou nejen cenné, ale taky krásné. A už tisíce let dodávají pocit klidu, zbavují hněvu, a dokážou dokonce i uzdravit z nejrůznějších nemocí. 

 • 1.

  Kameny vám dodají spoustu energie

  ...

  Když se energie krystalu spojí s tou vaší, brzy ucítíte, jak to kolem vás jiskří a jak se všechno začne měnit k lepšímu. Nezapomínejte ale na to, že kameny nejen vyzařují energii, ale taky pohlcují. Vždy tedy kámen nejprve očistěte – třeba tak, že ho dáte do sklenice s vodou, do které přidáte lžíci soli. Vodu s kamenem a solí zamíchejte a sklenici nechte přes noc venku (třeba na balkoně nebo zahradě). Působení drahých kamenů je široké a dá se použít kdekoli. Obecně lze říct, že jde o ochranné a léčivé talismany, které můžou změnit váš život jakýmkoli směrem. Záleží jen na vás.

 • 2.

  Proti agresivitě

  Hematit

  Zdá se vám, že je někdo ve vaší blízkosti (nebo i vy sami) agresivní a útočný? Noste stále u sebe, ideálně blízko srdce, krevel (hematit). Agresivita by se měla minimalizovat nebo zmizet zcela.

 • 3.

  Nadměrné pití alkoholu nebo kouření

  Ametyst

  Máte dojem, že to přeháníte s alkoholem? Na jeden celý den zakopejte do země ametyst, tím ho očistíte. Pak tenhle kámen noste pořád u sebe. Každý den si říkejte, že nemáte rádi alkohol, a časem ho opravdu přestanete pít. Ametyst podobně působí i proti jiným závislostem – třeba kouření.

   

 • 4.

  Astma a dýchací potíže

  růženín

  Máte časté záněty průdušek nebo dokonce astma? Pak s sebou neustále noste růženín nebo si ho můžete dát i pod polštář. Brzy se vám uleví.

   

 • 5.

  Bolesti hlavy a migréna

  Hematit

  Trpíte často bolestí hlavy kvůli stresu, který zažíváte? Pak noste náhrdelník z hematitu. Opět platí, nezapomeňte ho nejprve vyčistit!

   

   

 • 6.

  Získání energie

  stříbro

  Chybí vám elán a potřebujete dodat palivo v podobě nové energie? Pak noste co nejvíc stříbrných šperků. Stříbro vede energii a hodně vám jí dodá.

 • 7.

  Dostatek peněz a finanční stabilita

  opál

  Chcete si udržet v peněžence (a na účtu) dostatek financí? Noste s sebou opály nebo si dejte do peněženky krevel.

 • 8.

  Zbavení se problémů

  akvamarín

  Je vaše mysl plná myšlenek na nejrůznější trable a problémy? Vezměte si do rukou akvamarín. Přitom si představujte, že je vaše mysl čistá a jasná, že problémy odletěly pryč a absolutně nic vás netrápí.

 • 9.

  Klidný domov bez hádek

  ametyst

  Kdo by nechtěl, aby se u vás doma nekřičelo, nediskutovalo a nehádalo. Jaký kámen vám v tom pomůže? Růženín a ametyst. Pro dobrý tok energie dejte kameny na místo, kde se rodina schází nejčastěji.

   

 • 10.

  Návrat naděje

  citrín

  Máte pocit, že naděje zmizela a už se nikdy nevrátí? Vezměte si citrín a noste ho v peněžence. Nejdříve ho ale očistěte kapkou bergamotové silice, je to olej štěstí a spokojenosti.

 • 11.

  Prevence před nehodami a neštěstím

  karneol

  Nejlepší kámen, který vás ochrání, je karneol. Opláchněte ho dešťovou vodou, pak ho vezměte do obou rukou a představujte si, kde nejvíce potřebujete ochranu. Pak ho noste stále při sobě.

 • 12.

  Kámen podporující plodnost

  Čevený jaspis

  Toužíte otěhotnět a nejde to? Noste u sebe neustále tygří oko, karneol nebo červený jaspis. A aby bylo vaše těhotenství bezproblémové, můžete si dát do podprsenky howlit.

 • 13.

  Zvýšení sebevědomí

  Onyx

  Potřebujete zvýšit sebedůvěru? Očistěte onyx, nechte ho hodinu na slunci. Pak ještě horký ho vezměte do ruky a představujte si, jak jste silní a jak moc si věříte.

 • 14.

  Kámen na nespavost

  Ametyst

  Nemůžete usnout nebo se často budíte? Pod polštář si dejte do ponožky ametyst s kapkou levandulového éterického oleje. Budete pak spát celou noc.

 • 15.

  Stres

  Měsíční kámen

  Trpíte často stresem a nevíte, kam dřív? Nejlepším pomocníkem proti stresu je měsíční kámen, který byste měli nosit ve dne v noci celý týden na krku. Stres pak odejde. Když by se vrátil, postup zopakujte.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz