Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Oblačno, bouřka 20°C

Co děláte, když vám někdo ublíží nebo máte splín? Býci se přejídají, Štíři mlčí

/
 • (Shutterstock)
  18. března 2017 ● 06:00

  Každý z nás snáší emocionální i fyzickou bolest jinak. Záleží i na tom, v jakém slunečním znamení jste se narodili. Někdo je veselý, jiný se uzavře do sebe, další naopak vykročí do boje. Jací jste vy podle zvěrokruhu? Souhlasí to?

 • 1.

  Beran

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com


  Zdvojnásobí tréninky

  Když někdo emocionálně zraní Berana, nemůže očekávat, že se stáhne do ústraní. Naopak, Beran si přidá další fyzickou aktivitu, hodinu v posilovně nebo si zajde zaběhat. Jedině tak dostane svoje emoce ven.

   

   

   

 • 2.

  Býk

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

   

  Začne se přejídat

  U Býka je více než pravděpodobné, že je dobrý kuchař a velmi rád si vychutnává nejrůznější pokrmy. To se projevuje i ve chvíli, když mu někdo pošlape city. To se asi začne oddávat jídlu ještě víc.

   

   

   

   

 • 3.

  Blíženci

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

   

  Obklopí se lidmi

  Blíženci, vaše znamení je velmi společenské a je pro vás typické, že když trpí vaše duše, budete kolem sebe potřebovat lidi. Váš obvykle zaplněný týdenní kalendář se zaplní dvojnásobně a bude to tak do té doby, než se budete cítit lépe.

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Specialista na feng-šuej Jiří Černák vám poradí, jak si zařídit domov. • Adam Balažovič

   

   

 • 4.

  Rak

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

   

  Schovává se pod peřinu

  Většina lidí chce utéct a schovat se, když jsou zranění, ale znamení Raka tuhle touhu dotáhne k dokonalosti. Raci se sice schovají takříkajíc pod peřinu, ale vezmou si na pomoc ještě zmrzlinu a stoh časopisů. Tahle dvojka bude jejich nejlepší kamarádka.

   

   

 • 5.

  Lev

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com


  Vpřed a pomstít se!

  Už jste někdy slyšeli frázi "úspěch je nejlepší pomsta"? Tak to je hlavní motto naštvaných a ublížených Lvů. Od nich nečekejte slzy, mlčení či výčitky, Lvi začnou hrát svoji vlastní hru a budou chtít vyhrát.

   

   

   

 • 6.

  Panna

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

  Analyzují věci až do úmoru

  Lidé narození ve znamení Panny jsou známí pro své analytické myšlení a neustálé rozpitvávání věcí. Když cítí duševní bolest, v tomto směru ze sebe vydají skutečně super výkon! Budou pořád dokola analyzovat to, co se stalo, až to nakonec unaví i je samotné.

   

   

 • 7.

  Váhy

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

  Předvádějí se

  Vaše rodina i přátelé už jsou asi zvyklí, co od vás můžou očekávat, když máte smutek na duši. Váhy se totiž začnou tak trochu předvádět a v době, kdy jim není nejlépe, se z nich stane úplně někdo jiný. Až se bolest zahojí, stará dobrá Váha se zase vrátí.

   

   

   

 • 8.

  Štír

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

  Mlčí a nemluví

  Narodili jste se v znamení Štíra? Pak budete milovat ticho, samotu a mlčení, jakmile vás přepadne špatná nálada nebo vám někdo ublíží či vás zkritizuje. Když ztichnete na delší dobu, lidé by měli vědět, že se mají schovat, protože nebude trvat dlouho, a budete připraveni k boji.

   

   

   

   

 • 9.

  Střelec

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

   

  Utíkají

  Pokud někdo ublíží vašemu znamení, projeví se vaše vrozená potřeba po svobodě. Střelci začnou utíkat a může to trvat měsíce, než se zase vrátí v závislosti na tom, jak hluboce byli zraněni.

   

   

 • 10.

  Kozoroh

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

   

  Hádají se a kopou

  Kozoroh je jedním z těch znamení, které nesnese, když je mu ubližováno. Pokud mu tedy někdo ublížil, je pravděpodobné, že se s ním pustí do slovní přestřelky nebo hádky, aby se z toho vymluvil.

   

   

   

 • 11.

  Vodnář

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

   

  Žije ve světě fantazie

  Je těžké dostat se k emocionální stránce Vodnáře, zvláště když jste ho nějak zranili. Nebuďte proto překvapeni, když se rozhodně převléknou do nějaké filmové postavy z fantasy filmu. Takhle prostě Vodnář řeší emocionální ublížení.

   

   

   

 • 12.

  Ryby

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

   

  Podléhají závislostem

  Když někdo zraní osoby, které se narodily ve znamení Ryb, musí počítat, že nasměrují energii k závislostem. Zármutek a naštvanost zahánějí třeba čokoládou, sexem a jinými závislostmi. Až budou jejich smysly uspokojeny a žal zažehnán, vrátí se k normálu.

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz