Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Jaká jste milenka? Prozradí to vaše nohy

/
 • Které z nožek patří vám?
  Které z nožek patří vám? (scom)
  20. července 2017 ● 10:10

  Mužský pohled na nich často spočine, a navíc tvar nohou napovídá o anatomii, která má vliv na sexuální život. Chcete zjistit, ke kterému typu žen patříte? Stačí rovně se postavit a přitisknout nohy co nejvíce k sobě.  

 • 1.

  A

  Máte nohy těsně vedle sebe až na jednu mezeru, která začíná od kotníku a končí těsně nad polovinou lýtek? Tak patříte do tohoto typu.

   

  Panuje názor, že čím menší je vzdálenost mezi semknutými nohama, tím jste lepší v posteli. Majitelky takových nohou jsou prý velmi přizpůsobivé a poddajné, v sexu spíš submisivní. Patří mezi nejpřitažlivější příslušnice něžného pohlaví.

   

  Nerady přebírají iniciativu a očekávají, že budou v sexu spíš objektem, což může být pro partnera svůdné, ale časem taky nudné a únavné.

  Pokud patříte k typu A, zamyslete se nad tím, jestli v sexu nejste příliš pasivní.

 • 2.

  B

  Nohy se nedají spojit. Setkávají se až u kotníku, i když jsou vedle sebe.

  Ženy s takovýma nohama bývají opakem typu A. Jsou aktivní, chtějí určovat směr, kterým se události pohnou.  Bývají přirozeně dominantní, v sexu rády experimentují, a to jejich partnery okouzluje.  Pozor ale, abyste nechaly prostor pro aktivitu i partnerovy a příliš netlačily na pilu. Pořád se podřizovat baví jen málokoho.

 • 3.

  C

  Nohy se nedotýkají zejména ve spodní části.

   

  Ženy s takovýma nohama bývají romantičky, ale dobře se ovládají a mají přísnou sebekázeň.  Mají dost komplikovanou povahu,  a když se rozjedou, jsou k nezastavení. Pak ale těžko dostávají situaci pod kontrolu a jejich partneři mohou být takovým chováním zmatení.


  Pokud patříte k tomuto typu, dopřávejte si raději malé radosti a výstřednosti, než abyste si je odpírala a pak se najednou „utrhla ze řetězu“.

 • 4.

  D

  Nohy jsou ve vzájemném kontaktu v horní části boků, v oblasti kolen, lýtek a kotníků. Vznikají tak dvě hlavní mezery. Jedna menší v horní části a větší v dolní části končetin.

   

  Nejčastější typ. Ženy s takovýma nohama jsou přirozené, nemají rády velké experimenty a rády se drží zaběhané praxe.  Na druhé straně neodmítají pestrost, pokud o ni partner usiluje.

   

  Varianta D představuje snad nejčastější typ konstrukce nohou. Jejich majitelky se chovají přirozeně, protože vědí odhadnout, co na jehož muže platí. Nemají rády přílišné experimentování a sázejí raději na jistotu.

   

  Tyto ženy umějí vzbudit v mužích důvěru, protože dokážou ve všem najít zlatou střední cestu, která vyhovuje oběma partnerům.

Autor: neo

Klíčová
slova

nohy typologie povaha

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz