Neděle 3. března 2024
Svátek slaví Kamil, zítra Stela
Oblačno 11°C

Ženy podle horoskopu: Co je opravdu raní?

/
 • I slova mohou zranit...
  I slova mohou zranit... (Shutterstock.com)
  18. července 2019 ● 06:00

  Každý má své citlivé místo, které, pokud ho někdo zasáhne, dokáže zabolet a vyvolat svár, dokonce i když jste přátelé. Na co si dát pozor?

 • 1.

  Beran

  ...
  ...
  Autor: iStock
  Ženy v tomto znamení nesnášejí, když je někdo podceňuje a myslí si o nich, že to nedokážou. Jejich obvyklá reakce je výbuch hněvu. Ale třeba přemýšlet opatrně, stojí vám to pak za to? Důsledky takového počínání mohou být katastrofální.

   

 • 2.

  Býk

  ...
  ...
  Autor: iStock

  Nejcitlivější místo nebo tedy chování, které se nejvíce dotkne ženy ve znamení Býka, je ignorování. Stačí, když jí na otázky odpovídáte velmi stručně - "Ano", "Ne" a podobně a máte problém. Dokáže se na vás za to dlouho zlobit.

   

 • 3.

  Blíženec

  ...
  ...
  Autor: iStock

  Zdá se, že ženy ve znamení Blíženců je snadné urazit. Reagují přehnaně na všechno a na každého, když nemají svůj den. Ale přece existuje místo, které se jich nejvíce dotkne, a to jsou výčitky. Obvinění, že za něco mohou, velmi těžko snášejí.

   

 • 4.

  Rak

  ...
  ...
  Autor: iStock

  Pro romantickou duši ženy v tomto znamení je citlivým místem chladné chování. A také pokud něco děláte proti její vůli. I když nemusí dát najevo, co skutečně cítí hned, buďte si jisti, že jednou vybuchne.

   

 • 5.

  Lev

  ...
  ...
  Autor: iStock

  Pokud chcete urazit Lvici, nemusíte vynakládat velké úsilí. Stačí, když místo 51 růží donesete 45. Když si ji však chcete rozzlobit na déle, začněte pochybovat o jejích schopnostech a kritizujte ji. Dlouho to nevydrží.

   

 • 6.

  Panna

  ...
  ...
  Autor: iStock

  Slovy Pannu neurazíte. Bude třeba více námahy. Například, pokud se dozvíte o aktuálních snech i cílech Panny a dosáhnete jich dříve než ona, pak vás ze seznamu přátel může vymazat velmi snadno. A ani se nenadějete a už s ní soutěžíte.

   

 • 7.

  Váhy

  ...
  ...
  Autor: iStock

  Srdce ženy v tomto znamení je zaneprázdněné něčím pěkným a zajímavým. Proto nemůže snést jakoukoli hrubost. Toto je její nejcitlivější místo a v žádném případě nestrpí zejména hrubé chování.

   

 • 8.

  Štír

  ...
  ...
  Autor: iStock

  Mnoho lidí si myslí, že ženám Štírkám nic neublíží. Ale není to tak. Jejich práh bolesti se nachází na nejvýznamnějším místě. Stačí, když se s nimi odmítnete milovat. V případě stejného pohlaví se jich dotkne, pokud někdo odmítá jejich pomoc.

   

 • 9.

  Střelec

  ...
  ...
  Autor: iStock

  Žena Střelec má řada lidí se smyslem pro humor a umí si udělat legraci i ze sebe. Díky této sebeironií je trochu obtížnější ji urazit. Ale dá se to. Pokud se nebudete smát její vtipům a chování, dotkne se jí to.

   

 • 10.

  Kozoroh

  ...
  ...
  Autor: iStock

  Žena Kozoroh bolestivě reaguje na jakékoli odmítnutí. Nejhorší však pro ni je, když jí jako první dá kopačky partner. A to bez vysvětlení. Na takové chování je velmi citlivá.

   

 • 11.

  Vodnář

  ...
  ...
  Autor: iStock

  Žena Vodnářka se bude na vás velmi vážně zlobit, pokud její řeknete, že vás její společnost obtěžuje. Pomyšlení, že je nudná a všední jednoduše nestrpí. Ano, v žádném případě jí neříkejte, že je nudná. Nejsme si totiž jisti, zda existuje v daleké budoucnosti šance, že vám někdy odpustí.

   

 • 12.

  Ryby

  ...
  ...
  Autor: iStock

  Ryby jsou smrtelně uražené, když vše necháte na nich. Žádná pomoc, žádné vedení, žádná rada? Pro ně je bolestivé, když slyší slovo "SAMA". Samozřejmě, že se dokážou o sebe postarat, ale prostě potřebují vždy u sebe mít někoho, kdo jim poradí.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz