Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 19°C

7 znamení, která nejsnadněji propadnou depresi

/
 • Deprese ohrožuje čím dál víc lidí
  Deprese ohrožuje čím dál víc lidí (Profimedia.cz)
  26. ledna 2023 ● 06:00

  Deprese je jednou z nejobávanějších nemocí dneška, rakovina duše. Patříte k ohroženým?

 • 1.

  Střelec

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Střelec se z deprese většinou vyhrabe, ale trvá mu to dlouho. Bere věci velmi vážně, a pokud se něco pokazí, upadne do beznaděje.  Často trpí kvůli vznešeným cílům, i když věci, které je opravdu třeba řešit, jsou mnohem blíž .

 • 2.

  Kozoroh


  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Kozoroh chce dělat všechno perfektně. Cítí se provinile, když nedokáží dosáhnout toho, co si stanovili, když je něco nad jejich síly. Potřebují odpočívat, ale nejsou si jisti, jestli k sobě nejsou příliš benevolentní.

 • 3.

  Býk

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Býci jsou orientovaní na výsledek, selhání snášejí špatně. To, že selhali, nedokážou zvládnout, uvrhne je to do depresivních stavů, ze kterých se bez pomoci nedostanou.

 • 4.

  Ryby

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Ryby jsou lidé, kteří se bezdůvodně bojí. Nereagují dobře na kritiku, a pokud něco nevyjde, utíkají do samoty. Rozhodí je i malé nezdary.

 • 5.

  Blíženci

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Kvůli osobnostnímu konfliktu zažívají spoustu vnitřních nepokojů, které prociťují velmi intenzivně. Prožívají emoce a jiné úrovni, než ostatní a jsou proto zranitelní a náchylní k úzkostem.

 • 6.

  Štír

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Štír se do všeho pouští s vášní, takže se snadno zraní a ztráty špatně nese. Frustrace se projevuje v mnoha podobách.  Štír zažívá hodně triumfů, hodně zranění a následně i dlouho rekonvalescenci

 • 7.

  Rak

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Raci bývají poněkud náladovější než většina ostatních a kvůli tomu, jak emocionálně investují do ostatních, jsou často zklamáni. Jsou empatičtí, proto jsou často zneužíváni okolím, neštěstí a neúspěch svůj i ostatních si hodně berou a nesou ho špatně.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz