Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Oblačno, bouřka 20°C

Shodnou se v práci dva Býci, Lvi nebo Raci? Kdo bude válčit a komu to bude klapat?

/
 • ...
  ... (istock.com)
  30. listopadu 2019 ● 06:00

  Jste v zaměstnání s někým, kdo vám leze na nervy, neshodnete se spolu v ničem, a ještě se hádáte? Nebo máte spolupracovníky, s nimiž vám to klape téměř ve všem a je to doslova požehnání? Co myslíte, hraje nějakou roli v pracovní kompatibilitě to, jestli jste se narodili oba ve stejném znamení? Každé znamení má určité charakteristické rysy, takže je možná, že se pak mohou promítat do tvůrčího procesu.

  Faktem je, že pokud to bude skřípat, může být pro vás takové zaměstnání peklem. Ovšem může to být taky ráj, když to opravdu bude krásně ladit a fungovat. Podívejte se, s kým vám to půjde lépe, a s kým hůře.

 • 1.

  Beran-Beran

  Beran
  Beran
  Autor: iStock

  Když se v práci potkají dva Berani, je to často pěkná Itálie. Berani jako kolegové mohou být nekompatibilní v případě, že se pořád snaží trumfnout toho druhého nebo když si budu oba stát na svém. Chce to občas kompromis, ovšem někdy může být impulzivnost pro pracovní výsledek inspirující.

   

   

 • 2.

  Býk-Býk

  Býk
  Býk
  Autor: iStock

   

  Býci spolu obvykle velmi dobře vycházejí, protože mají stabilní povahu. Zbytečně se nehádají, když nemusí, a pokud už se dohadují, tak o financích nebo o něčem, co naruší jejich stabilitu.

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci
  Blíženci
  Autor: iStock

   

  Blíženci na pracovišti můžou znamenat erotickou pohromu, protože moc rádi flirtují. A nemusí to ani myslet vážně, je z toho mají radost. Radost jim ovšem dělají taky vášnivé diskuze o čemkoli, samozřejmě i o práci. Ovšem dlouhodobě je kompatibilita mezi dvěma Blíženci běh na dlouhou trať – jakmile jeden začne druhého nudit, je zle.

 • 4.

  Rak-Rak

  Rak
  Rak
  Autor: iStock

   

  Dva Raci spolu můžou fungovat na pracovišti jen v případě, že si jeden druhého bude vážit a budou to dávat najevo. Většinou jde o velmi emoční pracovní vztah, a když selže, často to skončí hádkou nebo dokonce slzami.

   

 • 5.

  Lev-Lev

  Lev
  Lev
  Autor: iStock

   

  Vztahy mezi dvěma Lvy bývají většinou velmi komplikované, to proto, že jeden nebo druhý cítí silnou potřebu kralovat všem. Někdy to funguje tak, že si pomyslné královské žezlo tihle dva přehazují, ale skutečná rovnost je vzácná a spíše nemožná.

 • 6.

  Panna-Panna

  Panna
  Panna
  Autor: iStock

   

  Dvě Panny na pracovišti můžou znamenat velký boj, ale někdy ne. Každý z nich má vysoká očekávání od toho druhého, což může vést ke sporům. Spíše často si dvě Panny ale vzájemně pomáhají, aby se staly lepšími lidmi. Zejména tehdy, když si skládají komplimenty.

   

 • 7.

  Váhy-Váhy

  Váhy
  Váhy
  Autor: iStock

   

  Váhy jako spolupracovníci mohou fungovat jen tehdy, když se oba naučí vybrat si pro sebe tu správnou bitvu. Každá Váha sice touží po harmonii, přesto občas bývá plná zášti nebo bude neúprosně trvat na splnění každého detailu. Kompatibilita pak závisí na tom, jak se s tím obě Váhy poperou.

 • 8.

  Štír-Štír

  Štír
  Štír
  Autor: iStock

   

  Ačkoli dva Štíři spolu obvykle dobře vycházejí, jejich vztah nemusí být kompatibilní od začátku. Docela často spolu bojují a někdy dojde i na citové otřesy. Jejich vztah na pracovišti může fungovat, ale vždy mezi nimi bude hodně vášní.

   

 • 9.

  Kozoroh-Kozoroh

  kozoroh
  kozoroh
  Autor: iStock

   

  Aby k sobě našli dva Kozorozi cestu, bude to trochu déle trvat. Moc dobře totiž vědí, že ten druhý potřebuje hodně prostoru sám pro sebe, jinak nebude v pohodě. Kozorozi vždy respektují toho druhého, jeho soukromí i pracovní čas, i proto spolu nakonec velmi dobře spolupracují.

 • 10.

  Vodnář-Vodnář

  Vodnář
  Vodnář
  Autor: iStock

   

  Dva Vodnáři jsou pracovní partneři, kteří se navzájem podporují a povzbuzují, rádi zjišťují, jak se jim v práci daří. Někdy jsou sice trošku sobečtí, zvláště tehdy, když nemůžou odvrátit vzniklé problémy.

   

   

 • 11.

  Ryby-Ryby

  Ryby
  Ryby
  Autor: iStock

   

  Ryby jako kolegové mohou celkem dobře fungovat, protože mají obvykle stejné sny a plány, ale tak to vypadá jen navenek. Ve skutečnosti jim o jejich uskutečnění nejde. Obě Ryby se musí ujišťovat o tom, že ta druhá není obětí, a že ve skutečnosti jsou na stejné lodi.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz