Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 19°C

Co musíte v roce 2020 vyřešit na základě svého znamení? Tohle vás čeká!

/
 • (iStock)
  15. ledna 2020 ● 06:00

  Rok 2020 je rokem čtyřkovým, to znamená, že to bude rok plný slibů a výzev.  Zlepší se komunikace a bude vás napadat spousta nápadů. Bude se vám dařit, ale když budete tvrdě pracovat a naučíte se překonávat překážky. Budou se hodně zpřísňovat podmínky, budeme hledat větší stabilitu a více toužit po svobodě. Pokud ale budete chtít být úspěšní, musíte některé věci vyřešit, nebo s nimi skoncovat a vypořádat se s nimi jednou provždy.

  Která znamení budou muset udělat zásadní změny ve svém životě, aby se cítila lépe? Pomůže vám, když budete mít vyšší cíle, nebo bude výhodnější, abyste se uskromnili? Necháte si všechno líbit, nebo se ohradíte proti nehezkému chování? Tohle je věc, se kterou se musí každé znamení zvěrokruhu v roce 2020 vypořádat!

 • 1.

  Beran

  Beran
  Beran
  Autor: iStock

  Vzdejte se toho, co vás neuspokojuje a běžte za svou vysněnou kariérou

  První věc, kterou musíte udělat, je krok zpět, abyste pochopili, kdo jste a proč si připadáte „zaseknutí“ na místě. Mnohokrát skončíme v zaměstnání, které se jeví spíše jako kompromis. Nikdy ale není pozdě na změnu. Drobné, ale konzistentní kroky mohou vést k obrovským změnám. Zkuste si vzpomenout, na co jste dobří a za co vás lidé chválí. Popřemýšlejte o možnostech, které jste třeba před lety odmítli, protože se vám tehdy zdály nerealistické či nepraktické. Otevřete svou mysl, rozhodněte se na základě toho, co chcete dělat, místo toho, co byste měli dělat. Prozkoumejte možnosti a vytvořte si plán, pak se vám to podaří.

 • 2.

  Býk

  Býk
  Býk
  Autor: iStock

  Vytvářejte si přátelství, které vás posunou dál a nebudou vás omezovat

  Negativní přátelé mají na váš život negativní dopad. Nakonec vám přinesou více smutku a bídy než užitku. Rozpoznejte takové přátele, kteří vás tlačí dolů nebo vás drží zpátky. To je váš letošní úkol číslo 1! Noví pozitivní přátelé dodají vašemu životu radost a úsměv. Držte se dál od těch, kteří neustále poukazují jen na vaše chyby. Nakonec se vyhněte nutkavým lhářům nebo typům, kteří si nepřejí nic jiného, než abyste selhali.

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci
  Blíženci
  Autor: iStock

  Rozhodněte se pro vztah, který vám přináší štěstí, nikoli úzkost

  Když začneme dělat rozhodnutí, která odrážejí naši touhu ze života a vztahů, všimneme si, že mnohokrát se spokojíme s málem. Odolejte touze kompromitovat se s týráním nebo jinými zdroj ve vztahu, který vám přináší stres. Přestaňte omlouvat negativní chování ostatních a uvědomte si, že dostat to, co chceme, není hřích! Někdy je lepší zůstat chvíli sám než zůstávat v toxickém vztahu nebo vztahu, který vás nenaplňuje. Nikdy nesouhlaste s tím, co nechcete!

   

 • 4.

  Rak

  Rak
  Rak
  Autor: iStock

  Buďte ve vztahu, v němž druhým záleží na vašich pocitech, nejen přítomnosti

  Slyšíte často, že jste průměrní, a ne dost dobří? Někdo, kdo tvrdí, že je ve vaší blízkosti, by takové věci neměl říkat. Pokud to navíc říkají často, pak vás v tom budou utvrzovat, a to není dobré. Zdravý vztah je založen na respektu. Takže pokud váš partner neustále poukazuje na vaše chyby a říká vám, že jste jen průměrní, je to znamení, že si vás nezaslouží a vy že si zasloužíte někoho jiného.

   

 • 5.

  Lev

  Lev
  Lev
  Autor: iStock

  Nedělejte nic, co už nechcete dál dělat

  Možná je načase vykašlat se na kariéru, kterou právě teď máte, a to i přesto, že máte dobře našlápnuto. Rozhodnutí o změně zaměstnání nebo profese, se může zdát děsivé. Je však nezbytné, pokud se změní okolnosti a vy zjistíte, že i když pracujete tvrdě, nezískáváte ocenění ani odměnu. Jestli jste v takové situaci, nejprve se pokuste udělat vše pro to, aby se situace změnila. Ale pokud nic nefunguje, možná je načase jít dál.

   

 • 6.

  Panna

  Panna
  Panna
  Autor: iStock

  Vytvořte si přátele, kteří vás podpoří, ale nedýchají vám na záda

  Všichni máme přátele, kteří nám připomínají, když náhodou sejdeme z cesty. Existuje ale rozdíl mezi těmito přáteli a těmi, kteří vás působí na váš život nepříznivě a neustále vám stojí za zády. Negativně ovlivňují vaše duševní zdraví, sebedůvěru i vlastní hodnotu. Je čas, abyste těmto lidem věnovali méně svého času, protože vás obírají o vaši energii a odrazují vás od pozitivních věcí, o nichž byste mohli přemýšlet.

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy
  Váhy
  Autor: iStock

  Buďte ve vztahu, kde vás druhý respektuje, nikoli s vámi manipuluje

  Pokud máte pocit, že váš partner vaše úsilí shazuje a spíše s vámi manipuluje, možná je váš pocit správný. Ve vztahu si zasloužíme úctu a takové lidé nejsou ti praví. Nejsou věrní a ani nemají snahu něco napravovat. Nejste už možná ani jejich prioritou a pouze s vámi emocionálně manipulují. Pamatujte si, že vždycky máte na výběr. Čestně a otevřeně si promluvte a když to nebude fungovat, najděte jinou variantu.

   

 • 8.

  Štír

  Štír
  Štír
  Autor: iStock

  Obklopte se lidmi, kteří vám věří než těmi, kteří vás odrazují

  Ve vašem životě budou nevyhnutelně lidé, kteří budou pochybovat o vašem potenciálu. Pokusí se vás odradit od vašich myšlenkových pochodů a záměrů. Může to být skutečně odrazující, když ani nechtějí slyšet, co jiného můžete nabídnout.

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec
  Střelec
  Autor: iStock

  Nepřátelte se s lidmi, kteří vás chtějí jen zneužívat

  Opravdový přítel bude vždy na blízku, aby vám pomohl a poradil, a to jak v období vítězství, tak v době krize. Někteří „přátelé“ jsou ale přáteli jen za šťastných okolností nebo když něco potřebují. Může být obtížné vypustit tyto lidi ze svého života, ale se špetkou vyzrálosti a umu to dokážete.

   

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh
  kozoroh
  Autor: iStock

  Nebuďte s někým, kdo očekává, že za něj vše uděláte

  Aby vztah fungoval, a to nejen v lásce, ale i v práci mezi kolegy, je zapotřebí spolupracovat. Pokud jste přirozeně laskaví a vstřícní, je možné, že vás lidé využívají a tlačí vás k tomu, abyste za ně dělali i úkoly, které náleží jim. Jenže když si uvědomíte, že to děláte, možná zjistíte, že to vlastně děláte zadarmo. Takže, proč to dělat? Trvejte na kooperaci, spolupráci a spravedlivém dělení povinností.

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář
  Vodnář
  Autor: iStock

  Dělejte to, co vás emocionálně uspokojuje

  Někdy uvízneme v práci, kde nás sice dobře platí, ale neuspokojuje nás to emocionálně. Pokud nemáte břemeno odpovědnosti za druhé, je čas jít dál a objevit svou skutečnou vášeň a práci, která vás bude duševně uspokojovat. Připomeňte si, že si zasloužíte to nejlepší.

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby
  Ryby
  Autor: iStock

  Najděte si někoho, kdo má páteř, nikoli toho, kdo vás nepodporuje

  Nejlepší věc, kterou můžete ve vztahu pociťovat, je důvěra toho, kdo je s vámi, kdo při vás stojí a dokáže vás inspirovat natolik, že ze sebe vydáváte jen to nejlepší. Jakmile jste v nějakém vztahu, nemůžete svalovat vše na vnější vlivy, vy sami jste zodpovědní za sebe. Za nikoho jiného. Pokud někdo vedle vás pořád brečí a hledá u vás soucit, je třeba být asertivní. Vy potřebujete vedle sebe silné jedince, ne padavky bez páteře, kteří chtějí, abyste rozhodovali za ně.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz