Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Který kámen vám ukradl srdce a co to o vás vypovídá?

/
 • s
  s (archiv)
  10. února 2020 ● 10:47

  Lidé jsou fascinováni drahokamy už od svitu věků. Krása, lesk, i víra, která přičítá drahokamům magickou moc. Který z kamenů okouzlil vás? 

 • 1.

  Perla

  s
  s
  Autor: archiv

  Pokud jste si vybrali perlu, jste hrdý člověk vědomý si vlastní důstojnosti. Jste moudrý, často pomáháte druhým a doma máte vždycky dokonalý pořádek. Jste klidný, vlídný, než promluvíte, vždycky přemýšlíte.

  Výběr perly by také mohl naznačovat, že jste nablízku nějakým závažným životním změnám.

 • 2.

  Rubín

  s
  s
  Autor: archiv

  Líbí se vám rubín? Pak jste člověk, který umí vzplanout, jste vášnivý a energický.

  Vždycky zvládnete situaci, uklidníte a víte, co udělat pro to, aby se znovu rozvířila. Máte plno energie, ale většinu jí vyplýtváte na boj s větrnými mlýny.

 • 3.

  Diamant

  Kámen
  Kámen
  Autor: SHUTTERSTOCK.COM

  Jestliže jste se rozhodl pro diamant, jste člověk silný, rozhodný a domýšlivý. Dodáváte životní silu všem kolem sebe. Jste statečný a smělý člověk. Hlavní hodnotou pro vás jsou stále nová a nová dobrodružství.

 • 4.

  Blankytný topaz

  y
  y
  Autor: archiv

  Lidé, kteří volí tento kámen, jsou obvykle klidní a spořádaní. Říkává se o nich, že je nic nerozhází, a je to pravda: těší se ze života vcelku a z každé maličkosti zvlášť.bVaše energie působí na druhé uklidňujícím způsobem. Vaše komunikační schopnosti nemají chybu. Určitě vám už v životě nejednou pomohly a pomohou vám zas.

 • 5.

  Olivín

  s
  s
  Autor: archiv

  Pokud vaše volba padla na olivín, je pro vás důležité a vůbec hlavní hledání vlastního já a harmonie – jak s okolním světem, tak vnitřní.

  Olivín je záhadný kámen vzácného výskytu. Nachází se buď pod zemí nebo ve fragmentech meteoritů, které na Zem dopadly z vesmíru. Stejně tak i vy jste člověk vzácný a velmi cenný.

 • 6.

  Aqamarín

  s
  s
  Autor: archiv

  Máte zřejmě velmi rád oceán. V životě vás všichni znají jako člověka velmi účastného, který umí dobře naslouchat.

  Zároveň jste energický člověk toužící po nových zážitcích. Zdá se, že k vlastním problémům jste lhostejnější než k trápení druhých.

  Máte za to, že prožít dobrý život znamená prožít ho vesele a s potěšením. Občas vám brání naplno žít obyčejná nuda.

 • 7.

  Tanzanit

  s
  s
  Autor: archiv

  Tanzanit mají v oblibě lidé citliví a vášniví. Mají velkou potřebu milovat a být milováni. Navíc vládnou nepřekonatelnou intuicí. Měli by jí více důvěřovat. Zřídkakdy se mýlí. 

 • 8.

  Citrín

  s
  s
  Autor: archiv

  Volba citrínu ukazuje, že jste tvůrčí člověk. O lidech vašeho typu se někdy říká, že jsou pikantní.

  Dokážete však být také člověkem srdečným a laskavým. Jste ideální partner pro práci i rodinu. Pro mnohé můžete být paprskem světla na beznadějně zamračeném nebi.

 • 9.

  Turmalín

  s
  s
  Autor: archiv

  K turmalínu cítí sympatii lidé jemní, citliví a účastní. Jsou zpravidla upřímní a někdy trochu naivní.

  Neznamená to však, že jsou to lidé slabí. Stačí tento kámen chvíli třít nebo zahřát a začne vydávat elektřinu! Totéž platí o vás. Je těžké vás vyvést z míry, ale pokud už se to někomu podaří, měl by si dát opravdu dobrý pozor!

 • 10.

  Ametyst

  s
  s
  Autor: archiv

  Jste živý, chytrý a pohyblivý člověk. Sršíte energií a sebejistotou. Není nic, co by vás mohlo na vaší cestě zastavit. A přestože někdy si v životě až příliš potrpíte na různé požitky, jste výborný rodič.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz