Sobota 25. května 2024
Svátek slaví Viola, zítra Filip
Oblačno, bouřka 21°C

Kdo by nikdy neměl pracovat z domova? 5 znamení, kterým svědčí kolektiv

/
 • (iStock)
  20. května 2020 ● 06:00

  Práce na dálku je možnost, která se v posledních měsících stává normou pro mnoho lidí z důvodu pandemie. Ovšem ne každé znamení zvěrokruhu vítá tuhle možnost s povděkem. Home office vyhovuje především těm, kteří jsou organizovaní a disciplinovaní. Ostatní nebudou tak produktivní, protože k tomu, aby byli efektivní, potřebují kontakt s jinými lidmi. Kterých znamení se to týká?

  Které znamení zvěrokruhu by nemělo dlouhodobě využívat home office? Jsou to především ta znamená, kterým prospívá sociální interakce v zaměstnání. Takoví lidé jsou doma brzo nervózní, protože cítí, že jim něco chybí. Práce na dálku prostě není vhodná pro všechny. Pro koho je ideální chodit do práce?

   

 • 1.

  Beran

  Beran
  Beran
  Autor: iStock

  Berani jsou známí svou hyperaktivitou během dne, takže pro ně bývá někdy velmi obtížné soustředit se. Na začátku dne jsou plní energie, ale jakmile den pokračuje, už se jim moc nechce a začnou se trošku nudit. Pokud ale pracují v typických kancelářských prostorách, je to ale méně pravděpodobné, protože mají přestávky a mohou se zabavit třeba procházkou nebo povídáním si s kolegy. Práce z domova jim dává sice velkou svobodu, ale ta nemusí fungovat v jejich prospěch.

   

   

 • 2.

  Lev

  Lev
  Lev
  Autor: iStock

  Lvi se občas soustřeďují až moc na sebe, což zvyšuje pravděpodobnost, že se nechají snadno rozptýlit. Obvykle se zaměřují na věci, které nemají nic společného s jejich úkoly, jako je povídání s přáteli během pracovní doby. Práce na dálku je pro ně těžká v tom, že se obtížně rozhodují mezi prací a zábavou.  

 • 3.

  Ryby

  Ryby
  Ryby
  Autor: iStock

   

  Ryby jsou velmi zamyšlené a tráví spoustu času přemýšlením o svém okolí a zkoumáním svých vnitřních myšlenek. To se může stát problémem, pokud musí pracovat z domova a plnit pracovní úkoly.

   

   

   

 • 4.

  Střelec

  Střelec
  Střelec
  Autor: iStock

  Střelci jsou rychlé a svobodomyslné znamení, které se při práci na dálku může cítit tak trochu mimo. Není pak nic nezvyklého, že dělají doma to, co nemají, a svěřené úkoly nesplní. Navíc je o Střelcích známé, že nejsou schopni držet se dlouhodobých závazků, a home office jim v plnění povinností brání ještě víc.

   

 • 5.

  Blíženci

  Blíženci
  Blíženci
  Autor: iStock

  Blíženci jsou podobní Rybám a velmi rádi přemýšlejí o svém životě a svých vnitřních pocitech. Jsou sice velmi kreativní lidé, kteří mají spoustu nápadů najednou, ale právě to jim ztěžuje pracovat na projektech. Jakmile totiž dosáhnout svých cílů, už se o ně nezajímají. Jakmile jsou doma, nemusí se jim chtít vymýšlet nic nového, a to proto, že tu je spousta jiných věcí na rozptýlení.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz