Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, bouřka 20°C

5 znamení zvěrokruhu, kterým vyhovuje být spíš single než ve vztahu. Patříte k nim?

/
 • (iStock)
  15. června 2023 ● 06:00

  Některým znamením zvěrokruhu je prostě lépe, když žijí samy než s někým. Jsou to znamení, která projevují určité osobnostní rysy, kvůli nimž je pro ně mimořádně náročné udržovat důvěrné vztahy s ostatními. Tito lidé nalézají klid a spokojenosti v samotě a jsou přirozeně lepší, když žijí bez partnerů.

  Samozřejmě to ale neznamená, že by lidé narození v těchto pěti znameních neměli šanci prožít hezký a láskyplný vztah s jiným člověkem. Je to dokonce velmi pravděpodobné, že s někým budou žít. Ovšem pravdou zůstává, že je to bude stát více úsilí a trpělivosti. Zajímá vás, jestli vaše znamení zvěrokruhu patří do skupiny těch, kterým nevadí žít single?

 • 1.

  Blíženci (22. května - 21. června)

  Blíženci
  Blíženci
  Autor: archiv

  Blíženci mají hluboce zakořeněný strach ze závazků, takže jakmile navážou nějaký vztah, začnou se brzo nudit a velmi brzo ztratí zájem. Je jim totiž lépe o samotě. Budovat vztahy je pro vás spíše jen rozptýlení, protože vaše osobnost je velmi nestálá. Pro každého zrozence v tomto znamení bude velmi obtížné najít stabilitu a soudržnost ve vztahu. Velmi často se chováte neočekávaně, což může vaše partnery vykolejit. Vaše osobnost taky druhým znesnadňuje, aby vám důvěřovali a spolehli se na vás.

   

  VIDEO: Velký horoskop lásky na rok 2023

  Video
  Video se připravuje ...
  Velký horoskop lásky na rok 2023 • Videohub

 • 2.

  Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

  Střelec
  Střelec
  Autor: archiv

  Vy jednoduše milujete život na vlastní pěst a vynikáte tím, protože si opravdu ceníte své svobody ze všeho nejvíc. Být v jakémkoli intimním vztahu pro vás znamená určitou formu domestikace. „Zaseknout“ se na jednom místě s jedním člověkem vás vystraší. Nechcete se zavazovat, protože i vztah považujete za něco dočasného. Vy totiž neustále hledáte a toužíte po něčem vzrušujícím v životě, což není v souladu s dlouhodobým vztahem. Chápete totiž, že spojení s jinou osobou v intimním vztahu vás zpomalí a oslabí vaši energii pro další dobrodružství. Nechcete být ukotveni na jednom místě, vy se chcete plavit po moři. Toužíte po svobodě a svobodě i v milostném životě.

   

 • 3.

  Beran (21. března - 19. dubna)

  Beran
  Beran
  Autor: archiv

  Není těžké přijít na to, proč dáváte přednost tomu, abyste byli spíše sami než ve vztahu. Jako Beran jste totiž přirozeně impulzivní. Vaše tendence jednat rychle a vaše očekávání okamžitých výsledků vás samozřejmě zcela přirozeně musí brzdit, pokud jste ve vztahu. V něm totiž musíte zpomalit, a to se vám nechce. Ztrácet čas je něco, co nechcete dělat. Máte pocit, že máte před sebou tolik věcí, které musíte stihnout a udělat, takže si nemůžete dovolit „ztrácet čas“ v romantickém vztahu. Je totiž jisté, že většina lidí s vámi nedokáže držet krok.

   

 • 4.

  Býk (20. dubna - 21. května)

  Býk
  Býk
  Autor: archiv

  Vaše tvrdohlavost je hlavním důvodem, proč je pro vás lepší žít sám než být ve vztahu. Pokud jde totiž o reakci na kritiku nebo opozici, moc dobře to nezvládáte. Je taky notoricky známé, že jste příliš úzkostliví, zvláště tehdy, když ten druhý nesmýšlí stejně jako vy. Vaší preferencí je obklopovat se lidmi, kteří jsou předvídatelní a stabilní, to od nich očekáváte. Ale většina lidí je ze své podstaty nepředvídatelní, a to je jediný důvod, proč žijete raději sám. Znepokojuje vás nejistota, která je spojená s intimním vztahem.

   

   

 • 5.

  Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

  Kozoroh
  Kozoroh
  Autor: archiv

  Vy všechno ve svém životě vsázíte na prospěch, a i proto to je důvod, proč nechcete být v intimním vztahu. Máte pocit, že váš případný partner vás bude držet zpátky a nedovolí vám jít rychleji kupředu. Vy si přejete získat co nejvíce života sami pro sebe, protože jste velmi ambiciózní. Domníváte se totiž, že vás ostatní jen rozptylují a brání vám být tím, kým chcete být. Pokud nenajdete někoho, kdo se bude snažit vám pomoci a bude ve vás pěstovat vašeho vysoce ambiciózního ducha a respektovat váš prostor, raději se rozhodnete kráčet životem o samotě.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz