Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 22°C

Kdo ze zvěrokruhu vyzařuje negativní energii? Na těchto 6 znamení si dejte pozor

/
 • (iStock)
  7. dubna 2021 ● 06:00

  Jsou lidé, kteří jsou plní optimismu a pozitivní energie. Ovšem jsou i tací, kteří vše vidí v tom horším světle a navenek vyzařují spíše negativní energii. Jistě, všichni v sobě máme i temnější stránku, ale pro některé osoby je součástí jejich života.

  Negativní energie, stejně jako ta pozitivní, může být předávána z jedné osoby na druhou a může vytvářet nepříjemnou atmosféru. Bohužel některá znamení zvěrokruhu to dělají podvědomě, aniž by to byl jejich přímý záměr. Kdo k nim patří a kdo vyzařuje negativní vibrace? Kdo vidí spíše nepohodu, nezdary či katastrofu za každým rohem? Je to těchto šest znamení.

 • 1.

  Štír (23. října - 21. listopadu)

  Štír

  Štíři cítí vše, co prožívají, velmi intenzivně a jsou chvíle, kdy mají potíže svoje pocity ovládnout. Je to, jako by jejich emoce byly přímo na povrchu – a stačí jakákoli maličkost a dojde k výbuchu. Jejich negativní energie se projevuje podle výkyvů nálady a také kvůli jejich neschopnosti zůstat v klidu, když se začnou věci zhoršovat.

   

 • 2.

  Kozoroh (22. prosince - 19. ledna)

  Kozoroh

  Kozorozi uvolňují negativní energii, která znemožňuje interakci s ostatními lidmi. Je to obvykle tehdy, když se cítí unavení a vyčerpaní. Kozorozi jsou velmi často plní svých osobních dramat a negativních pocitů, takže jim už nezbývá dost pozitivní energie na to, aby mohli pomáhat někomu jinému. Jsou to ve své podstatě velcí sobci a jejich egoismus nezná mezí.

 • 3.

  Rak (21. června - 22. července)

  Rak

  Negativní energie Raka směřuje zejména k němu samotnému. Raci totiž mají tendenci myslet si o sobě, že nejsou hodní toho, aby se jim děly dobré věci. Pořád je zajímá, jestli někdy budou šťastní nebo úspěšní, a to v nich znova  a znova vytváří negativní vibrace. Ve své podstatě jsou Raci melancholici, kteří jsou ovlivňováni pasivní agresí. Jakmile začnou uvolňovat negativní energii, může to silně zpochybnit jejich činy a Rak si začne myslet, že je celý svět proti němu. Proto má sklony chovat se i k lidem kolem sebe zlomyslně a nikomu nedůvěřuje.

   

 • 4.

  Ryby (19. února - 20. března)

  Ryby

  Když se Ryby dostanou do negativního víru energie, mají tendenci být samy a omezují interakce s ostatními lidmi, a to i s těmi nejbližšími. Být sám sebou nemusí být nutně špatná věc, ale když to trvá delší dobu, není to zdravé a může to ublížit všem. Aby Ryby minimalizovaly negativní myšlenky, které by mohly vysílat navenek, je důležité, aby posilovaly svou soucitnost.

 • 5.

  Panna (23. srpna - 22. září)

  Panna

  Ví se, že Panny mají tendenci být sebekritické, ale jakmile se zacyklí v negativní energii, jejich kritické oko může být bohužel zaměřeno na ostatní lidi. Panny bývají v takovém případě velmi hyperkritické a dokážou bičovat kdekoho kvůli maličkosti. To není dobré pro nikoho. Když však dokážou včas odhadnout svoje pocity, budou schopny přestat s negativními myšlenkami. Pokud to nedokážou, poškodí nejen svou sebeúctu, ale i vztahy s ostatními.

   

 • 6.

  Vodnář (20. ledna - 18. února)

  Vodnář

  Jakmile začne Vodnář vyzařovat negativní vibrace, má sklon chovat se realisticky a vidět věci takové, jaké jsou. A začne to dávat patřičně nahlas najevo všem kolem. Jeho chování je pak velmi domýšlivé a cynické. To vše působí bohužel navenek velmi toxicky. Aby tuhle temnou stránku povahy minimalizovali, měli by se Vodnáři obklopovat lidmi, kteří uvažují podobným způsobem jako oni.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz