Čeká nás velká událost, kterou můžete využít pro provádění magických rituálů. Ty mohou v tento čas pomoct odstranit toxické či negativní energie z vaší blízkosti. Během rituálu si upřesněte svoje myšlenky a vize. Chybí vám nové nápady? Toužíte po povýšení? Chcete začít podnikat či změnit profesi? Postavit dům či získat peníze? Zatmění Slunce vám pomůže, abyste mířili vysoko! Vložte svou energii do práce a hmotných zisků, vesmír je na vaší straně.

Nabijte se pomocí krystalů

Drahé kameny, zatmění Slunce a jeho vibrace, to je mocná trojnásobná energie, kterou jen tak nenajdete. Vzhledem k tomu, že od zítřka nás čeká šestiměsíční solární cyklus, kdy je nejvyšší šance pro získání velkého úspěchu, neexistuje lepší drahý kámen, který by vám mohl pomoct, než citrín neboli „kámen obchodníka“. Citrín urychluje postup a úspěch na pracovišti, stimuluje kreativitu. Pokud potřebujete posílit sebevědomí, pořiďte si citrín! Pak ho dobijte při zatmění Slunce, a to tak, že ho umístíte na parapet, aby nasákl sluneční paprsky. Citrín navíc zajistí, abyste nejen dosáhli prosperity, ale abyste byli také šťastní. Lehněte si někam, kde je klid, a položte citrín na čakru solar plexus (těsně nad pupek). Představujte si, že sluneční paprsky spalují všechny temné a negativní pocity a že je nahrazuje blaženost.

Napište si pozitivní myšlenky do deníku

Zapisování našich snů a tužeb je jednou z nejmocnějších aktivit, které můžeme udělat pro změnu našich životů. Abyste znásobili šance na úspěch, napište si všechna přání do deníku. Přemýšlejte o všech aspektech svého života – od osobního růstu přes vztahy až po kariéru. Ať už chcete zlepšit cokoli, využijte tento čas k vyjasnění své cesty. To, že svoje myšlenky zhmotníte do vět, vytváří signál vaší mysli i vesmíru, že o to skutečně stojíte.

Omlazující koupel s epsomskou solí

Chcete-li si zlepšit náladu, uvolnit mysl a detoxikovat tělo, dopřejte si teplou koupel s epsomskou solí a éterickými oleji (například ylang-ylang). Epsomská sůl na rozdíl od klasické soli obsahuje spoustu hořčíku, který tělo dokáže ve vodní lázni vstřebat lépe, než kdybyste hořčík užívali ústy. Uvolňuje svaly, léčí otoky, zlepšuje nespavost a zbavuje vnitřního napětí a stresu. Do lázně můžete přisypat sušené bylinky, třeba levanduli, růži nebo šalvěj. Tahle koupel v době zatmění Slunce zvýší vaši vnitřní sílu a povzbudí vaše smysly.

Zbavte domov negativní energie

Rituály na odstranění negativní energie se používají v mnoha kulturách po celém světě tisíce let. Otevřete okna při zatmění Slunce, protože to umožňuje přísun čerstvého vzduchu do prostoru. Když budete chodit po bytě, nahlas říkejte mantru, například: „Čistím svůj domov od toxických myšlenek, pocitů a vibrací. Vítám do tohoto prostoru pozitivní energii, lásku a světlo.“ Určitě se pak budete cítit lehčí a klidnější. Tyhle rituály se doporučují provádět jednou týdně nebo kdykoli, když někdo navštíví váš byt (každá osoba má své vlastní vibrace).

Jak nás ovlivní toto zatmění Slunce? Dozvíte se to ve videu. 

Video
Zatmění slunce (10.6.2021) • Videohub