Pondělí 14. června 2021
Svátek slaví Roland, zítra Vít
Jasno 23°C

Které znamení zvěrokruhu se nehrne do manželství? Je to těchto pět!

/
 • (istockphoto.com)
  10. června 2021 ● 06:00

  Zatímco pro některé lidi je konečným cílem zůstat svobodný, pro druhé je splněným snem manželství. Pro některé lidi je myšlenka uzavřít manželství doslova strašidelná, a to z různých důvodů. Může to být strach z toho, že až do konce života budou sdílet život jen s jednou osobou, nebo to je touha po věčné svobodě.

  Někteří lidé považují manželství za velké riziko a nemají moc zájem uvázat se. Přitom i manželství může být blažený svazek, zvláště když ho uzavřete se správnou osobou. Ve zvěrokruhu existuje pět znamení, kterým myšlenka na manželství není příjemná. Dávají přednost individualitě a svobody si cení nade vše. Jen těžko hledají dokonalého partnera, který by pochopil jejich duši a respektoval jejich prostor.

 • 1.

  Beran

  Silní Berani jen neradi obětují svou svobodu. Jsou příliš tvrdohlaví, než aby dovolili komukoli stát jim v cestě. Jejich způsoby a povaha někdy ztěžují lidem to, aby se do nich zamilovali. Berani dávají přednost single životu, protože se jim nelíbí myšlenka být za někoho zodpovědní.

   

   

   

   

  Video
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Beran • Videohub

 • 2.

  Beran

  Blíženci

  Nestálí Blíženci jsou příliš ambiciózní a tvrdohlaví, než aby se usadili. Pohrdají pocitem, že jsou svázáni nebo uzavřeni v nějakém vztahu. Dávají přednost tomu, aby se věci děly přirozeně, vedle toho potřebují neustále ve svém životě vzrušení. Blíženci jsou velmi vybíraví, pokud jde o výběr životního partnera, a rádi si užívají svůj vlastní single čas, než se rozhodnou vstoupit do manželství.

   

   

   

  Video
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Blíženec • Videohub

 • 3.

  Blíženci

  Panna

   

  Panny jsou příliš zaneprázdněné tím, aby dosáhly svých cílů a ambicí, než aby se soustředily na nějaký vážnější vztah, který by vyústil v manželství. Myšlenka na manželství je u nich vždy někde vzadu, protože pro ně není prioritou. Jediné, co dělají opravdu intenzivně, je to, že pracují tvrdě na zdokonalování svého života ve všech oblastech, kromě lásky a manželství, samozřejmě.

   

   

  Video
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Panna • Videohub

   

 • 4.

  Panna

  Střelec

   

  Střelcům se nelíbí myšlenka usadit se a vzdát se svých snů o cestování a dobrodružství. Se svou výstředností a bizarností nikdy nepociťují potřebu mít životního partnera, na kterého se mohou spolehnout. Jsou to soběstační lidé, kteří rádi dláždí cestu, aniž by k tomu hledali pomoc nebo láskyplný svazek.

   

   

  Video
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Střelec • Videohub

 • 5.

  Střelec

  Vodnář

   

  Izolovaný a rezervovaný Vodnář si raději nechává své emoce pro sebe. Příliš si užívá svůj vlastní prostor a nepotřebuje, aby mu do života vstoupil vetřelec a narušil jeho harmonii a klid. Vodnáři se navíc bojí, že by je někdo mohl zranit, a proto dávají přednost svobodnému životu, ve kterém mohou udržet své emoce pod kontrolou a nemusí se otevírat lidem.

   

  Video
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Vodnář • Videohub

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz