Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Barva vaší aury podle znamení zvěrokruhu! Co o vás říká?

/
 • (iStock)
  2. března 2021 ● 06:00

  Znáte barvu své aury? Pokud ne, tak byste to měli zjistit. Barva vaší aury o vás totiž prozrazuje mnohem víc, než si myslíte. O odstínu vaší aury může rozhodnout i sluneční znamení, ve kterém jste se narodili. Každé znamení má svou sílu, která se projevuje v energiích, které vysíláte.

  Barevné vibrace aury odráží podstatu života i charakter vaší osobnosti. Odhaluje váš zdravotní stav, povahu vašich citů a taky spiritualitu. Aura je vždy jedinečná a přesně zrcadlí to, co si myslíte a cítit. Aura může mít jednu ze sedmi barev, které odpovídají našim sedmi čakrám, a odstínům těchto barev. Jaká je tedy ta vaše podle zvěrokruhu?

 • 1.

  Beran

  Beran
  Beran
  Autor: iStock

  Barva aury: Jasně červená

  Beran je známý svou ohnivou povahou a vášní pro dobrodružství. Z tohoto důvodu je barvou jeho aury jasně červená barva. Červená je spojena s agresí, silnou vůlí, konkurenceschopností, stejně jako s vášní a sexualitou. No řekněte, znáte nějakého Berana, který by postrádal některou z těchto charakteristik?

   

 • 2.

  Býk

  Býk
  Býk
  Autor: iStock

  Barva aury: Lesní zelená

  Býci milující přírodu a jejich barvou aury je lesní zelená. Tyto smyslné bytosti jsou také skvělými léčiteli. Zelená označuje totiž léčitelské vlastnosti a schopnost odhalit u ostatních to nejlepší. Býci jsou vždy odhodlaní pomoci.

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci
  Blíženci
  Autor: iStock

  Barva aury: Zářivě žlutá

  Komunikativní Blíženci jsou spojeni s jasně žlutou barvou aury. Jejich optimismus, hravost a pozitivita se nejlépe odráží v této zářivé barvě. Dokážou zůstat v kontaktu se svým vnitřním dítětem po celý život a otevřeně vyjadřují své nadšení pro život. Jste-li spirituálně založení, pak bude vaše aura zářivě žlutá se zlatým nádechem.

   

 • 4.

  Rak

  Rak
  Rak
  Autor: iStock

  Barva aury: Růžová

  Raci potřebují k životu lásku a rodinnou pohodu. Jejich barva aury je nádherná svítivá růžová, která je odstínem červené. Nese v sobě něhu a emoce. Znamená taky náklonnost a romantiku. Empatie, soucit a jemná povaha Raků se dokonale odráží právě v růžové barvě aury.

 • 5.

  Lev

  Lev
  Lev
  Autor: iStock

  Barva aury: Červenooranžová

  Červenooranžová nebo barva slunce nejlépe odpovídá královskému Lvu. Lvi jsou vládci světa a tento odstín odráží jejich zdravé ego a sebevědomí. Barva také rezonuje s jejich vášní vyhrát a vynikat ve všech věcech. Je to něco, co Lvi skutečně milují. Pokud je aura blíže k červené, signalizuje sobeckost a chtíč.

   

   

 • 6.

  Panna

  Panna
  Panna
  Autor: iStock

  Barva aury: Královská modrá

  Královská modrá je barva aury vysoce intelektuálních Panen. Tato barva může souviset s vážností, logickým a praktickým přístupem k životu a vysokými komunikačními schopnostmi. Panny rády mluví o svých myšlenkách. Pokud je modrá spíše tmavší, ukazuje to na obětavost a oddanost. S nádechem hnědé zase ukazuje tendenci k temným stránkám života.

 • 7.

  Váhy

  Váhy
  Váhy
  Autor: iStock

  Barva aury: Modrozelená

  Váhy milují všechno krásné a estetické. I jejich aura je jedinečná a okouzlující. Modrozelený odstín jejich aury je dokonalou harmonií modré a zelené a rovnováhy, o kterou se Váhy snaží. Klidné a diplomatické Váhy jsou taky velmi pečující a starostlivé, proto je nejlépe reprezentuje právě tahle barva.

   

   

 • 8.

  Štír

  Štír
  Štír
  Autor: iStock

  Barva aury: Indigo

  Lidé narození v tomto intenzivním znamení zvěrokruhu jsou známí jako intuitivní, vášniví a spíše záhadní lidé. Jejich typickou barvou aury je indigo a představuje jejich schopnost odhalovat pravdu. Indigo je sama o sobě lákavou barvou, která také představuje citlivost a moudrost.

 • 9.

  Střelec

  Střelec
  Střelec
  Autor: iStock

  Barva aury: Jasně oranžová

  Dobrodružnou a divokou duši Střelce nejlépe vystihuje jasně oranžová. Barva symbolizuje jejich tvůrčí stránku a také hlubokou sebedůvěru. Střelci mají obrovskou výdrž a vždy rádi vyhledávají nové věci. Oranžová barva vyjadřuje nezávislost a kreativitu.

   

   

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh
  kozoroh
  Autor: iStock

  Barva aury: Tmavě červená

  Odolná Kozorohova aura vyzařuje tmavě červený odstín. Kozorozi jsou extrémně ctižádostiví a vynalézaví a barva představuje jejich schopnost přežít i ve chvílích, když se věci zkomplikují. Lidé s touto barvou jsou pracovití a nevyhýbají se výzvám.

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář
  Vodnář
  Autor: iStock

  Barva aury: Světle zelená

  Na rozdíl od Býků jsou Vodnáři spojeni s jasně zelenou barvou. Vodnáři díky tomu mají největší léčivou sílu mezi všemi ostatními znameními zvěrokruhu a jsou vždy v popředí, pokud jde o změny systému. Tyto změny jsou zaměřeny na zlepšení života jejich blízkých a Vodnáři rádi pomáhají a léčí.

   

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby
  Ryby
  Autor: iStock

  Barva aury: Fialová

  O Rybách je známo, že jsou intuitivní a mají velmi bujnou fantazii. To se nejlépe odráží ve fialové barvě jejich aury. Fialoví lidé rádi sní a často se uchylují k úniku reality prostřednictvím uměleckých vizí. Zářivá fialová poukazuje na ušlechtilost a pokročilý duchovní vývoj. Na ostatní lidi má čisticí vliv.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz