Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Jaké duchovní zvíře odpovídá vašemu znamení? Objevte ho a změňte svůj život!

/
 • (iStock)
  16. května 2023 ● 06:00

  Každé znamení zvěrokruhu má své duchovní zvíře, které je to vaší součástí a měli byste se pokusit ho v sobě objevit. Jakmile najdete své spřízněné zvíře, můžete zcela radikálně změnit svůj život k lepšímu.

  Duchovní zvířata jsou velmi důležitá pro dosažení harmonie ducha a těla. Duchovní zvířata od vás nejsou oddělená, jejich energie je součástí vás samotných. Jen je v sobě musíte znova nalézt a využít jejich energie ve svůj prospěch. Které zvíře k vám patří podle znamení?

 • 1.

  Beran: Gazela

  gazela
  gazela
  Autor: iStock

   

  Berane, vaším spřízněným duchovním zvířetem je gazela. Povaha Berana krásně zapadá do povahy gazely. Oba jsou asertivní, sebevědomí, odvážní, průkopníci a vždy jdou do všeho po hlavě. I gazela jde tváří v tvář svým strachům a chybám.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle indiánského horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

 • 2.

  Býk: Slon

  slon
  slon
  Autor: iStock

   

  Býkové, vaším duchovním zvířetem je slon. Jako býci jste silní, houževnatí, mužní, odolní a tvrdohlaví, zatímco slon je majestátní, velkolepý, orientovaný na skupinu a má taky dobrou paměť. I Býci si pamatují všechno – a dlouho. Oba jste teritoriální a máte ochranitelské pudy. Když se ocitnete v nepříjemných situacích, vyrazíte, a když někdo získá vaši důvěru, stane se součástí vaší skupiny.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle japonského horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

 • 3.

  Blíženci: Liška

  liška
  liška
  Autor: iStock

   

  Blíženci, vaším duchovním zvířetem je liška. Jste zastoupeni dvojčaty, která reprezentují dualitu. Právě dualita je forma vaší interakce, transakce, výměny a komunikace. Jste také známí tím, že jste vtipní a přizpůsobiví. Lstivá liška je vaším spřízněným zvířetem, protože je chytrá, plná energie a zvídavosti. Chvíli vám trvá, než někomu začnete zcela důvěřovat, ale jakmile se tak stane, budete přátelé na celý život.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle egypského horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

 • 4.

  Rak: Králík

  králík
  králík
  Autor: iStock

   

  Raci, vaším duchovním zvířetem je králík. Konflikty se vám opravdu nelíbí, jste velmi citliví a milující, máte rádi klid a pohodu. Zároveň jste pečující a v případě nebezpečí vyrazíte pomoci. Králík je vaším spřízněným zvířetem, protože králíci jsou někdy nepřátelští, pokud vycítí nebezpečí. V takovém případě vyskočíte jako blecha a schováte se do díry, kde je bezpečí.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle aztéckého horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

 • 5.

  Lev: Páv

  páv
  páv
  Autor: iStock

   

  Lvi, vaším duchovním zvířetem je páv. Jako lvi milujete uznání a obdiv, chcete být středem pozornosti, podobně jako páv. Barevné peří páva vyjadřuje kreativitu, ostražitost, ochranu a probuzení. Páv pomáhá zesílit vaši expresivitu, potřebu lásky a kreativitu.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle keltského stromového horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

 • 6.

  Panna: Veverka

  veveerka
  veveerka
  Autor: iStock

   

  Panno, tvůj spřízněný duch je veverka, která se vztahuje k tvému hlavnímu povahovému rysu – organizovanosti. Panny jsou plaché, vynalézavé a tiché, což se týká i veverky, které jsou obdařeny vynalézavostí pro přežití. Veverky jsou také dobrým příkladem pečlivosti, pozornosti k detailům a schopnosti dívat se na věci z lepší stránky.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle mayského horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

 • 7.

  Váhy: Leopard

  gepard
  gepard
  Autor: iStock

   

  Váhy, vaším duchovním zvířetem je leopard. Vaše znamení je charakterizováno snahou dosáhnout harmonie, ale zároveň také nerozhodností v tom, co máte udělat. Přestože vám někdo řekne, ať uděláte právě to. V tom se velmi podobáte leopardovi, protože ani jemu nikdo „neříká“, co by měl udělat. Oba reprezentujete schopnost vidět věci černé i bílé.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle arabského horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

 • 8.

  Štír: Had

  had
  had
  Autor: iStock

   

  Štíři, vaším spřízněným duchovním zvířetem je had. Vždy se snažíte dozvědět se co nejvíc informací, ale pak si je necháte pro sebe, abyste je mohli použít k přesvědčování ostatních. Ve spojení s hadem uvnitř vaší osobnosti jste také symbolem poznání.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle tibetského horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

 • 9.

  Střelec: Opice

  opice
  opice
  Autor: iStock

   

  Střelci, vaše duchovní zvíře je opice. Milujete cestování a dobrodružství. Opice s vámi docela dobře ladí, protože i její mozek je zvědavý na všechno kolem ní. Ráda poznává nové věci, nelíbí se jí nuda, je zvědavá, přátelská, chytrá, zábavná a taky přizpůsobivá. Přesně jako vy.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle hebrejského horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

 • 10.

  Kozoroh: Sova

  sova
  sova
  Autor: iStock

   

  Kozorozi, vaším spřízněným duchovním zvířetem je sova. Oba jste skvělí v tom, jak zvládnout jakékoli protivenství. Umíte bojovat a nebojíte se jít tam, kam potřebujete, abyste dosáhli svých cílů. Vaše vysoká inteligence je spojena se sovou, protože i sova je moudrá a vždy najde cestu ven z temnoty. Neplýtváte časem ani věcmi a vždy dokážete vše využít ve svůj prospěch. Jste silní a nebojíte se překážek.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle horoskopu starých Řeků? ZJISTÍTE TO ZDE.

 • 11.

  Vodnář: Úhoř

  úhoř
  úhoř
  Autor: iStock

   

  Vodnáři – vaším duchovním zvířetem je úhoř, což dává smysl, protože Vodnář je velmi úzce svázán s vodou. Rádi shromažďujete znalosti a informace a díváte se do budoucna. Minulost neřešíte a necháte ji odtéct jako vodu. Úhoř představuje vaši schopnost netradičního pohledu na svět.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle keltského zvířecího horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

   

 • 12.

  Ryby: Delfín

  delfín
  delfín
  Autor: iStock

   

  Ryby, vaším duchovním zvířetem je delfín. Máte ve svém znamení dvě ryby plovoucí různými směry, což představuje mystiku. Máte hodně snů a snažíte se tyhle sny skutečně prožít. Někdy jste ale až moc velcí snílci, kteří sny preferují před realitou. Jako delfín, savec v oceánu, musíte být stále schopní dýchat nad hladinou a žít v obou světech. Stejně jako delfíni jste i vy inteligentní, intuitivní, hraví a komunikativní. 

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle buddhistického horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz