Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Která znamení zvěrokruhu umí nejlíp motivovat? Těchto 6 vás bude tlačit dopředu!

/
 • (iStock)
  8. ledna 2020 ● 06:00

  Těchto šest znamení považujte za největší motivátory zvěrokruhu. Ne každý je totiž předurčen k tomu, aby dokázal druhé vést a motivovat, aby byli lepší, než jsou. Některá znamení zvěrokruhu to však dokážou skutečně fantasticky a vždy mají zájem, aby ti kolem nich byli dobří. Nejsou sobci a dokážou udělat pro druhé cokoli. Pokud jsou takoví vedle vás, pak by si zasloužili možná slyšet: Bez vás bych to nedokázal.

  Dobrý skutek je dobrý skutek, a pokud existuje někdo takový, kdo vás dokáže skutečně nabudit a motivovat k tomu, abyste nezůstali stát na místě, pak je to jen dobře. Musíte samozřejmě chtít sami, ale někdy je pomoc druhých velmi prospěšná. Kterých šest znamení je nejlepšími motivátory?

 • 1.

  Střelec (22. listopadu - 21. prosince)

  Střelec
  Střelec
  Autor: iStock

  Střelec, který je vždy optimista, si nikdy nedělá legraci, pokud jde o předvídání brilantní budoucnosti pro sebe i pro ostatní. Střelci jsou nadšení, když můžou své přátele hecovat k lepším výkonům, protože je mají rádi a chtějí pro ně to nejlepší. Střelci jsou štědré znamení, které umí vždy vyslovit to, co ten druhý potřebuje slyšet. A jejich slova vycházejí vždy od srdce. Takže, pokud potřebujete mentálně-duchovně-emocionální nabíjecí impuls, bude to Střelec, který vám všechno tohle nabídne. Když bude váš svět v pořádku, bude v pořádku i ten jeho. Tak to Střelec cítí.

   

 • 2.

  Panna (23. srpna - 22. září)

  Panna
  Panna
  Autor: iStock

  Pokud vás Panna miluje, máte štěstí, protože s nimi nemůžete udělat nic špatně. Pravdou ale je, že Panna miluje jen velmi málo lidí. Jestli k nim ale patříte, očekávejte, že vás budou tlačit a dělat vše, co je v jejich silách, abyste dělali vše naprosto dokonale. Chcete-li uspět, obklopte se Pannami a nechte se jimi motivovat. Jsou totiž skvělé pomocnice pro všechny své kamarády a blízké, protože Panny mají rády, když se těm, které mají rády, daří.

 • 3.

  Býk (20. dubna - 20. května)

  Býk
  Býk
  Autor: iStock

  Býci jsou pracanti, i proto nutí své přátele, aby měli lepší život, než mají – díky své píli.  Býci jsou přátelé, kteří vás nikdy nenechají ve štychu, pokud jste na dně, a budou vás motivovat pozitivně, abyste se dostali zase nahoru. Jsou to Býci, díky nimž uvidíte vždy naději a světlo i tam, kde je prozatím beznadějné temno. Budou vás nutit, abyste vstali a vzchopili se, budou vám připomínat, jak jste úžasní, a budou stát po vašem boku během celé té „jízdy“. Spolehlivě budou vždy podporovat „vaši“ věc a váš život tak, že pro vás budou navždy tím nejlepším přítelem.

   

 • 4.

  Rak (21. června - 22. července)

  Rak
  Rak
  Autor: iStock

  Raci jsou lidé, kteří vám budou vždy naslouchat během vaší nejtemnější hodiny a budou vás povzbuzovat, abyste s nimi šli tam, kam jdou oni. Jsou víc než přítelem, oni taky dobře vidí, co je ve vás dobré, a dokážou to ve vás probudit. Jsou velkorysí, pokud jde o komplimenty a chtějí, abyste zářili a uspěli. A nechtějí za to nic, jsou spokojení, když uvidí, že jim jejich motivace vyšla a že jste pro úspěch udělali maximum.

 • 5.

  Lev (23. července - 22. srpna)

  Lev
  Lev
  Autor: iStock

  Lvům se obvykle velmi daří a jsou navýsost spokojení, když kolem sebe vyzařují úspěch. Ovšem jsou taky šťastní, když se daří těm, co jsou v jejich blízkosti. Vždy se snaží být vaším osobním podporovatelem. Ukazují vám, co byste sami možná bez nich neviděli, ukazují vám vaši budoucnost a představují vám ji takovým způsobem, že se k nim okamžitě budete chtít připojit. Lvi prostě umí přesvědčit svým charismatem. Možná to s vámi nepotáhnout po celou dobu, ale určitě vás budou inspirovat, protože chtějí, abyste uspěli.

   

 • 6.

  Štír (23. října - 21. listopadu)

  Štír
  Štír
  Autor: iStock

  Štír je velmi hlubokomyslné a přemýšlející znamení, a ačkoli jsou Štíři často považováni za „špatnou osobnost“ celého zvěrokruhu, ve skutečnosti jsou úplně jiní. Součástí toho, co je pohání, je myšlenka na dokončení úkolu a úspěch, a to platí i v případě jejich přátel. Budou stát po vašem boku, a když jim ukážete, že máte snahu a vyvinete co největší úsilí, budou vás povzbuzovat celou cestu.  Štír vás nechce vidět, jak padáte, ani se nebude modlit tiše za váš neúspěch. Když se vám povede dobře, bude šťastný.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz