Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 19°C

Která čtyři znamení patří k největším bojovníkům? Tihle lidé nikdy nic nevzdají!

/
 • (iStock)
  28. června 2021 ● 06:00

  Někteří lidé procházejí spoustou těžkých situací, a přesto je zvládají lépe než ostatní. Dokonce z nich vycházejí silnější než předtím. Tito lidé se nikdy nevzdají, jsou mentálně silnější a odolnější než ostatní. Jsou odolní vůči změnám a mají silnou vůli bojovat o život kdykoli a v jakékoli situaci.

  Ve zvěrokruhu najdeme čtyři znamení, která jsou emocionálně silná a racionální. Vždy mají kontrolu nad svými emocemi a jen zřídka spatříte jejich smutnější stránku. Pokud budou tito lidé uvrženi do těžké situace, přizpůsobí se a nikdy neztratí svou tvář. Jsou odhodláni projít každou těžkou situací a vyhrát tvrdé bitvy jako skuteční válečníci.

 • 1.

  Býk

  Býk

  Býci jsou mentálně nejsilnější, extrémně odhodlaní a "mají tvrdou palici". Mohou být hozeni do jakékoli těžké situace, ale jsou poslední, kteří by se vzdali. Neopustí bojiště, aniž by zkusili svést bitvu, a jakmile spatří nějakou výzvu, ujistí se, že do toho půjdou s energií a plnou parou. Jejich tah na bránu vede často k tomu, že se jich lidé téměř bojí. Zároveň ale jejich silnou a nezdolnou vůli nesmírně obdivují.

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Býk • Videohub

 • 2.

  Vodnář

  Vodnář

  Toto znamení zvěrokruhu je extrémně agilní a psychicky silné. Tito lidé jsou dynamičtí, flexibilní a mají schopnost rychle reagovat na změny. Mají smysl pro porozumění lidskému chování a snadno překonávají špatné zkušenosti. Zažívají toho dost, ale vždy dokážou svést s každou výzvou čestný boj, aby překonali sami sebe.

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Vodnář • Videohub

 • 3.

  Štír

  Štír

   

  Štír je znamení, které je velmi tajuplné a málokdy ukazuje ostatním emoce mimo svou komfortní zónu. Někdy jsou Štíři příliš chladní a drsní, ale to je pouze pro to, aby potlačili svoje emocionální potřeby. Dokážou prožívat bolest a jsou schopni snést cokoli, protože to považují za důležitý aspekt života. Působí tak trochu jako masochisté, kteří si libují v překonávání těžkostí.

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Štír • Videohub

 • 4.

  Lev

  Lev

   

  Lvi mají silnou vůli, pokud jde o zvládání náročných situací. Dokážou zvládnout a vydržet téměř cokoli, protože mají neuvěřitelnou odolnost a vytrvalost. Mají také velkou duševní výdrž, aby překonali špatné fáze, a jen zřídka ukazují okolnímu světu svoji slabou stránku. Lvi jsou v kterékoli situaci králové, kteří neskloní hlavu před ničím.

   

   

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Lev • Videohub

   

  A co vás čeká v létě? Více se dozvíte v našem videu:

  Video
  Video se připravuje ...
  Letní horoskop pro jednotlivá znamení od astroložky Boháčové • Videohub

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz