Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 11°C

4 znamení zvěrokruhu, která umí zvládat obtížné situace

/
 • Zvládáte krizové situace?
  Zvládáte krizové situace? (iStock)
  30. září 2021 ● 06:00

  Podle astrologie existují 4 znamení zvěrokruhu, která umí skvěle zvládat náročné situace a která nepotřebují žádné lekce krizového řízení. Podívejte se na tato 4 znamení zvěrokruhu níže.

 • 1.

  Blíženci


  Blíženci
  Jelikož jsou Blíženci neuvěřitelně společenští, vědí, jak zvládat různé lidi a situace a dokážou se pohybovat ve společnosti. Jsou ostražití, uvědomělí a asertivní, pokud jde o zvládání obtížných lidí nebo situací.

 • 2.

  Váhy

  Váhy
  Stejně jako Blíženci jsou i Váhy velmi společenské. Mají spoustu přátel a dobře odhadují charaktery. Když někoho potkají, dokážou okamžitě posoudit jeho silné a slabé stránky. Tyto schopnosti jim umožňují snadno zvládat náročné situace.

 • 3.

  Štír

  Štír
  Štíři jsou vždy ve střehu, a to i v každodenním životě. Nikdy nepolevují v ostražitosti, a tak kdykoli se ocitnou v obtížné situaci, jsou na ni připraveni. Kromě toho, protože neustále pozorují lidi, mají tendenci odkoukat od ostatních způsoby řešení, což je vybavuje potřebnými dovednostmi pro zvládnutí krizových situací.

 • 4.

  Střelec

  Střelec
  Střelci si dávají záležet na tom, aby uprostřed krize zůstali klidní a vyrovnaní. Nenechají se zviklat těžkou situací a dokáží rychle myslet. Jsou rozhodní, mají jasnou hlavu a jsou soustředění.

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz