Úterý 16. dubna 2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf
Oblačno, déšť 10°C

Krystaly podle znamení zvěrokruhu. Který je ten pravý pro vás?

/
 • Krystaly podle znamení zvěrokruhu
  Krystaly podle znamení zvěrokruhu (iStock.com)
  18. října 2021 ● 06:00

  Každý by měl mít po ruce krystal, který vyzdvihne jeho dobré vlastnosti a potlačí ty špatné. Minerály ve znamení zvěrokruhu dokážou spojit svého nositele s vesmírem. Podívejte se, jaký kámen je tím pravým přímo pro vás!

 • 1.

  Beran: Růženín

  Autor: iStock.com

  Jako upřímný a spontánní vůdce potřebujete kámen, který vám pomůže projevit sebelásku a stát se ambiciózním člověkem. Kámen lásky, který dokáže otevřít srdce je pro vás ten pravý!

 • 2.

  Býk: Tygří oko

  Autor: iStock.com

  Jste někdo, kdo v pátek večer pravděpodobně vyrazí raději do víru velkoměsto, než aby doma koukal na televizi. Křišťál jako je Tygří oko vám pomůže cítit se bezpečně i smyslně zároveň. Pro Býky je tento kámen jednoznačnou volbou. 

 • 3.

  Blíženci: Křemen

  Autor: iStock.com

  Blíženci jsou velmi aktivní, mají hodně zálib. Neustále chtějí poznávat nové lidi a snaží se naslouchat jejich názorům. Křemen je perfektní kámen pro neustálou nálož energie, proto pro toto znamení zvěrokruhu tak vhodný. Dokáže dodat sílu i utřídit myšlenky. 

 • 4.

  Rak: Larimar

  Autor: iStock.com

  Vulkanický kámen Larimar pomáhá Rakům uklidnit jejich duši i mysl. Toto znamení zvěrokruhu se snaží pomáhat slabším, a protože jsou to velmi empatičtí  lidé, uvítají pomoc při zkrocení svých emocí. 

 • 5.

  Lev: Adamit

  Autor: iStock.com

  Lev potřebuje krystal, který mu v životě udrží jiskru. Zrozenci Lva jsou předurčeni k tomu, aby uplatnili svou přirozenou autoritu.  Vůdčím typům pomáhá tento kámen při udržení rovnováhy mezi odhodláním a optimismem. 

 • 6.

  Panna: Tyrkys

  Autor: iStock.com

  Panny mají smysl pro detail. Většinu věcí potřebují mít perfektní, mají velkou trpělivost a potrpí si na pečlivost. Proto je pro ně vhodný kámen, který je dokáže udržet v klidu i pohodě. Nejlepší volbou bude tedy Tyrkys.

 • 7.

  Váhy: Ametyst

  Autor: iStock.com

  Jste okouzlíjící a vyrovnaní, snažíte se propojit se se světem kolem vás bez sebemenších komplikací. Krystal jako je Ametyst vám pomáhá cítit se vyrovnaně, kontroluje totiž hladinu stresu při emočně vypjatých situacích. 

 • 8.

  Štír: Citrín

  Autor: iStock.com

  Citrín stimuluje kreativitu a energii, velmi se proto hodí pro všechny Štíry. Toto znamení je sice spíše samotářské, zároveň ale jedno z nejvášnivějších vůbec. Potřebuje jen k prožití silného citu trochu popostrčit, a v tom tento krystal umí opravdu divy. 

 • 9.

  Střelec: Azurit

  Autor: iStock.com

  Dobrodružství a nadšení, to je to co jako Střelci vyhledáváte! Proto potřebuje krystal, který s vámi dokáže držet krok. Azurit je známý tím, že otevírá mysl novým příležitostem. 

 • 10.

  Kozoroh: Galenit

  Autor: iStock.com

  Nebojíte se tvrdé práce a toužíte po uznání. Dokonalou dvojku budete tedy tvořit s Galenitem. Pomůže vám cítit se nezastavitelně a podpoří vás ve vaší cílevědomosti. To je přesně to, co hledáte.

 • 11.

  Vodnář: Willemit

  Autor: iStock.com

  Zrozenci Vodnáře milují být vždy o krok napřed. Kámen jako je Willemit pomáhá lidem uvědomovat si nadcházející příležitosti, kterých je dobré se chopit a pořádně je využít!

 • 12.

  Ryby: Covellin

  Autor: iStock.com

  Ryby jsou milé a citlivé, ale zároveň trochu snílci. Tento kámen podtrhne jejich intuitivní povahu a harmonizovanou duši, zároveň je ale udrží nohama stále na zemi. 

Autor: Adéla Ondroušková

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz