Čtvrtek 13. června 2024
Svátek slaví Antonín, zítra Roland
Oblačno, déšť 18°C

Milovníci zvířat: Tahle tři znamení jim nikdy neodepřou pohlazení

/
 • Taky berete pejska všude s sebou?
  Taky berete pejska všude s sebou? (iStock)
  29. listopadu 2021 ● 06:00

  Krmíte toulavé kočky, sypete ptáčkům, přikrmujete zvěř v lese a nikdy neminete roztomilého psa bez povšimnutí? Možná s tím má co dělat i vaše znamení horoskopu.

 • 1.

  Kozoroh

  kozoroh
  Kozorozi jsou milovníky zvířat a jsou připraveni udělat vše pro to, aby jim pomohli. Zvířata jsou pro ně první láskou a vždy jí budou. Milují psy a kočky a často mají nějakého mazlíčka doma, jsou ale také zodpovědní, a pokud mají pocit, že by se zvířeti nemohli věnovat, odepřou si ho.

 • 2.

  Lev

  Lev
  Lev se zvířat většinou bojí, ale to neznamená, že by jim nepomohl. Ať už jde o jídlo, vodu nebo přístřeší, Lev chce pro zatoulaná zvířata udělat vše, co je v jeho silách, přispívá na útulky, adoptuje na dálku a podobně. Chtějí mít zvíře doma, ale když to mají v plánu, často převáží faktor strachu a určitý respekt, který ze zvířat mají.

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci
  Na rozdíl od Lva se Blíženci zvířat nebojí, naopak vždy jich chtějí adoptovat co nejvíce. Jsou to milovníci psů. Se zvířaty se dobře sžívají a také zvířata v nich nacházejí útěchu. Jsou milující, starostliví a pečující a vždy jsou připraveni přivést si domů nové zvíře.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz