Čtvrtek 13. června 2024
Svátek slaví Antonín, zítra Roland
Oblačno, déšť 18°C

Nebezpeční manipulátoři: Tahle čtyři znamení to mají v sobě

/
 • Pomluvy
  Pomluvy (Profimedia.cz)
  20. ledna 2022 ● 15:58

  Jsou lidé, kteří rádi ovládají ostatní a mají nad nimi moc. Pro získání vlivu jsou ochotni využít i nefér praktiky a vydírání. Na která znamení je lepší dát si pozor?

 • 1.

  Štír

  Štír
  Štíři mohou být někdy extrémně manipulativní. Když jde o jejich vlastní prospěch, nevadí jim trochu podvádět. Jsou mstiví, takže jsou často vedení touhou vyřídit si s někým účty. Proto, aby si udrželi přízeň nadřízených, nezdráhají se ovlivňovat a podrážet své kolegy.

 • 2.

  Rak

  Rak
  Rak je často manipulativní, pokud jde o profesní život. Je pro ně důležité prosadit vlastní vize a nápady, a ve jménu toho neváhají použít manipulaci. Vyplatí se tedy zůstat ve střehu a nenechat se omámit jejich sladkými řečmi, případně zamyslet se nad tím, co se za nimi vlastně skrývá.

 • 3.

  Střelec

  Střelec
  Střelec také často manipuluje. Stejně jako Štírům i Střelcům bude nebude vadit, když budou podvádět ve svůj prospěch. Dokážou být zlí a podlí, jen aby splnili svůj záměr, zvlášť pokud jde o něco, co oni považují za svoje poslání. Pak jsou hodně bezohlední. Jsou sice natolik loajální, že šetří své blízké, ale všichni ostatní jsou vždycky v jejich hledáčku.

 • 4.

  Beran

  Beran
  Berani jsou chytří a dokážou hrát na city. Předstírají přátelství a hrají hry jen aby dosáhli svého. Mají dobrou sociální inteligenci, takže je většina lidí považuje za přátele a proto jsou nebezpeční. Nemanipulují ale ze zlé vůle a když dostanou to, co chtějí, nechovají k nikomu zášť.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz