Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, bouřka 20°C

Zvědavci a radilové: Tahle znamení vás nenechají na pokoji

/
 • Není před nimi úniku
  Není před nimi úniku (profimedia)
  24. února 2022 ● 06:00

  Rádi strkají nos do věcí ostatních a vědět, co se kolem nic šustne, považují za povinnost. Mají nutkání své okolí zahrnovat poučkami a radami, které jsou ne vždycky vítané.

 • 1.

  Vodnář

  Vodnář
  Vodnáře vždy zajímá, co se děje v životě lidí kolem nich. Dělají si starosti o všechno možné, jen ne sami o sebe. Nutně potřebují aktuální informace o tom, co se seběhlo a pokud je nemají, cítí se nespokojení.

 • 2.

  Lev

  Lev
  I Lvi rádi strkají nos do života okolí. Nesmírně je zajímá, proč ten druhý něco dělá nebo nedělá. Posuzují, rozebírají, kritizují… a považují to za své právo vládce.

 • 3.

  Beran

  Beran
  Berani mají podobné pohnutky jako Lvi. Jsou to drbny. Rádi si povídají o vašem životě, netají se ovšem ani se svými záležitostmi. Myslí si, že je v pořádku zasahovat do života druhých, a nikdy se za to nestydí. Je pro ně normální strkat do všeho noc.

 • 4.

  Kozoroh

  kozoroh
  Kozorozi by si možná přáli hledět svého, protože chtějí vypadat povzneseně, ale nedokážou to. Mají nekonečnou touhu všechno vědět. Ať už jde o jejich přátele nebo nepřátele, chtějí mít o všech přehled a problémy ostatních řeší s plnou zodpovědností, ať už o to dotyční stojí, nebo ne.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz