Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

Tihle výtečníci vám nepomůžou: 4 znamení, která doma na práci nesáhnou

/
 • Na všechno sama...
  Na všechno sama... (shutterstock.com)
  31. května 2022 ● 10:04

  Ne každý se rád podílí na chodu domácnosti a existují určitá znamení, která se díky svým profesním úspěchům staví na piedestal. Ti se pak odmítají podílet na domácích pracích, zatímco jiní jsou patriarchální a chtějí, aby všechny domácí práce dělala jejich žena. Kdo na práci doma ani nesáhne?

 • 1.

  Býk

  ...
  Býci jsou známí tím, že jsou velmi loajální, vázaní na své maminky a takéjsou velkými gurmány. Jedním z důvodů, proč jsou si tak blízcí se svými maminkami, je však to, že byli rozmazlováni do té míry, že většina mužů ve znamení Býka se chová jako mamánci i v dospělosti. Od svých manželek pak očekávají, že po nich budou uklízet, jako to dělávaly jejich matky.

 • 2.

  Lev

  ...
  Lev se téměř stoprocentně soustředí na svou práci. Ambice jsou sice přitažlivou vlastností, ale Lev se nevěnuje téměř žádným domácím pracím, a na kariérní vytížení se vymlouvá. To může jejich partnery nesmírně zatěžovat, zejména pokud oba pracují.

 • 3.

  Panna

  N

  ...
  ěkterá znamení zvěrokruhu, jako je Panna, fungují, jako by měla na svých bedrech tíhu celého světa. Svůj čas doma často tráví projížděním telefonu nebo obvoláváním přátel a příbuzných. Domácí práce nechávají na svých partnerech, a protože jsou Panny velmi kritické, ještě rády poradí, jak by jejich partnerka měla péči o domácnost zlepšit. To může být jejich dost nepřitažlivá stránka.

 • 4.

  Vodnář

  ...
  Zdravý vztah je takový, kde si partneři rozdělí domácí práce, ale Vodnář ne vždy věnuje čas péči o domácnost. Když jsou požádáni o domácí práce, mnozí Vodnáři je dělají schválně špatně, aby se jejich partnerka rozhodla dělat je raději sama.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz